Ridgid

G
JK. 2011-03-28 17:03

Re: Ridgid

Dla rozjaśnienia dodam, że raczej nie ma takiego dystrybutora-serwisu w Polsce, który oferuje w sprzedaży tylko dany typ elektronarzędzi, a naprawia wszystko. Oni muszą posiadać części zamienne, a trudno sprowadzać z zagranicy np: szczotki węglowe dla jednego czy dwóch klientów.

G
Sasza 2011-03-28 19:08

Re: Ridgid

Trzeba po prostu zadzwonić i zapytać :)

G
JK. 2011-03-28 19:43

Re: Ridgid

albo tak;)

G
Richard 2016-09-04 09:06

Re: Ridgid

Odnosnie gwaracji...mieszkam w uk od 13lat,kupilem kilka lat temu zestaw narzedzi w walizce (dozywotnia gwarancja). Walizka mi spadla i pekla,polecialem do halfords (siec sklepow w uk) i wymienili mi natychmiast mimo ze z mojej winy,przy okazji wymienilem grzechotke i imbus ktory ewidentnie bylo widac ze naparzalem mlotkiem.Myslisz ze kto kolwiek mial chocby najmniejszy problem ze sprzedawcow? Nie,wymienili natychmiast i jeszcze przeprosili. W cywilizowanych krajach mozesz nawet za przeproszeniem majtki wymienic lub jak wolisz zwrot gotowki jesli po ktoryms praniu zejdzie kolor itp. W polsce jak zwykle klienta robi sie w h.. i widac tak juz zostanie. Gdyby tu mi sprzedajacy odmowil przyjecia sprzetu ze wzgledu na uszkodzone futerko to mialby niemale problemy. A co do tego nieszczesnego futerka...skoro nie podlega gwarancji to wychodzi na to ze jest to szmelc a ty powinienes informowac o tym potencjalnego klienta iz sprzet ma tylko czesciowa gwarancje. Wiesz ze w uk wymienisz nawet najwiekszy bubel "no name" bo w mysl ETYKI sprzedawcow klient ma byc zadowolony.

G
Qwe 2018-02-25 19:13

Re: Ridgid

Znawcy z pochodzenia produktu mniej niż 0 z wiedzy , posiadam Milwaukee 18 v fuuel z USA produkcji china, akumulator Japan oraz Bosch 14,4 v też z USA prodkcji Szwajcaria

G
tombee 2018-08-17 17:28

Re: Ridgid

w ciemno brać ,niezawodny sprzęt.ja mam jeszcze sprzęt z przed 10 lat i działa jak pieron tylko baterie juz cza czesciej ładować.teraz zamawiam ze stanów nową generacje.

G
zeus 2023-01-06 20:12

Re: Ridgid

nie wszystko co chińskie jest złe najlepsze telefony to chińskie najlepsze komputery to chińskie większość rzeczy robione jest w chinach nawet te MARKOWE

1 ... 2 3