Narzdzia - wybor - konstrukcje drewniane

G
Andrzej 2008-03-09 00:00

Re:Narzdzia - wybor - konstrukcje drewniane

Szczerze mowiac to sprzet pewnie widziales w necie, albo na polkach w sklepie. Makita moze wyglada na delikatna, ale w przeciwienstwie do ciebie ja pracuje wkretarkami tej firmy na codzien i sprawuja sie rewelacyjnie. Wkrecaja czasami po 1000 wkr. dziennie, spadaja z drabin i zyja juz z 2 lata bez usterek. I nie sa to wcale najnowsze modele. Hilti jest dobre, ale na pewno nie wkretarki SFD bo takich nie ma. Jesli chodzi ci o SFH to ciekaw jestem do czego ci ten syfiasty mechaniczny udar, ktory do niczego sie nie nadaje, a tylko zwieksza mase. Ja np. do takich rzeczy mam te6a liion. A jesli masz taki zajebisty cennik jak mowisz to czemu sie nie zajmiesz handlem???

G
Michał 2008-03-10 00:00

Re:Narzdzia - wybor - konstrukcje drewniane

kolego Piotrze.
każda fofesionalna firma ma samochody pokazowe. dzwonisz do firmy np. dewalt,makita,festool,bosch itd ładnie sie przedstawiasz, mówisz na jakim rejonie przebywasz, sekretarka podaje Ci numer do konkretnego prezentera i dzwonisz do niego. umawiasz sie z nim na konkretny dzień i o konkretne maszyny. przyjeżdza, prezentuje, pozwala przetestować przez jakiś tam czas. decydujesz sie idziesz do sklepu, lub jakiś handlowiec ktory przyjechal z prezenterem robi Ci oferte, i kupujesz. ZAWSZE MOŻESZ ZOBACZYĆ KONKRETNY MODEL PRZED ZAKUPEM.
pozdro

G
carpenter 2008-04-07 00:00

Re:Narzdzia - wybor - konstrukcje drewniane

Witam i pozdrawiam wszystkich.Nie mam za bardzo czas aby polemizowac z Wami na temat jakosci i cen poszczegolnych marek.Ale mam rade dla Piotrka aby skorzystal z amerykanskiego forum jesli chce kupic sprzet w Stanach i cos sie dowiedziec na jego temat.Cos dla Ani,kupuj tanio sprzet w USA i transformatory do przetworzenia pradu tez(trafo 3000VAT za ok $99).A do kolegow z Polski powiem tylko tyle ze przy dzisiejszym kursie dolara nie jestescie pobic cen amerykanskich(tydzien temu kupilem na amazonie pile `skoske`DW716 za $359).A w pracy preferuje Dewalt i Bosch.Pozdrawiam stolarzy i budowlancow.

G
Piotrek 2008-04-13 00:00

Re:Narzdzia - wybor - konstrukcje drewniane

Andrzej - chcesz zebym zrobil za chwile zdjecia sprzetu lezacego w domu? m.in makita dewalt i hilti, moge zrobic z kartka "forum elektronarzedzia"?
wiertarki SFH maja bardzo przydatny udar chociazby pod kolki 1/4" czy tez slruby mocowane bezposrednio do betonu, moze udar nie jest najskuteczniejszy, ale jego obecnosc w takiej wiertarce jest wazna przy transporcie miejskim(brak koniecznosci dzwiganai dodatkowych maszyn) a takze juz na samym miejscu pracy, gdzie zwalnia nas to z chociazby chodzenia po drabinie
swoja droga do nieco wiekszych wiercen mam TE7A...a do jeszcze wiekszych TE76P, wiec uwazam iz jestem odpowiednio wyposazony...
Michal - tylko poco, skoro wogole nie oplaca mi sie czegokolwiek kupowac w Polsce, a jesli chodzi o USA to oplaca mi sie tylko HILTI
carpenter - jesli place za hilti 1/2ceny dewalta to ja naprawde nie widze potrzeby sugerowania sie jakimkolwiek forum jesli chodzi o wybor sprzetu...

G
przemek 2008-08-30 00:00

Re:Narzdzia - wybor - konstrukcje drewniane

jesli macie taki dostep do tych stanow to zalatwcie mi gwizdzie i gaz do osadzaka hilti gx 100 strasznie drogie w pl Ja osobiscie kocham makite super niezawodny sprzet

G
Michał 2008-08-30 00:00

Re:Narzdzia - wybor - konstrukcje drewniane

To kupujcie za 1/2ceny. firmy i tak sobie odbiją na częściach serwisowych. :)
pozdro

1 ... 4 5