Opinie o zestawach kluczy

Do ostatniej strony »
G
pietia 2012-06-16 20:25

Re: Opinie o zestawach kluczy

Witam!!!
Prosiłbym o opinię na temat zestawów kluczy nasadowych na allegro w przedziale cenowym 140 zł. do 190 zł takich firm jak GEKO, BASS POLSKA,itd. Niech to będą opinie osób, które zakupiły takie zestawy i je użytkowały.
Pozdrawiam!!!

Jeżeli chodzi o geko to nie czytaj tych bzdur że po drugiej śrubie i po grzechotce mam je już rok i nie ma problemu nie jestem mechanikiem ale te klucze dostały po du...ie a w tym przedziale kasowym honitona nie kupisz ktoś z ciebie jaja sobie robi

G
majstero88 2012-06-17 16:42

Re: Opinie o zestawach kluczy

Witam,

Gdzie będziesz ich używał? Chodzi mi o ich przeznaczenie czy w domu czy w pracy?

G
majstero88 2012-06-17 16:55

Re: Opinie o zestawach kluczy

Znalazłem artykuł odnośnie zestawów w walizce, może nie Twój przedział cenowy, ale dość sporo przydatnych informacji. Polecam przeczytać! Nie ma nic na temat producentów o których pytasz, ale można przeczytać, że Neo daje 25 lat gwarancji na niektóre swoje produkty a cenowo chyba podobnie ja tamci.

http://jakienarzedzia.pl/ - tu znajdziesz ten artykuł w kategorii : do warsztatu

G
sany 2012-09-27 21:39

Re: Opinie o zestawach kluczy

kupiłem klucze płaskie GEKO i więcej tego nie zrobię! Są strasznie kruche. Zapieczonej śruby nie odkręcisz--- klucze łamią się dosłownie w rękach, o rurze nawet nie wspominam.

G
pyha 2012-10-28 12:11

Re: Opinie o zestawach kluczy

Kol. nie kupuj nic z Firmy Bass Polska , produkuje na taniej chińszczyźnie , w razie reklamacji urwanie głowy , lekceważenie klienta!

G
pyha 2012-10-28 12:15

Re: Opinie o zestawach kluczy

ja kupiłem w Bass Polska rębak , niech ich szlak , lekceważą klienta , makabra w razie reklamacji - nie polecam !

G
JA 2013-02-28 21:34

Re: Opinie o zestawach kluczy

UWAGA NA BASS POLSKA!!!

A ZWŁASZCZA NA PODNOŚNIKI ŻABY!!! KUPIŁEM 2X 2,25T TE SAMO ŻABY JEDNA DZIAŁA JUŻ 8msc a DRUGA PADŁA PO 3TYG.ZACZĄŁ SIĘ WYLEWAĆ OLEJ!!! I TE TYPY STWIERDZIŁY ŻE JEST TO MOJA WINA BO PRZECIĄŻYŁEM PODNOŚNIK I USZKODZIŁEM SIŁOWNIK! JAKIM SPOSOBEM??? I NAPRAWA BEDZIE ODPŁATNA 50zł dodam ze płaciłem również wysyłke i imprezA BY mnie kosztowała 70zł a nowy kosztuje 99zł!!!SZKODA ŻE NIE WZIĄŁEM PRZEZ ALLEGRO BO BY DOSTALI ODPOWIEDNI KOMENTARZ

G
organi 2013-03-01 14:52

Re: Opinie o zestawach kluczy

UNIKAJCIE GEKO NA KM ! robiłem troszkie zaopatrzenia do domowego warsztatu i niestety kilka rzeczy kupiłem GEKO , masakra :( lepiej już chińskie klamoty brać

G
gawor 2013-04-11 22:11

Re: Opinie o zestawach kluczy

ja kiedys pracowalem w tej firmie geko. nie kupujcie tego g......wna wlasciciel to cwaniak sciaga cale kontenery z chin i wciska ten kit. mowie powaznie te narzedzia nie nadaja sie do zadnych prac.

G
kacper 2013-05-26 18:04

Re: Opinie o zestawach kluczy

Geko sciagacz trojramienny. Porazka. Gwint zwykly i do tego ostry. Przy mocniejszym naprezeniu sie zerwal. Dodatkowo blachy mocujace ramiona do czesci z gwintem sa zle owiercone, nierowno, tak ze ciezko zlapac sciagany przedmiot.

G
Geko :) 2013-07-12 20:04

Re: Opinie o zestawach kluczy

Nie kupił bym już Geko nawet za 20zł.
Klucze pękają zanim użyjesz siły :) poraszka.
Zakupilem na allegro u TAKETOOLS. Po próbie reklamacji dostałem odpowiedz, że reklamować można do 3 miesięcy.
NIE marnuj piniedzy na klucze GEKO.

G
marek 2013-07-15 10:08

Re: Opinie o zestawach kluczy

panowie chciałbym kupić elektryczny klucz udarowy do kół samochodowych będzie używany prywatnie. Kto zaproponuje coś odpowiedniego co posłuży przez długie lata

G
Alpha 2013-10-23 22:31

Re: Opinie o zestawach kluczy

ja kupiłem 3 lata temu zestaw nasadek marki STANLEY, a także kompresor olejowy tejże firmy. Co do wytrzymałości kluczy oraz nasadek jestem zadowolony. Grzechotki mają niewielkie wymiary i są proste w budowie.

G
dawid28 2014-06-09 23:05

Re: Opinie o zestawach kluczy

Klucze geko to totalna TANDETA. Nasadki są tak cienkie że nawet nie pękają , rozchodzą się. Reklamacja - odmowa.

G
Jarek 2014-06-10 12:44

Re: Opinie o zestawach kluczy

A firmy Neo albo Dedry próbowaliście? Jakie opinie?

1 2 3 ... 4