Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

G
Tyr 2021-01-14 17:25

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

I jeszcze kup slownik ortograficzny

G
Lidl 2021-02-22 17:23

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

PBSD 900 A1 szlifierka taśmowa - kupiona jako nowa, wałek przedni prowadzący jest krzywy, szarpie taśmę i skacze po prostej powierzchni. Zwrot
Dragster 600 W PBSD 6 szlifierka taśmowa - szczotki albo sam wirnik zaczął iskrzyć po 2 dniach pracy. O dziwo powierzchnia szlifowania była prosta. Ale co z tego jak przestała uruchamiać się.

Szkoda czasu, dobrze że zwrot bez większych kłopotów. Telefon na infolinie, generują etykiete na poczte polska, odsyła się na magazyn do Lidl i 3 dni i pieniądze z powrotem na koncie.

Szkoda czasu na te szlifierki.

G
Rycho 2021-03-09 16:54

Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Moja opinia o narzędziach Parside też nie jest pochlebna. Miałem dwa narzędzia: piła wgłębna przecięła może 3 deski w poprzek i wał tak się zablokował, że nie można było ruszyć tarczą w żadną stronę. Będąc w trakcie pracy pojechałem do Castoramy i kupiłem piłę za ok. 500 zł śmiga już rok bez problemu. Zepsute narzędzie zaniosłem do Lidla, po tygodniu dostałem informację, że mam przyjść po zwrot kasy, na szczęście nie przyznali mi nowej piły bo zostałbym z dwiema.
Drugie urządzeniem było narzędzie wielofunkcyjne, po około 1,5 roku sporadycznego użytkowania doszło do niebezpiecznej sytuacji w trakcie pracy zaciął się wyłącznik i urządzenia nie można wyłączyć. Nie muszę mówić jaka to niebezpieczna sytuacja, jedynie wtyczka wyjęta z gniazdka załatwiła sprawę. Urządzenie jeszcze nie zaniesione do serwisu. Po tej przygodzie moja przygoda z Parkside się kończy, NIGDY już tego nie kupię.

G
Burbant 2021-03-13 12:01

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Wkrętarko - wiertarka parksaide; chiński szajs z mądrego wyboru, czyli jak głupków przekonać, że są mądrzy, bo wydali kasę u Angeli Makreli.
Uchwyt narzędziowy z mimośrodowością...małe średnice wierteł nie wytrzymują tego niestety...

T
Toom 2021-03-15 19:32

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Witam prowadzę wypożyczalnie narzędzi budowlanych, wielu klientów wypożycza od nas wkrętarki firmy PARKSIDE z Lidl i słyszę wiele pozytywnych opinii na ich temat bo klienci wracają. Sam wybrałem tą markę bo też my na nich prowadzimy projekty bardzo cenna uwaga to zaplecze baterii które pozwala nam na wielu narzędziach nawet bez czekania na naładowanie używamy kolejnej. Może być wiele komentarzy że wypożyczalnia a taka jakość narzędzi to jest tylko i wyłącznie indywidualny wybór każdy wybiera co chce. Posiadamy trochę sprzętu tej firmy i duża uwaga jak ktoś pójdzie do Lidla coś kupi a potem używa bez głowy i narzeka to nie ma o czym mówić.

G
Parksid 2021-04-26 23:46

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Kupiłem w Lidlu dużą szlifierke Parksid już po jednym dniu po dwóch cieciach się zepsuła zadzwoniłem pod wskazany numer gwarancji po miesiącu czekania i dzwonienia co tydzień w końcu ktoś się z litował i przyjechał kurier po wspaniałą szlifierke z Lidla.Po dwóch tygodniach oddali szlifierke ale znów się zepsuła iskry smród i dym.NIE POLECAM.NIE POLECAM TO JEST MOJA OPINIA PIENIĄDZE WYRZUCONE W BŁOTO.Jutro znowu zadzwonie po Gwarancje naprawdę nie polecam.

