HILTI

Do ostatniej strony »
G
serwisant 2008-03-02 00:00

Re:HILTI

te 1500 euro to chyba na miesiąc zarabia ten mechanik a nie za godzine?

G
serwisant 2008-03-02 00:00

Re:HILTI

przypatrz sie tej maszynie z hilti i z boscha , tak się składa że szlifierki dla hilti robi bosch , a dla odmiany klucze udarowe dla hilti robi makita. swiat jest pokręcony a opinie są tak rózne jak o ojcu rydzyku.

G
Michał 2008-03-10 00:00

Re:HILTI

każdy dobrze wie, że hilti to jeden wielki składak. tak samo powstał lexus.
pozdro

G
spawacz 2008-03-11 00:00

Re:HILTI

tak jest w przypadku szlifierek 125 (a zwłaszcza tych powyżej 1000W 125-10,125-14 itd) różnią się jedynie kolorem obudowy. Ale w przypadku 230 są inne i to bez dwóch zdań.
Zresztą nawet gdyby to jeszcze nic nie znaczy?
W volvo 440 mam niby silnik renault a jakoś się nie sypie po 300tyś tylko pięknie mruczy.

G
Marian 2008-03-11 00:00

Re:HILTI

Jak by się hilti nie sypało po jednym roku, i były by dostępne cześci za rozsądną cenę, to nikt by nie pisał, że potrzebuje części do konkretnej masznki. Przykład: obecne forum narzędziowe.
Pozdrawiam

G
damian unger 2008-03-20 00:00

Re:HILTI

PANOWIE GDZIE PORÓWNUJEMY AUTA DO ELEKTRONARZEDZI CZY TO HILTI CZY TO BOSCH CZY MAKITA I TP WIELE BYM WYMIENIAŁ ZNACIE JAKIES ELEKTRONARZEDZIA CO SIE NIE SYPIOM JESLI JEST TO WIERTARKA DO WIERCENIA TO DO WIERCENIA A NIE DO MIESZANIA KLEJU I TAKSAMO MŁOT JESLI KTOS WIE JAK ROBIC I CZYM TO WSZYSTKIE ELEKTRONARZEDZIA BEDOM CHODZIC DO CZASU NIC NIEJEST WIECZNE POZDRAWIAM

G
damian unger 2008-03-20 00:00

Re:HILTI

JESZCZE RAZ JA JESLI KTOS PRACOWAŁ NA HILTI TO COS WIE NA TEN TEMAT JAKIE TO SĄ ELEKTRONARZEDZIA POZDRAWIAM

G
Marian 2008-03-21 00:00

Re:HILTI

Nie denerwuj się tak Damianie, bo szkoda nerwów.
Jako serwisant wieszdokładnie cojest w hilti.
Pozdrawiam

G
przemek 2008-04-02 00:00

Re:HILTI

Ktoś wcześniej wspominał o serwisie Hilti w Łodzi na Pabianickiej 140 ,firma improfex,czy jakoś tak.
To fakt zregenerowali szwagrowi akumulatory w młotowiertarce TE-5A dość tanio i jest spoko.
I naprawili po cienkich kosztach ładowarkę-ponoć naprawiają różne moduły elektroniczne w elektronarzędziachi silnikach.

G
Andrzej 2008-05-02 00:00

Re:HILTI

HILTI znam je bardzo dobrze,nie mało pracowałem nimi,a obecnie od dwóch lat je remontuje.To nie ważne z kąt pochodzi sprzęt.Ważne jaki ma przebieg.Na ładny z zew. można się naciąć .Maszyny te jeśli zaczną głośno chodzić,trzeba wymienić łożyska,korbowodzik z tłoczkiem,simeringi.Jeśli tego nie zrobisz to zmielą sie tryby.po dobrym remoncie wydusimy z maszyny prawie drugie tyle.Jeśli masz problem zadzwoń do Antka.Kontakt;505761428.P.S.pytacie czy ten sprzęt jest dobry.
Jest dobry ale nie będzie trzymał wiecznie.Jeśli cię nie stać na nowe hilti to kupuj po remoncie.Od gości co dają gwarancję i chcą zdobyć zaufanie.

