Opinie o zestawach kluczy

Do ostatniej strony »
P
PanFleks - blog dla majsterkowiczów 2014-06-10 14:12

Re: Opinie o zestawach kluczy

Mam kilka pojedynczych nasadek Dedry. Powiem tak - stosunek jakości do ceny jest idealny. Testowałem nasadki z kluczem udarowym. Pomimo, że to była jakaś tania linia, dawała radę, pomimo, że klucz miał jakieś 500 Nm.

Jeśli chodzi o Neo - mam duży zestaw ich kluczy: 3 rozmiary grzechotek, zestaw nasadek udarowych i kluczy płaskich. Póki co sprawują się świetnie. Jedyna wada, jaką zauważyłem, jest raczej kosmetyczna. Nietrwały nadruk ściera się przy próbie czyszczenia narzędzi po pracy.

G
Jarek 2014-06-10 15:16

Re: Opinie o zestawach kluczy

Dzięki Panie Fleksie. Chyba jednak wybiorę Dedrę :)

P
PanFleks - blog dla majsterkowiczów 2014-06-10 17:31

Re: Opinie o zestawach kluczy

Lojalnie uprzedzę, że moja opinia dotyczy wyłącznie kilku nasadek ;-)
Będziesz kupował cały zestaw, czy pojedyncze sztuki?

G
Jarek 2014-06-11 08:03

Re: Opinie o zestawach kluczy

Raczej cały zestaw Dedry, chcyba że Neo ma lepsze zestawy w całości...sam juz nie wiem.

P
PanFleks - blog dla majsterkowiczów 2014-06-11 13:40

Re: Opinie o zestawach kluczy

Jeśli dobrze szukam, to Dedra ma 2-3 zestawy kluczy z grzechotkami 1/2 i 1/4 cala. I są to raczej zestawy o przeciętnej jakości, w cenie około 100-170 PLN.

Nie wiem jakim budżetem dysponujesz i co konkretnie zamierzasz robić za pomocą kluczy. Oferta NEO jest jednak zdecydowanie bogatsza. Ja mam dużą walizkę z trzema grzechotkami i innymi bajerami, ale na potrzeby domowego majsterkowania zdecydowanie wystarczy zestaw z grzechotką 3/8 cala. Musisz sprawdzić dokładnie ceny, bo nie wiem ile kosztuje taki podstawowy zestaw.

Z uwagi na gwarancję i jakość wykonania polecałbym jednak NEO. Dedra będzie ok, ale nie nastawiaj się, że zestawami, które mają w ofercie będziesz mógł pracować równie intensywnie, co NEO.

G
Jarek 2014-06-11 15:02

Re: Opinie o zestawach kluczy

Myslałem przeznaczyć 150-200 zł, generalnie do domu potzrebuję, aby mieć zestaw w razie potrzeby. Ale też szukam dobrej jakości, bo czsami przy motorze coś trzeba pokręcić i wtedy zaczynają się schody. Dzieki za podpowiedż, chyba jednak Neo- czytałem opinię i faktycznie polecają.

G
Tomekżyw 2014-06-20 15:56

Re: Opinie o zestawach kluczy

Witam wszystkich.

Potrzebuje dobrych kluczy płaskich i płasko-oczkowych, oraz kluczy płasko-oczkowych z grzechotką (tych ostatnich tylko takie popularne rozmiary 8-10-13-17-19-22-24)

Klucze mają służyć głównie przy sprzęcie rolniczym, jak i również przy samochodzie.

I tu prośba do Was jakie firmy polecacie? Wiem, że najlepiej wziąć Hazet-a lub Gedore, ale niestety na narzędzia tych firm mnie po prostu nie stać, więc poszukuję czegoś z powiedzmy z wyższej półki (ale nie najwyższej) co wytrzyma dość duże obciążenia przy pracy.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam
Tomek

G
xixin 2014-07-13 12:52

Re: Opinie o zestawach kluczy

Jako kluczy płaskich używam kompletu w etui kupionym za 160zł w sklepie rolniczym w rozmiarach od 6mm do 32mm.firmy chyba COVAL kluczy używam od 4 lat przy C-360 i jak na razie żaden klucz nie jest uszkodzony, a używam ich dość często tak, że już to etui się porwało.
Jako nasadowych do rozmiaru 22 używam BASSPOLSKA, Grzechotki się rozsypały więc kupiłem same grzechotki PROLINE i jak na razie wszystko jest ok.
Korzystam również z większego rozmiarowo kompletu kluczy nasadowych w rozmiarach od 19 do 60. Jest to bezfirmówka. Podczas odkręcania piasty w C-360 pękła nasadka, więc kupiłem nową firmy KING TONY i teraz mogę w nią nawet walić młotem i wszystko jest ok.

G
tomekj1321 2014-10-26 21:11

Re: Opinie o zestawach kluczy

Witam,
Zamierzam kupić zestaw kluczy płasko-oczkowych tylko nie wiem na jaka firmę się zdecydować. Natknąłem się na allegro na klucze firmy GEKO i znalazłem również ciekawy zestaw firmy CORONA. Klucze będą używane dość często.
Pozdrawiam

G
jakotaki 2014-12-08 13:37

Re: Opinie o zestawach kluczy

witam mam zamiar kupić zestaw kluczy płaskich i grzechotki firmy corona i prosze o wasze opinnie na temat tej firmy

G
a firma FARYS 2015-01-29 07:25

Re: Opinie o zestawach kluczy

czy ktoś może się wypowiedzieć na temat kluczy firmy farys przede wszystkim chodzi mi o klucze nasadowe

G
tt 2015-09-28 22:14

Re: Opinie o zestawach kluczy

Makita z regulacją obrotów.sprzęt nie zniszczalny .

G
zeti 2015-10-02 11:26

Re: Opinie o zestawach kluczy

Geko odpad beta zle wspomnienia stanyley mam 2takie same walizki jedna ma 7lat inna ma 2w starej nic nie padlo w nowszej juz grzechotka mala i pare bitow.Odpuście geko itd to juz lepszy topex
Polecam honitona dedra robi tez zaskakująco mocne jak na cenne yato tez zaskakująco wytrzymale Neo oglądałem w sklepie jakość wykonania srednia stanyeya ponoc dobre są czarne klucze .Hazet dobra firma ale cenna .Polecam klucze SATA..ogolnie do średnich prac yato honiton dedra Stanley.Żadnych wynalazków ostatnio wywalalem stare narzędzia ogólnie np za grzechotkę Stanleya dalem 20lat temu 100pln😁 i po niej skakalem i nic nowsze juz przyoszczedzili

G
Pit 81 2015-10-30 21:49

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
slawa czesc 2016-12-01 05:55

Re: Opinie o zestawach kluczy

prosze wszystkich o opinie kluczy NEO lub MAGUSSON

1 ... 2 3 4