Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Do ostatniej strony »
baca 2017-01-20 12:00

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
josepumpkin 2017-01-24 11:48

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Szlifierka kątowa 1200W Parkside
Witam;
Najgłośniejsza szlifierka jaką miałem!
Brak blokady włącznika!
Efekt - trzeba ją trzymać obiema rękami!!
Oznacza to, że obrabiany przedmiot musi być zamocowany!!
Nie polecam.
pozdrawiam;
t.w.

G
Przemek 2017-01-26 01:45

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Witam. Jak to jest ze wkrętarka parkside 20v ma prawie taki sam moment obrotowy jak 12v?

G
Pogromca głupoty 2017-01-26 16:29

Re: Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Szlifierka kątowa 1200W Parkside
Witam;
Najgłośniejsza szlifierka jaką miałem!
Brak blokady włącznika!
Efekt - trzeba ją trzymać obiema rękami!!
Oznacza to, że obrabiany przedmiot musi być zamocowany!!
Nie polecam.
pozdrawiam;
t.w.


Człowieku przecież brak blokady włącznika jest po to aby taki "ekspert" jak Ty, co chce trzymać obrabiany przedmiot w ręce tego nie robił... bo się jeszcze wypatroszy własną szlifierką...

G
Gość 2017-01-26 21:45

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Do twojej wypowiedzi jeszcze czytałem z chęcią... I po co się udzielasz jak nic mądrego nie wnosisz...

G
Gość 2017-01-26 21:49

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Adam 2017-01-28 10:10

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Szlifierka kątowa PWS125 B2 - spora moc 1200 W, głośna, mało poręczna, trzeba ją trzymać oburącz, gdybym miał ją mieć jako jedyną szlifierkę w domu to nie polecam, jako dodatkowa do domowego użytku zostawiłem sobie
Piła szablasta PFS 710 - oceniam bardzo pozytywnie, polecam, wszystko mi się w niej podoba
Wyrzynarka - ZWRÓCIŁEM- dużo funkcji ale jakoś cięcia beznadziejna, przetestowałem 2, obie ta sama wada, nowe nożyki a ścina pod kątem a stary bos.... tnie prosto z zachowaniem kąta
Szlifierka Taśmowa - ZWRÓCIŁEM- coś zaczęło chrobotać stukać już pierwszego dnia, regulacja obrotów tandeta
Moje spostrzeżenie to - jakość narzędzi PARKSIDE sprzedawanych obecnie jest beznadziejna, narzędzia sprzed kilku lat (np.2) były dużo lepiej wykonane
dziś tych narzędzi nie polecam

G
Radek 2017-01-29 21:57

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Manferd 2017-02-15 11:45

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Nie wiem czy już kiedyś była ta szlifierka stołowa która ma się pojawić 20.02.2017 w Lidlu , ale jeśli tak i ktoś już miał z nią doczynienia to proszę o opinię , bo się przymierzam do zakupu.

G
motofan 2017-02-27 18:08

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

witam
Zakupiłem szlifierkę stołową w lidlu, nie sprawdziłem jej w sklepie, w domu po włączeniu pracowała jak wibrator, a nie szlifierka, próbowałem jakoś wyważyć kamienie, próżny trud, dzisiaj jadę oddać do sklepu, mam nadzieje, że mi oddadzą pieniądze, niechce już tego szajsu, nie kupie już w lidlu żadnego elektronarzędzia tej firmy. Mam film wrzuce na YT.

G
juzPO 2017-03-16 09:52

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Powazna wada ww szlifierki jest uzywanie w bardzo niezreczny sposob wlacznika gdzie trzeba wciska dwa jednoczesnie bardzo niewygodne i meczace drugie szczotki trzecie grzeje sie czwarte nieco waga wieksza od przecietnej tej klasy sprzetu piate przewod Pozdrowienia

G
juzPO 2017-03-16 10:00

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Andrzej Myjak 2017-03-31 11:48

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Ania 2017-04-04 09:50

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Witam kupiłam piłę ręczną i jestem z niej bardzo zadowolona pocięłam na działce trochę desek i jeszcze trochę mi zostało polecam

G
Tygrys 2017-04-05 19:09

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

1 ... 13 14 15 ... 20