Kinzo

Do ostatniej strony »
G
WACEK 2008-07-17 00:00

Re:Kinzo

za 900 zł kupiłem 3latatemu szlifierkę 230 makitę spalił się silnik a niedawno kupiłem kinzo za 150 zł którą dociełem wszystkie elementy jakie mi było trzerba na budowie domu na etapie stanu surowego. szlifierka śmiga dalej bez jej oszczędzania.mankament potrafi się grzać wtedy musi trochę odpocząć . nie żałuję zakupu

G
Tomii 2008-09-29 00:00

Re:Kinzo

Witam. Zakupilem sprezarke bezolejowa 8 litrowa - jako ze z ekspozycji byla, to nie mam do niej instrukcji obslugi. Czy moze mi ktos podac, jaki jest maksymalny czas pracy sprezarki i inne wazne rzeczy o niej.
Slicznie dziekuje
Tomii

G
SERWIS 2008-10-01 00:00

Re:Kinzo

Jak bezolejowa to bardzo krótki czemu kupujesz takie badziewie ?

G
serwis 2008-10-02 00:00

Re:Kinzo

Jak bezolejowa to bardzo krótki czemu kupujesz takie badziewie ?
JEDNO DWA NAPOMPOWANIA ZBIORNIKA I JUż JEST PRZEGRZANA TE SPRężARKI TO KOSZMAR

G
kris 2008-10-07 00:00

Re:Kinzo

sproboj jezeli nie bedzie ci sie hcialo szukac serwisu dopasowac szczotki od odkurzacza, kiedys sie tak robilo mysle ze moga pasowac

G
sylwek 2008-10-10 00:00

Re:Kinzo

Mam Kinzo wiertarke od 1,5 roku z czego 4 razy byla juz w naprawie . to jest ponad 2 miesiace bez narzedzia , a po 3 naprawach nalezy mi sie wymiana na nowy. do kogo mam sie z tym zwrocic?

G
SERWIS 2008-10-13 00:00

Re:Kinzo

DO SERWISU OCZYWIśCIE TYLKO PAMIęTAJ żE MUSI BYć TO 3 NAPRAWY RZECZY KTóRE PODLEGAJą GWARANCJI BO JAK NIE TO LIPA

G
Gala 2008-11-22 00:00

Re:Kinzo

Witam,
Tak sobie czytam Wasze spostrzeżenia,i zastanawiam się,cy warto w ogóle bawić się w zakupy nowych elektronarzędzi. Ceny w Polsce są kosiczne,może nie same ceny,ale ich relacje do zarobków. Od kilku lat obserwuję sytuację w Anglii,gdzie nie specjalnie szanuje się tego typu sprzęt,tym bardziej,że Ty na niego chuchasz i dmuchasz ,a i tak potem znika,i możesz go znależć na giełdzie,u kolegi z którym pracowałeś :)
Ja z powodzeniem kupuję tego typu graty na ebay uk. gdzie mozna je mieć czasem za smiesne grosze od wszelkich zlodiejaszków,chcących szybko pozbyć się graciwa.
Bosch,Makita czy wszędobylski w UK De Walt idzie za becen,gdzie koszty wysylki go czasem przewyżsają.
A i tak wysyłka do Pl,to mniej niż koszt,czas i nerwy odwiedzin serwisów.
Wszedłem tu,bo pierwszy raz miałem styczność z KINZO,właśnie oglądam laser,za...3 funty plus 2,50 wysyłka(UK)...
mniej niż godzina pracy pomocnika na budowie :)
Pozdrawiam i powodzenia życzę.

G
zły_..................................... 2008-11-28 00:00

Re:Kinzo_piepszony chinol

kinzo ci sie podoba, głupi jesteś i tyle kupujesz byle jakie narzędzie boscha i śmigasz do woli zamiast co roku kupywać piepszone elektronarzędzia kinzo,topex i jakies tam jeszce
iine chińszczyznę.ja od wielu lat jade na bosch i metabo na budowie i bosch czy to wiertarka czy aku pracują już u mnie z 6 lat ale niebieskie bosch nie kupujcie tego gówna chinskiego lepiej raz wydac wiecej i miec spokój

G
hahahahahha 2008-11-28 00:00

Re:Kinzo

Pracuje narzedzimi kinzo od momentu kiedy weszły na polski rynek. Posiadam pilarkę tarczową, wkrętak akumulatorowy, 2 szt szlifierki kontowej oraz mini szlifierke (ala dremel) w miedzy czasie kilka wiertarek.
Narzedzi kinzo nie maja u mnie lekko wykorzystuję je ekstremalnie i o dziwo wszystko działa jak trzeba.
Za taka kase nie mozna sie spodziewac Bóg wie czego !!!
Z moich odczuć: dobrze wykonany sprzet, bardzo trwały (kątówka została przejchana busem 3.5 tony i działa), dosc dokładny w pracy precyzyjnej a poza tym w miare TANI !!!!
Polecam !!!
smieszny jestes i tyle

G
lllll 2008-11-28 00:00

Re:Kinzo

won z cinszczyzna

G
rc 2008-12-18 00:00

Re:Kinzo

O Matko Boska, aleś ty gość, same Bosche, makity a nie jakiś badziew.Otóż kolego ja kupiłem Boscha fleksa, był chiński i po dwóch tygodniach pracy przy płytkach siadło łożysko. Wsadziłem polskie za 2,80 i chodzi już siedem lat. Reszta Boscha jest super mimo że chińskie. I zobacz sobie wszysktie adidasy, nike, N-balance itd. tez chińskie. Tak, że spoko.

G
Tomek 2009-01-11 00:00

Re:Kinzo

Właśnie kupiłem agregat prądotwórczy za 699pln Kinzo.
Wygląda solidnie. Odpala bez zarzutu. Mam nadzieję, że nie wyrzuciłem pieniędzy w błoto.
Witam, jak sprawuje się ten agregat? Pytam, bo też zastanawiam się nad jego kupnem. Jak można go max obciązyć, czy silnik 2 kW uciągnie (mając na uwadze większy prad rozruchowy)?
JEŻELI KTOŚ WIE PROSZĘ PODAĆ ADRESY SERWISÓW FIRMY KINZO. DZIĘKUJE.

G
Jacek 2009-01-12 00:00

Re:Kinzo

Co sądzicie o spawarce inwerterowej Kinzo, takiej do 100A, będzie w jednym z dyskontów.

G
krzymek 2009-01-21 00:00

Re:Kinzo

ja mam juz rok wkretarke concept line 19.2v z kinzo dziala bez zarzutu bardzo mocna i wyposazenie tez dobrej jakosci kupilem teraz szlifierke prosta zobaczymy jak podziala

1 ... 3 4 5 ... 8