Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Do ostatniej strony »
G
maureliusz 2010-05-17 10:09

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Co z tymi wyrzynarkami? Zastanawiam się nad 750J lub 750SL i nie wiem czy warto po tych wpisach. Czy ktoś użytkuje takową?

G
maureliusz 2010-05-21 21:30

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Unikajcie Mac`a jak ognia! Kupiłem i dokładnie...tnie krzywo jak diabli! Luz na nożu taki, że cięcie proste jest NIEMOŻLIWE!

G
maureliusz 2010-05-31 21:58

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Dzisiaj pierwszy test nowego sprzętu: Black & Decker KS 900 EK - REWELACJA! Jednak wyrzynarka może ciąć prosto. Dodatkowo B&D super odrzuca wióry i widać co się robi. Mac miał lampkę, laser i nie wiadomo co, a wióry bez podłączonego odsysania uniemożliwiały pracę. Super widać linię cięcia i brzeszczot. Dużo lepiej leży w dłoni i sprawia wrażenie, że wchodzi w materiał jak w masło. Brzeszczot stoi...:-) bez luzów!
Z całą odpowiedzialności: UNIKAJCIE WYRZYNAREK MACa. Sąsiad ma wkrętarkę tej firmy i sobie chwali, ja jednak nie kupię już nic...

G
Makita.Sklep 2010-06-01 10:48

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Opinie na temat tej formy sa różne,jednak mimo wszystko przeważają chyba te pozytywne. A co do jakośći narzędzi z castoramy to nie zgodze się,że są o wiele lepszej jakosci.

G
dawix 2011-03-14 19:54

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Witam a jak się sprawuje przecinarka do glazury .

G
Pados 2011-04-13 12:03

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Co sadzicie o modelu motowiertarki z młotem pneumatycznym do kuciem Mac Allister MAC750HBP. Nie mogę znaleźć parametru dot. siły kucia . Wiem ,że MRH 950ma 3,3 Kj
Chcę takie urządzenie kupić lub MAC710RH . Oglądałem również model MRH950

G
JK. 2011-04-17 17:39

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Młotek z Maca 750 ma 2J energii udaru.

G
Pados 2011-04-17 20:40

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

A jak oceniacie Maca 750 ?
Czy warto jego kupić czy inny model np. Graphite lub Skill ?

G
JK. 2011-04-20 19:00

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Ten młotek mozesz także kupić pod Marką Einhella RT-RH 24 oraz w Obi pod szyldem lux-tools, ale symbolu nie kojarze, cena powinna nieco przekroczyć 350zł. Co do dwóch pozostałych marek Graphita nie polecam, znacznie lepiej w podobnej cenie sprawuje się jednak Skil np: 1758AA

G
modry698 2011-08-07 21:30

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

za drogie w stosunku do jakości:
młot 1200w-urywają się śruby,pękł tłok
duza szlifierka w serwisie po zużyciu połowy oryginalnej tarczy do cięcia
mała szlifierka -rozsypała się zębatka
wyrzynarka 750W raczej tnie po łuku niż po linii prostej

G
SebaPL 2011-08-17 19:37

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Witam Od ponad roku jestem posiadaczem wkrętarek elektrycznych,piły tarczowej,wiertarki udarowej SDS, oraz odkurzacza wszystko MACAllistera..Narzędzia są używane codziennie niemal bez przerwy i jestem po prostu w szoku jak dużo one wytrzymują Wkrętarek używam do montażu płyt STG na sufitach zdarzyło mi się nieraz że wypadła mi któraś z rąk na podłogę ale nic się żadnej nie stało Odkurzacza używam do maszyny szlifującej gładzie i jestem pod wrażeniem jak daje on sobie rade Jestem zadowolony ponieważ miałem dylemat czy kupić odkurzacz Maca czy co najmniej dwa razy droższy jakiś markowy ale mając już kilka innych narzędzi MACA postawiłem na tą firmę i nie Żałuje!

G
nahum 2011-08-19 12:37

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

najpierw kupiłem wkrętarkę z której jestem do dziś zadowolony,pracuje od roku muszę powiedzieć,że że często,więc zainwestowałem w mieszadło podwójne,i tu się w tej marce zakochałem,łupie tony kleju,pucu,radzi sobie nawet z posadzkami z worka,tynki,itd ...naprawdę polecam,teraz kupiłem młotowiertarkę i pilarkę nie mam pytań ,solidny sprzęt w dobrej cenie.Polecam również drobiazgi poziomice,nożyki itp.

G
nahum 2011-08-19 12:40

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

zgodzę się z serwisem,wyrzynarka każdej firmy,nie jest do cięcia po prostej,zwłaszcza grubszych elementów i długich.do tego lepiej użyć pilarki

G
nahum 2011-08-19 12:53

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

bardzo pożyteczna ,co prawda na zewnątrz w słońcu kiepściutko,ale w środku super sprawa.

G
nahum 2011-08-19 13:04

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

jeśli zdziwiony jesteś różnicą tysiąca zł na myjce to coś chyba nie tak?po za tym karcher zajmuje się wyłącznie sprzętem czyszczącym ,i jest marką samą w sobie.Do mycia samochodu wystarczy myjka za 450 zł ,działa dwa lata i zapowiada się,że pohula następne.

1 ... 4 5 6 ... 12