wkrętarka maktec 14,4 V

G
mcmc 2010-04-19 18:18

Re: wkrętarka maktec 14,4 V

kręcę taką już ponad dwa lata i nic. najczęściej do montażu płyt g-k . super sprzęt za te pieniądze.kupuję drugą .mam nadzieję że produkowany obecnie ,to nadal ten sam Maktec.

G
zirytowany 2011-09-03 13:24

Re: wkrętarka maktec 14,4 V

wchodzę na forum i czytam o wkętarce maktec sam bez urazy bełkot pytanie było proste a już dowiedziałem się o Witcie Stwoszu i heblowaniu siekierą. Czy to jest magiel czy forum użytkowników sprzętu ??

G
marinn82niemcy 2012-01-11 10:29

Re: wkrętarka maktec 14,4 V

Kręcą nią 1 rok gk, wszystko ładnie pięknie tylko bateria wzg. orginalnej jednak krócej trzyma jak nie jest w ciągłej pracy ,długo się niestety ładuje , optymalnie jest większa od zielonej waga ta sama, sprzęgło jest Ok. obiłem test kręcenia MAktekiem i MAkitą nowa ten sam zakres baterii czasu, po roku 70% bateria wzg. matki.Kręcę non stop. Coś lepszego od Einhella, Skila, na równi z Hitashi, a coś gorszego Od matki.To tak jak VVV i Seat, bo skoda to za wysoko. Dla amatorów Ok, dla majstrów nie bo ich nie stać na taki sprzęt.!! A i tak wróca kiedyś po nowy aku. najczęściej po 2 latach ja po 1 ciągłej pracy nie nażekam, czy wybrałbym dziś matkę ?może tylko i wyłącznie ze wzgl. na prestiż

G
maser 2012-05-29 21:09

Re: wkrętarka maktec 14,4 V

O narzędziach, ale jedzenie mnie dobiło. Równa jazda!

1 ... 2 3

Producenci :

Kategorie :