G
kolo 2008-06-03 00:00

Re:HILTI

szlifierki dla hilti robi boss a odkurzacze teraz elektrolux dlatego takie części tam wkładają......lipa co !!!

G
Jagoda 2008-08-21 00:00

Re:HILTI

Czy ktos mógłby mi pomóc w znalezieniu częsci do szlifierki HILTI WS 180, to juz chyba przestarzały typ więc trudno cos znależć tym bardziej, że brak serwisów, czy w ogople jeszcze gdzies mozna cos takiego naprawic?

G
Jagoda 2008-08-23 00:00

Re:HILTI

Juz dziekuje, znalazłam świetny zakład i mam juz sprzet naprawiony. szukalam po całej Polsce a znalazłam kilka ulic od domu - nie wychodzac z domu. Pozdrawiam panów z Głogowskiej 6.

G
serwice 2008-09-14 00:00

Re:HILTI

zdejmuje bezpowrotnie blokady elektroniki w młotach hilti
kontakt do mnie: 509495581 koszt 70zł

G
pokar 2008-09-24 00:00

Re:HILTI

HILTI nie jest już producentem elektronarzędzi, lecz zleca to innym, uznanym firmom. Zostałą tylko brand-marka,tzn. logo.
Widziałem sam produkcję wkrętarek, zakrętarek sieciowych oraz większości młotków u innego niemieckiego producenta. Dodam, że na tej samej linii produkowany jest m.in. jeden z modeli młotków Protoola. Jeśli chodzi o odkurzacze to produkuje je dla Hilti firma Wap-Alto, ta sama co dla Protoola, Festoola i wielu innych. Dawniej dla Hilti produkował Starmix, który notabene robi odkurzacze dla 16 różnych brand-marek (m.in. Boscha, Metabo, Kressa, Profi-Diamanta, AEG & Milwakee, Rubi i wielu innych znanych "producentów"). To tak jak z opalarkami Steinela, które można znaleść w wielu katalogach "producenckich". Do tego zmierza świat i trzeba to zaakceptować.
Niechj teraz ktoś z "fanów" drogich marek przekona mnie do zakupu Hilti i przepłacania cięzko zarobionych pieniędzy.
Drogi Wielbicielu drogich fajansiarskich gadżetów ( bo inaczej się tego nie da określić). Gdybyś za młotowiertarkę innej marki zapłacił tyle co za odpowiednik z katalogu H. wraz z cała otoczką marketingową, magią marki i Centum Obsługi Klienta to też byś chuchał i dmuchał na ten sprzęt i popracował nim tak samo długo jak nie przymierzając H.
W sprawie wynagrodzenia srwisanta H. w Hiszpanii:
Gdyby ten Pan zarabiał 1500 euro na godzinę, to rychło prześcignąłby Billa Gatesa na listach najbogatszych ludzi na Świecie (okolo 252 000 euro miesięcznie). Jakoś nie słychać o sewisantach na liście choćby magazynu "Forbes". Gdyby jednak ten sam mechanik zarabiał 1500 euro na miesiąc (każdemu może zdażyć się literówka), to zaraz po pierwszej wypłacie pognałby do Urzędu Pracy po zasiłek, a nie babrał się w smarze...
Pracownik na taśmie u wyżej wspomnianego Producenta narzędzi dla Hilti zarabia miesięcznie 2800 euro netto. Po czterech latach pracy w zakładzie w Niemczch, z wykształceniem technicznym, po średniej szkole.
Problem dostępności części, ich ceny i obsługi serwisowej H. to czysty manewr marketingowy, niczym nie da się tego uzasadnić poza polityką Firmy. A obsługa pt. "36h i narzędzie znów gotowe do pracy", "zastępcze narzędzie na czas naprawy", itp. to dziś standart dla Dystrybutorów na rynku polskim, którzy chcą zbudować swój właściwy wizerunek.
Chętnie podejmę w tym temacie dyskusję, byle merytoryczną i poważną.
Pozdrawiam serdecznie!

1 ... 2 3 4 ... 9