M
Maguś 2022-04-27 14:20

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Od dłuższego czasu przymierzam się do kupna wiertarko-wkrętarki akumulatorowej 20 V PABS 20-Li F7 z 2 akumulatorami i ładowarką, czy ktoś z Was posiada taki zestaw? Wolałbym poznać opinie osób, które mają styczność z tymi urządzeniami na co dzień.

G
obiektywny 2022-08-07 08:26

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

piszesz głupoty!!. Jednego dnia zakupiłem szlifierkę katową Parside w lidlu 1200W z regulacją obrotów do wstawiania drzwi zewnetrznych. po 1 h spaliła się. Szlifierki lidla BARDZO GRZEJĄ SIĘ. NIE MOGA PRACOWAĆ PRZEZ 8H!!!

g
grajek17 2022-08-08 10:38

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Nigdy więcej żadnych narzędzi z marketów!!! Skusiło mnie i myślałem że **** mnie strzeli. Za te cene to może jeszcze, ale no nie za cene z marketów, co nie wiadomo ile chcą za to

G
Elektryk 2022-09-30 00:13

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Mam małą wkrętarkę zielona na 12v szlifierkę mimosrodowa wyrzynarkę jeszcze przed x12 narzędzie wielofunkcyjne też na 12 v i latarkę na 12v używam sporadycznie i mam już ze 3 lata zaraz jak weszła seria x12 i x20 jeden akumulator z 5 mi padł. I szlifierka mimosrodowa zostala. Wymieniona. Na x20 mam lisi ogon pilarke tarczowa wkrętarkę i szlifierkę kontową i klucz udarowy. Nie jest to hilti ani dewalt. Jednakże wyciągam z walizki używam i chowam z powrotem. Lisi ogon i kontówka z rzędu zjechały 2 aku 4ah i dalej działają. Do skręcania mebli, czy pracy w drewnie dla mnie są super jak na cenę. Narzędzi trzeba umieć używać i to jest niestety wada. To nie jest dewalt ze smarowaniem olejowym przekładni. I nie wolno przegrzewać. Jak się szybko grzeje znaczy, że za mocno ciśniesz. Mała wkrętarka nie będziesz wkręcał wkrętów fi 6x80 w drewnie na 2 biegu. Od tego jest dokrecak udarowy. Można używać narzędzi i z biedronki chyba że ci wiertła wykręca w drugą stronę. Trzeba umieć. Ja mając hilti w walizce w domu sięgam po parkside. Wiercę wkręcam tnę, szlifuje i nie narzekam. Nie robię tego godzinami tylko sporadycznie.

G
Mardo64 2022-11-29 07:50

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Kątówka pws 115 b2 nic nie warta. Po kilku cięciach, wytarły się koła zębate. Zrobione z szajsmetalu. Szkoda pieniędzy. Lepiej dołożyć parę złotych i kupić markowy sprzęt.

G
Toja 2023-07-10 12:18

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Kupiłem szlifierkę kątową która się zepsuła w okresie gwarancji. Sposób załatwienia sprawy jest karygodny. Po 3 tygodniach nie wiem jak będzie załatwiona moja sprawa. Po rozmowie telefonicznej z przedstawicielami Lidla zostaję przełączony do serwisu. Po krótkiej informacji w języku niemieckim połączenie się urywa. Jestem oburzony takim załatwieniem sprawy przez lidl

