mam dylemat chce kupic elektro narzedzia w gre wchodza 3 firmy

G
Stefan 2007-03-09 00:00

mam dylemat chce kupic elektro narzedzia w gre wchodza 3 firmy

metabo,makita,dewalt,jestem takim gosciem ,ktory uczepia sie jednej firmy,ktora lepsza

G
mrox 2007-03-13 00:00

Re:mam dylemat chce kupic elektro narzedzia w gre wchodza 3 firmy

a co dokladnie bedziesz robil? ewentualnie jaki charakter prowadzisz dzialanosc?

G
stefan 2007-03-16 00:00

Re:mam dylemat chce kupic elektro narzedzia w gre wchodza 3 firmy

wymiana zamkow w drzwiach i prace domowe typu:powieszenie polek,wiesz siedze w Angli i bede palal sie roznymi pracami,zalezalo by mi ma narzedziach akumlatorowych typu wiertarka,wkretarka,pila porostu podstawowe,mam w polsce wszysko black&decker,ale zawiodlem sie,chodzi o wiertarke udarowom 1000 watowom dwubiegowom i na betonie wymiekla wiertlo sie wykrecilo w druga strone,a ja jestem taki lapie sie jednrj firmy,moze to blad.Sorka ze tak puzno pisze ograniczony dostep do netu

G
mrox 2007-03-16 00:00

Re:mam dylemat chce kupic elektro narzedzia w gre wchodza 3 firmy

jak spaliles 2-biegowke to chyba musisz sie zastanowic nad pnełmatykiem. black i dewalt to ta sama firma. tyle ze dewalt jest marka narzedzi profesionalnych, czyli do ciaglej pracy. jezeli chodzi o anglie, to dewlt jest tam bardzo dobrze znany, a zwlaszcza akumulatorowki. co do ktora lepsza?? ciezko stwierdzic. dewalt to przedewszystkim narzedzia akumultorowe i ukosnice, ale i elektropnelmatyki( nawet dla metabo produkuje duze mloty) i warunki gwarancyjne sa calkiem calkiem. roczna gwarancja i rok bezplatnego serwisowania. no i 30 dni gwarantowanej satyswakcji. co do makity,hmm nic nie mam ale z tego co widzie na sklepach to robi tak jak kiedys bosch. napisz dokladnie jakie naezedzia bys chcial kupic, a ja Ci podsune kilka modeli. moze Ci cos podpasuje.
pozdro

G
stefan 2007-03-17 00:00

Re:mam dylemat chce kupic elektro narzedzia w gre wchodza 3 firmy

dzieki za info.wkretarko wiertarka 18volt chodzi o moc zeby miala (kopyto), wiertarke sds na 220v,pile tarczowom akumlatorowa,to moze wszysko,oczywiscie w granicach rozsadku cenowego,bo ogadalem 36voltowy sprzet i cena zapiera dech w piersiach.a czy warte owagi sa narzedzia hitachi.dzieki

G
stefan 2007-03-17 00:00

Re:mam dylemat chce kupic elektro narzedzia w gre wchodza 3 firmy

dzieki za info.wkretarko wiertarka 18volt chodzi o moc zeby miala (kopyto), wiertarke sds na 220v,pile tarczowom akumlatorowa,to moze wszysko,oczywiscie w granicach rozsadku cenowego,bo ogadalem 36voltowy sprzet i cena zapiera dech w piersiach.a czy warte owagi sa narzedzia hitachi.dzieki
a wracajac do tej dwubiegowki to wiercilem otwory u tesciowej moze to byl problem hahahaha

G
Michał 2007-03-19 00:00

Re:mam dylemat chce kupic elektro narzedzia w gre wchodza 3 firmy

jezeli chodzi o 36 w litowo-jonowej technologi to dwalta w polsce kupisz za 3.600zl wkretarka 3-bidowa z udarem DC900KL. wersja 18V DC925KB(udar) lub DC920K (ok1800zl)moment obrotowy 56Nm. to powinno starczyc:) pilarki sa dwie DC390KB zcieciem do 55mm i DW934K2(ok 1500zl) z cieciem do 61mm a z elektropneumtykow to D25113, 800W, 3,4J podkuwanie (ok 800zl) ceny w polsce. w angli moze taniej:) co do hitachi to tez marka profesionalna, ale przy zakupie radze sprawdzic wyposazenie. czy ma sprzeglo przeciazeniowe itp. w najtanszych elektopneumatykach nie ma(ok 600zl).jak bede mial cennik dewalta to podam Ci dokladnie ceny modeli
pozdro

G
karol wachowiak 2007-03-20 00:00

Re:mam dylemat chce kupic elektro narzedzia w gre wchodza 3 firmy

dzieki serdeczne za porady ,cen nie trzeba bo i tak tu kupie a do kraju raczej nie wroce bo i poco,tu sa straszne promocje,36 voltowe klamoty narazie nie wchodza w gre tylko 18-ki,i jescze jedno szlifierka katowa i oscylacyjna 18 volt zapomnialem dodac .bardzo duze dzieki zawsze sie gubilem w tych wszyskich sprzetach

1

Producenci :