HILTI

Do ostatniej strony »
G
damian unger 2007-09-18 00:00

Re:HILTI

jesli ktos chce makite to niech ma makite ktos bosch to bosch i nikomu niema co wmawiac na siłe ze ma pracowac lub kupic hilti ale panowie chodzi o trfałosc i wykonanie hilti pozdrawiam

G
HILTImaniac 2007-10-08 00:00

Re:HILTI

Witam szanownych panów majstrów!!!
Chciałbym poprzeć wypowiedż pana Damiana.Sprzęt używany właściwie i do tych celów do jakich został skonstruowany posłuży długo. Szmatki oleje oliwy smary to wszystko HILTI dodaje do sprzętu w opakowaniu. Używajcie tego i dbajcie o narzędzia! Na sprzęcie HILTI pracuje co dzien i w domu mam również kilka maszyn-wiem co pisze. Dla mnie to mistrzostwo! patrz Login:) pozdrawiam

G
HILTImaniac 2007-10-08 00:00

Re:HILTI

A co do serwisu za granicą to w takiej np. hiszpanii mają też tylko jeden serwis w Madrycie ale wszelkie naprawy nie trwają dłużej niż 3-4 dni. Roboczo-godzina mechanika HLTI kosztuje co prawda 1500 euro ale nikt tam nie grzebie w tym sam tylko oddaje do serwisu. Zachód.

G
Andrzej 2007-10-08 00:00

Re:HILTI

Hilti to są narzędzia super S. Pracuję nimi od lat w instalacjach hydraulicznych. Aktualnie posiadam TE-16C, TE-35, TE-76 ATC i jestem zadowolony. Tylko trzeba wiedzieć do czego używać danego narzędzia i nie katować ich. Jeśli chce się zdemontować poniemiecki bunkier to najlepiej zrobić to dynamitem. Rzeczywiście, jak mówią przedmówcy, problem zaczyna się przy naprawach. Mogę to potwierdzić przykładem. Kiedy oddałem do naprawy szlifierkę DC-125 w celu wymiany szczotek myślałem, że to będzie koszt rzędu 100 - 150 złotych, wiedząc, że jest to firma droga. Przy odbiorze okazało się, że wymieniono części, które serwis uważał za zużyte, łącznie z przewodem zasilającym. Koszt wyniósł 650 złotych. Serwis to jest masakra. Nie mniej jednak jak wspomniałem na wstępie, wszystkie elektronarzędzia polecam.
Pozdrawiam,
Andrzej

G
Michał 2007-10-08 00:00

Re:HILTI

no. a zwłaszcz na giełdzie w Lubinie. widziałem kilka modeli a serwisańci hilti by sie naśmiali jak by ktoś coś takiego przyniósł do naprawy.
pozdro

G
damian unger 2007-10-09 00:00

Re:HILTI

panowie apropo serwisu czy ktoś zna serwis obojętnie czy to hilti czy to bosch co naprawia tanio serwis musi zarobic!!!!!!!!!!!apropo wypowiedzi kolegi so sprzęty co serwis nie robi albo wcdale sie nie opłaca np stara poczciwa 72 ja serwisuje jednemu kliętowi niewie ile lat ma to hilti ale wie co może tym robic i oprucz wymiany oleju i szczotek nie miał jeszcze wiekszej usterki wiec jak ktos chce to potrafi miec hilti lata

G
jerzy 2007-10-17 00:00

Re:HILTI

zapraszam IMPROFEX Pabianicka 140 tel.042-6830505
tu naprawisz wszystko i bez zdzierstwa.
za części nie zapłacisz podwójnego vat-u jak w większości serwisów

G
robert 2007-10-27 00:00

Re:HILTI

jezeli ktos bedzie potrzeboawł czesci do hilti to prosze dwonić-moge załatwic orginalne czesci w dobrej cenie tel. 516-039-890

G
cerber 2008-01-08 00:00

Re:HILTI

witam chce zaznaczyć że pracowałem na sprzętach marki hilti 12 lat -fakt co jakiś czas musiały odwiedzić serwis ale z drugiej strony wiem jak one były używane,do maxa! nie raz byłem świadkiem gdy przy sporych przewiertach wylatywał rozgrzany smar w stanie ciekłym! przerabialiśmy boscha i makite zupełnie się nie sprawdziły -sprzęt dla majsterkowiczów...i jeszcze jedno gdy sprzęt odmówił posłuszeństwa dawali zamiennik. ja ze swojej strony polecam do dużych prac-nie warto wdać pieniądze na powiedzmy konkurującą makite która nie wytrzyma 30% żywotnosci hilti.pozdro

G
jerzy 2008-01-22 00:00

Re:HILTI

Ludzie czy zapomnieliście o firmie METABO
Sory za reklamę ale sprzedaje w łodzi narzędzia Metabo,które w moim mniemaniu przewyższają jakościowo boscha i makitę
Od 12-tu lat naprawiam elektronarzędzia ,zaczynałem od celmy
i np.młotów metabo mało naprawiałem ,jeżeli tak to tylko wiercąco kujące
zapraszam do dyskusji pod nr tel.042-6830505 (może namówię kogoś z forum na zakup dobrego sprzętu)
jeszcze raz przepraszam za reklamę

G
gabryś 2008-01-30 00:00

Re:HILTI

Kojarze serwis na Pabianickiej 140 w łodzi ,dają zastępcze narzędzie na czas naprawy -myślę że niewiele serwisów działa w ten sposób

G
gabryś 2008-01-30 00:00

Re:HILTI

Kojarze serwis na Pabianickiej 140 w łodzi ,dają zastępcze narzędzie na czas naprawy -myślę że niewiele serwisów działa w ten sposób
Oni właśnie specjalizują się w METABO

G
spawacz 2008-02-21 00:00

Re:HILTI

witam
mam szlifierkę DC230 która chodzi już 7 lat u mnie na warsztacie przy cięciu stali (średnio ścina 6-8 tarcz dziennie) i poza wymianą szczotek nic jej nie dolega. Ktoś powie że jakby podjadła pyłu budowlanego to już by padła ( i pewnie po części ma rację) ale jak kupiłem pięknego bosch z antywibracją to padła równo po skończeniu gwarancji :( po trzech latach. Gdy potrzebowałem kolejnej szlifierki kumpel doradził: jak masz płacic 2 tyś. za hilti kup 10szt. chińszczyzny po 200zł. - jak padnie jedna odpalaj następną - w sumie pochodzą dłużej. tak też zrobiłem kupiłem 5 szt. 230-tek firmy "krzak" i wiecie ile razem wytrzymały - 8 miesięcy he he :)) a w hilti tylko co roku trochę smaru wcisnę w zębatki i to wszystko. HILTI to pierwsza liga (no może podobnej żywotności jest festool i milwaukee). Kosztuje to kosztuje, trudno ale jak będę potrzebował jakiegoś gratu to wiem co kupię...

G
jerzy 2008-02-24 00:00

Re:HILTI

rozkodowuje elektroniki w młotach hilti lub je pomijam innym podzespołem elektronicznym kontakt:SKASOWANO
ADMINISTRATOR : Nie należy podawać adresów stron oraz telefonów .. będą one usuwane

G
jerzy 2008-02-24 00:00

Re:HILTI

pytanka na gg 1857177

1 2 3 ... 9