Ridgid

Do ostatniej strony »
G
doming3z 2010-06-02 18:27

Re: Ridgid

hehe juz teraz wiem czemu tak zachwalasz te aeg,i nie uzywalem zadnego produktu tej marki i niestety nie znam NIKOGO kto by uzywal ani tez nie widzialem u NIKOGO na budowach bo chetnie bym sie zapytal co o tym sadza co do roznic w ilosci reklamacji miedzy aeg i makita to moze dlatego ze makita jest uzywana profesjonalnie? a nie do majsterkowania, napisz mi jeszcze czy w swoim sklepie posiadasz produkty dewalt?

G
dzwig69 2010-06-03 11:04

Re: Ridgid

Posiadam komplet narzędzi akumulatorowych Ridgid 18V już dwa lata, są to narzedzia niezawodne i profesjonalne.Po dwóch latach użytkowania żadnych problemów,a akumulatory niklowo kadmowe są jeszcze w bardzo dobrym stanie. Co do produkcji w Chinach to większość producentów profesjonalnych narzędzi ma fabryki w tym kraju i nie świadczy to o jakości ich. Jednak narzędzia Ridgida są narzędziami specjalistycznymi, nietypowymi, i tak na przykład wolę pracować wkrętarką 18V DeWalt niż Ridgidem gdyż DeWalt jest bardziej energomiczny.

G
Sasza 2010-06-03 12:56

Re: Ridgid

aha i unikalbym boscha bo to nie to samo co kiedys


To powinieneś unikać praktycznie wszystkich marek elektronarzędzi bo na dzisiaj to praktycznie nie ma takiej w której Chińczycy nie maczają palców.
Makita,Metabo,Hitachi,AEG,Perles,Bosch ...i inni, albo produkują całe narzędzia albo ich elementy w Chinach,Malezji czy na Tajwanie !
Nie zawsze do tego się przyznają ale taka jest brutalna prawda.
Określanie przez niektórych AEG czy Milwaukee mianem chińskiego shitu jest raczej śmieszne i świadczy tylko o braku wiedzy na rzeczony temat !
Ridgid to profesjonalna marka wywodząca faktycznie oparta na rozwiązaniach AEG/Milwuakee-u nas w kraju może być problem z serwisem i akcesoriami.

G
Rufus 2010-06-03 13:07

Re: Ridgid

hehe juz teraz wiem czemu tak zachwalasz te aeg,i nie uzywalem zadnego produktu tej marki i niestety nie znam NIKOGO kto by uzywal ani tez nie widzialem u NIKOGO na budowach bo chetnie bym sie zapytal co o tym sadza co do roznic w ilosci reklamacji miedzy aeg i makita to moze dlatego ze makita jest uzywana profesjonalnie? a nie do majsterkowania, napisz mi jeszcze czy w swoim sklepie posiadasz produkty dewalt?


Dobre -ale się ubawiłem !!!
Przejedź się po dużych budowach w Niemczech,Austrii,Szwajcarii itd a zobaczysz gdzie używa się narzędzi AEG
Jesteś typowym przykładem polskiego robotnika dla którego szczytem osiągnięć technicznych jest niebieski Bosch a Makita i przeciętny DeWalt są synonimem profesionalizmu.
Pewnie nawet nie wiesz że tego twojego DeWalta na świecie uważa się za raczej tanią masówkę !

G
doming3z 2010-06-03 19:43

Re: Ridgid

po1: piszac o bosch mam na mysli spadek jakosci narzedzi a nie miejsce produkcji podzespolow (wiem ze wiekszsc firm produkuje w chinach, mi chodzi o unikanie koncernow chinskich)
po 2: po to jest forum abym mogl napisac co mysle i co obserwuje, nie pisze "nie kupujcie" tylko swoje zdanie i potrafie sie przyznac do bledu
do rufus
A ty jestes typowym przykladem wasatego mariana ktory mysli ze wie wszystko najlepiej a ktokolwiek mysli inaczej to baran, jestes zwyklym ignorantem. Kiedys myslalem ze forum to miejsce gdzie inteligentni ludzie moga podyskutowac ale pewien polaczek marian mnie naprostowal

G
Rufus 2010-06-03 21:53

Re: Ridgid

po1: piszac o bosch mam na mysli spadek jakosci narzedzi a nie miejsce produkcji podzespolow (wiem ze wiekszsc firm produkuje w chinach, mi chodzi o unikanie koncernow chinskich)
po 2: po to jest forum abym mogl napisac co mysle i co obserwuje, nie pisze "nie kupujcie" tylko swoje zdanie i potrafie sie przyznac do bledu
do rufus
A ty jestes typowym przykladem wasatego mariana ktory mysli ze wie wszystko najlepiej a ktokolwiek mysli inaczej to baran, jestes zwyklym ignorantem. Kiedys myslalem ze forum to miejsce gdzie inteligentni ludzie moga podyskutowac ale pewien polaczek marian mnie naprostowal