G
wal2000 2023-07-12 16:22

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Mam kilka narzędzi firmy Parkside. Są to trzy grupy: narzędzia na 220-250 V zasilane kablowo, narzędzia zasilane akumulatorem oraz narzędzia (jedno) zasilane własnym napędem - spalinowym. W zasadzie nie mam zastrzeżeń do narzędzi 220-250 V. Cena do jakość "da się wytrzymać" i jest to jedyny sensowny wybór z wszystkich tych trzech grup. Można by dyskutować na temat niektórych wymiennych elementów ponieważ np. piła tarczowa ukośnica jest rzadziej spotykana w tych rozmiarach uchwytów ale przy pewnej dozie samozaparcia można znaleźć (choć nie łatwo !) pierścienie redukcyjne, gdzie do innych np. Makity - nie ma żadnego problemu. Narzędzia na akumulator może i nie są najgorsze ale akumulatory są zwykłym naciąganiem kupującego. I jeśli nawet i to w końcu (przy kupnie np. 4 szt. aku na jedno narzędzie) da się to jakoś przełknąć to jest jedna ważna rzecz dotycząca wszystkiego co Parkside (też pewnie i Lidl). Jest to bardzo ale to bardzo nie profesjonalna niemiecka marka przed którą przestrzegam wszystkich bez wyjątku !!! Mówiąc kolokwialnie - pracownicy obu tych firm "olewają" klientów w zakresie serwisu Parkside. Przykład: kupiłem myjkę - pompę wysokociśnieniową 220 Bar z napędem spalinowym Marki Parkside PHDB 4B2. Jako szczęśliwy nabywca oczywiście zaraz po zakupie uruchomiłem urządzenie. (oczywiście zrobiłem krótki przegląd i wlałem olej). Myjka po pięciu minutach odrzuciła niektóre zewnętrzne części , np. osłonę tłumika. Zaraz potem odrzuciła i sam tłumik.... Nie zdążyłem jeszcze dobiec ażeby wyłączyć ten piekielny hałas a myjka postanowiła odrzucić także cylinder silnika - co i też się stało i wyłączanie nie było już potrzebne. Dyskusja z biurem obsługi Lidla został zakończona stwierdzeniem, że mogę oddać to co zostało to zwrócą mi kasę , ale juz nie zapłacą za czyszczenie kostki przed domem z wychlapanego z silnika bez cylindra - oleju. Nowej myjki też nie dadzą w zamian... Z serwisem nie połączyli bo on w RFN. Myślałem że miałem pecha i trafiłem za taki egzemplarz i do głowy mi nie przyszło że może być gorzej bo niemiecki serwis Parkside to dno i trzy metry mułu ! Kupiłem drugą taką samą z tej samej stajni. Minęły dwa lata niezbyt intensywnej eksploatacji bo trochę strach przed czyszczeniem kostki :))) ? ... W trzecim roku , pewnego dnia po umyciu auta myjka postanowiła zakończyć pracę, a było więcej niż 24 miesiące po zakupie. Na ile sie znam na gwiazdach - padła cewka wysokiego napięcia. Koszt od 20 do 50 zł. Można wytrzymać pod warunkiem że znajdzie sie ten konkretny typ. Nikt nie chce tego naprawić . Nikt nie chce nawet słyszeć o tym badziewiu ! Nawet sam serwis Parkside oraz biuro obsługi w Lidlu. Czekam już tydzień ponad na odzew tf lub mailowy. Dzwoniłem i prosiłem... i nic. Niemiecki serwis Parkside to najgorszy możliwy istniejący w Europie serwis ! Omijajcie wszyscy szerokim łukiem wszystkie narzędzia Parkside bo serwis ma Was daleko.... Narzędzia mogą być lepsze lub gorsze i można nad tym przejść do porządku, ale jeśli serwis jest fatalny to lepiej tego złomu nie tykać ! Pozdrawiam !

G
Tunczyk 2023-09-21 07:54

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Nie porownój Makity do Parkside.Uzywalem kiedys tylko narzedzi Parkside bo sa tanie w porownaniu do tych Markowych oraz fajnie wygladaja.Niestety kazda maszyna wytrzymywala tylko od parunastu do max paredziesiat godzin pracy.Po czestych usterkach spisywalem czasy pracy poszczegolnej maszyny i po zsumowaniu naprawde wygladalo to bardzo kiepsko.Do dzis z kilkunastu narzedzi Parkside ktore posiadalem zostaly mi tylko ołówki,te maja naprawde dobry niełamiacy sie gryf.

1 ... 19 20