Opinie o zestawach kluczy

2017-01-09 08:33

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Magnusson 2017-03-17 15:11

Re: Opinie o zestawach kluczy

Co do Magnussona wypas. W warsztacie lata i warty ceny. Dodatkowy atut to lifetimewarranty

G
onyx 2017-03-21 13:29

Re: Opinie o zestawach kluczy

Klucze super, no i udzielają gwarancji

G
MAciej 2017-11-09 09:46

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Andrzej 2018-02-03 11:14

Re: Opinie o zestawach kluczy

Mam klucze Geko i również nie polecam... 10 pękła zaraz po zakupie.... Oczkowa 10 rozstała się pod niewielkim naporem... Na szczęście łapy całe... Geko nie polecam.... Dedra dają radę

G
Bubu5 2018-04-05 21:48

Re: Opinie o zestawach kluczy

Ja pracuje w dużej firmie serwisowej. Używamy tylko kluczy facom i usag szczypiec knipex i wkrętaków wihla.
Gdy moja stara poczciwa grzechotka facom nie wytrzymała rury 1 metr postanowiłem na próbę kupić honiltona profesional 96 elementów (jakieś 7 lat temu) i od tamtej pory używam tego zestawu do dnia dzisiejszego a dość mocno dostaje ten zestaw w cztery litery. Płaciłem wtedy za niego jakieś 330 zł Ale ja mam jeszcze made in uk a nie china. Co do nowych zestawów made in china się nie wypowiem Ale mając porównanie z facomem stary honilton w niczym nie ustępuje a zestaw bogatszy i można powiedzieć że za 1/5 ceny jaką by trzeba zapłacić za facom 1/2" i 1/4" i tu mamy wszystko w jednej walizce a z facom były by 2 walizka do noszenia.

G
oblik 2020-01-05 10:49

Re: Opinie o zestawach kluczy

ciekawy wontek może mi ktoś pomorze kupic zestaw klucz yato czy neo ?? muj budrzet to 300 zikoli

G
Jinks 2020-09-16 19:24

Re: Opinie o zestawach kluczy

Neo to takie przyzwoite amatorskie klucze ale ktoś ceni je wyżej niż Dedre (to już prof wyższa klasa) to szok, Geko to totalny szajs z tych najtańszych i najgorszych to chyba można kupić BASS, CORONE (choć jako marka Richmann wydaja mi się gorsze). Ja na codzień używam Hanitonów uważam, że świetny stosunek ceny do jakości i są satynowe i nie jadą niklowaną tandetą. Do poważnej roboty mam TSENGTOOLSA. Ale to wszystko zależy np JONNESWAY uważam, że robi świetne pistolety ale klucze są drogie i nie warte tej ceny. KNIPEX to klasa sama dla siebie w narzędziach dla elektryka. Np. WURTH nic nie robi ale np KNIPEX produkuje swoje narzędzia pod tą nazwą.

G
Magda 2020-11-06 17:42

Re: Opinie o zestawach kluczy

Czy może mi ktoś polecić zestaw narzędzi? Jak najwięcej elementów i dobrej jakości. Wśród których marek szukać?

G
Emil 2020-11-10 06:55

Re: Re: Opinie o zestawach kluczy

Czy może mi ktoś polecić zestaw narzędzi? Jak najwięcej elementów i dobrej jakości. Wśród których marek szukać?


Ja mogę polecić Yato i Neo, bo takie mam. Używam w prywatnym warsztacie, wiec nie zastosowanie profesjonalne,a le dosyc czesto grzebię coś przy samochodzie czy jakieś inne naprawy robię i sprawdzają się. Mam zestaw z yato o oznaczeniu yt-38741 -to głownie nasadki i grzechotka, a z neo to już taki bardziej rozbudowany, dodatkowo z kluczami płasko-oczkowymi nr rferncyjny 08-672. z tego, c sięorientuje, to na narzedzia.pl mają teraz 10% rabatu na wszystko neo, ale to chyba jeden dzien tylko. Wracając do zestawów to używam od kilku lat i jestem zadowolony. Nie wiem na jakie potrzeby szukasz i co dokłądnie wiec tyle ode mnie.

G
Domino 2024-03-15 16:06

Re: Opinie o zestawach kluczy

Nie kupuj kluczy firmy Deget , totalna porażka, wyginają się i łamia przy mocniejszym nacisku, grzechotki przeskakują, totalny złom .

1 ... 3 4