Nie wiem na jakiej podstawie nazywasz mnie ignorantem .... ?
Dla mnie ignorantem w temacie jaki jest tutaj poruszony jest człowiek wypowiadający kategoryczne sądy o sprzęcie którego nawet w ręce nie miał i sam do tego się przyznaje.
Człowiek rozsądny zanim się wypowie publicznie to przynajmniej spróbuje wcześniej czegoś się dowiedzieć o temacie bo może wyjść właśnie na ignoranta.
Jak to mówią Google nie boli !
I co do mojej wszechwiedzy-to oczywiście wszystkiego nie wiem ale akurat o marce AEG wiem sporo więc się wypowiadam ,

G
adam1978 2010-06-15 11:28

Re: Ridgid

cześć.

Sporo firm teraz robi w chinach i to jest fakt. W wielu przypadkach następstwem jest spadek jakości, trwałości - nie tylko elektronarzędzi - to fakt. W związku z bezproblemowym dostępem do sprzętu zmieniło się też jego traktowanie. Wystarczy przypomnieć sobie jak człowiek obchodził się z wiertarką czy szlifierką przywiezioną z saksów w latach 80/90. Chuchał na nią jak na świętość a to też ma przełożenie na trwałość maszyny. Jeśli chodzi o elektronarzędzia BOSCH to polecam serię niebieską.

G
bobomax 2011-03-21 22:45

Re: Ridgid

Witam mam mozliwość kupienia wiertarki i pily Ridgid
czy w Polsce jest serwis Ridgid
czy naprawdę dobr są to narzędzia?

G
JK. 2011-03-21 23:53

Re: Ridgid

Raczej cięzko będzie, nie słyszałem do tej pory od serwisie elektronarzędzi Ridgid. Natomiast narzędzia ręczne(hydraulika) sa już u nas znane i mają dystrybutora w Polsce. Powiem tak, jak juz tu wspominałem w zasadzie Ridgid to część narzędzi AEG, pilarki, taśmówki, wkretarki, szlifierki oscylacyjne, piła szablaste. Więc teoretycznie powinny być na podobnych bebechach;P choć tu głowy nie dam, bo mogą mieć drobne róznice np: zasilanie(110V) więc sprowadzanie ich z USA raczej nie ma sensu. no chyba że po bardzo okazyjnej cenie.

G
bobomax 2011-03-25 22:38

Re: Ridgid

witam
zastanawiam się kolega ma do sprzedania 110v
1) RIDGID 18V litowo-jonowy Fuego Drill R860071B
2)Ridgid 18v Fuego One-handed Brzeszczoty
3 )Ridgid ZRR86030 wkrętarka udarowa 18V
za to 1000 zł warto dać

G
JK. 2011-03-25 23:25

Re: Ridgid

Sprzęt dobry, ale wolałbym AEG, z jednej prostej przyczyny, gdyby coś nawaliło naprawią mi to wszędzie. Z Ridgidem może być gorzej, jeśli w serwisie nie będą wiedzieć że częsci mogą pasowac z AEG.
Ale twój wybór;P

G
Rufus 2011-03-27 11:07

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
JK. 2011-03-27 21:13

Re: Ridgid

Aj Rufus, spójrz najpierw co oferuje polski dystrybutor Rigdia, narzędzia do pobróbki rur, gwintownice, klucze i wietarki diamentowe i wiertnice itp.. brak tutaj elekronarzędzi Ridgida o których tutaj mowa;)

G
Rufus 2011-03-27 21:43

Re: Ridgid

Była mowa o servisie !

" Prowadzimy naprawy gwarancyjne urządzeń: RIDGID, ROM, Honda silniki, VIEGA, Ridgid, Nussbaum zaciskarki - jedyny serwis w Polsce!!!, EGA Master, Belle, G-Tools oraz pogwarancyjne: Ridgid, REMS, ROTHENBERGER, VIRAX, EGA Master, agregatów prądotwórczych, lekkich maszyn budowlanych i elektronarzędzi."

Pisze jak byk "ELEKTRONARZĘDZI" !!!

G
JK. 2011-03-28 16:58

Re: Ridgid

No tak, bo wiertarki diamentowe, wiertnice magnetyczne czy gwintownice to elektronarzędzia. ALE to nie jest pomarańczowa Linia elektronarzędzi Ridgid! Rufus takie rzeczy trzeba sprawdzać, w Polsce NIE ma dystrybutora ani serwisu tych elektronarzędzi o których mówimy. Jest Dystrybutor i serwis do narzędzi które wymieniłem. Spójrz najpierw co oferuje Ridgid polska.

1 2 3