LUX TOOLS

G
mario1781 2012-03-31 20:23

Re: LUX TOOLS

poszukuję obudowy do wiertarki udarowej lux model 6021. nie wiem gdzie tego szukać, pomocy

k
konar 2013-03-25 23:31

Re: LUX TOOLS

Ja sobie chwalę produkty LUX'a chociaż trzeba uważać na ceny bo potrafią mocno zawyżyć, wg mnie są to narzędzia dla ambitnego majsterkowicza. Pochwalić natomiast muszę serwis. Mam młotowiertarkę LUX'a której używam u siebie na budowie. Sprzęt kupiony w maju 2012 odmówił posłuszeństwa po 10 miesiącach ciężkich prac takich jak np. kucie stopni w schodach betonowych (krzywo wylane). Oddałem go do serwisu w OBI gdzie zostałem poinformowany, ze w ciągu 14 dni otrzymam odpowiedź kiedy będzie naprawiony sprzęt, a okazało się, że po 5 dniach był z powrotem do odebrania! Padła regulacja obrotów i ostro iskrzył na szczotkach. Jak na razie polecam.

G
Rasder 2013-07-05 00:38

Re: LUX TOOLS

Uzywalem Luxa pily spalinowej do drewna.Od nowosci byla zepsuta, brak odpowiednich obrotow(pomimo proby regulacji przez serwis), lejace sie paliwo, slaba moc+dluga chinska prowadnica :(.Pilarka zdych i prych nie wiadomo z jakiego powodu.Od A do Z zostala wyprodukowana w Chinach i dawala mi lekcje pokory i wytrwalosci w robocie(ciezko to g...o odpalic bylo) na szczescie dzis po 1 roku uzytkowania z problemami zdechla na ament. :)

G
Piotr 2013-12-27 10:27

Re: LUX TOOLS

Przede wszystkim to trzeba powiedzieć, że pod logiem Lux Tools wypuszczana jest cała masa produktów. Jedne są przyzwoite inne takie sobie. Trzeba też sobie uświadomić, że te narzędzia kierowane są przede wszystkim do początkujących i średnio-zaawansowanych majsterkowiczów. Profesjonaliści raczej takich nie kupią.

G
Bel-ami 2013-12-27 11:52

Re: LUX TOOLS

No to byś się zdziwił jak wiele narzędzi profesjonalnych marek Lux Tools ma w swojej ofercie. Między innymi kombinerki i wszelkiej maści szczypce NWS, wkrętaki Felo, ściągacze Jokari czy Knipex'a, miary Komelona. To takie mizerne marki? Dużo znasz lepszych, bardziej profesjonalnych? Osobiście nie jestem jakimś fanem LuxToolsa, mam może z dwa drobiazgi w swojej skrzynce. Ale muszę im oddać, że wśród ich sprzętu z serii Profi mają wiele bardzo wysokiej klasy narzędzi, wszystko zależy od konkretnego modelu.

G
mechanik 2014-05-11 19:12

Re: LUX TOOLS

może najpierw trzeba nauczyć się ciąć

G
piasek125 2016-01-21 22:11

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Beton 2016-09-08 19:30

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Michal 2020-08-16 18:33

Re: LUX TOOLS

Szpadel z aluminiowym trzonkiem (styliskiem) złamał się jak kredka. 95 złotych byle czego. Trzonka nie mogę nigdzie znaleźć. Można by było wymienić bo sama łopata wydaje się być bardzo solidna. Jest przynitowana to trzonka o do niego uchwyt. Niestety jak wspomniałem powyżej brak możliwości zakupu.

1 ... 2 3