Zgłoszenie do moderacji

Re:mam dylemat chce kupic elektro narzedzia w gre wchodza 3 firmy

dzieki serdeczne za porady ,cen nie trzeba bo i tak tu kupie a do kraju raczej nie wroce bo i poco,tu sa straszne promocje,36 voltowe klamoty narazie nie wchodza w gre tylko 18-ki,i jescze jedno szlifierka katowa i oscylacyjna 18 volt zapomnialem dodac .bardzo duze dzieki zawsze sie gubilem w tych wszyskich sprzetach