Eurotec

Do ostatniej strony »
G
Szapok 2013-08-03 20:37

Re: Eurotec

A z kolei na budowie, gdzie wiertarka, albo młotek chodzi 8h dziennie w zapyleniu i ogólnie ciężkich warunkach, to tylko Hilti - u nas wytrzymywały około roku.

G
kris 2014-02-03 18:01

Re: Eurotec

mialem jedna wiertarke i poszla na smieci po2 tyg.a kupilem nastepna i niemogla sie popsuc a dostala w kosc ze niewiem.takze to zalezy jak sie trafi

G
luki 2014-11-02 11:27

Re: Eurotec

nie kupujcie tego badziewia ja to miałem i dużo się nie napracowałem tym młotowiertarki są chyba robione z plasteliny

G
CRXvtek 2015-01-06 22:32

Re: Eurotec

WITAM POWIEM TAK MAM WIERTARKĘ , KOSĘ SPALINOWĄ , SPAWARKĘ, SZLIFIERKĘ I PIŁĘ SPALINOWĄ WSZYSTKO FIRMY EUROTEC MAM TE NARZĘDZIA PONAD ROK CZĘSTO JE UŻYWAM I NIE OSZCZĘDZAM ICH WCALE I DAJĄ RADE JAK DLA MNIE FIRMA EUROTEC TO DOBRY WYBÓR

G
Operate 2015-07-14 14:55

Re: Eurotec

Witam.
Przeczytałem wszystkie posty i się wypowiem.
Mam prawie wszystkie elektro narzedzia jakie mozna miec w domu. Wiekszosc z Euroteca. spawarka magnum gdyz chcialem miec pewnosc parametgrów, szlifierka katowa 125 boscha bo dostalem i mimosrodowa skil bo tez dostalem.
przez okolo 8 lat od posiadania tych narzedzi padla tylko frezarka bo byla za slaba a ja ja przytwierdzilem do stolu i nie dawalem odpoczac i zachwalana mlotowiertarka ( pozyczylem jednej osobie a oddala ja jeszcze inna) nie wioem co sie jej stalo - kupilem nowa i mam juz 4 lata.
moce sa zawyzone, ale tylko glupek by w to wiezyl.
Wczoraj z ciekawosci na wpol rozladowanym aku we wkretarce 20,4 (14,4) w skurzanej rekawicy nie utrzymalem glowicy ( a mam troche sily)
wszystko kupuje na allegro u jednego sprzedawcy i wiem ze jak cos padnie to nie bede mial problemu ( raz dostalem nie dzialajacy towar i zostal mi wymieniony na nowy bez dodatkowych kosztow)
wiertarka stolowa ma 1500 Wat a takie same z innych firm (drozsze) maja 400. wiec wystarczy zalozyc ze ma 400 a nie 1500.
Markowe wkretarki z aku 18v kosztuja ponad 1000 zl wiec nie ma sie co spodziewac ze mozna kupic 20,4 za 150
Jak ktos pisal wczesniej, czesci pasuja od markowych np. Makity.
wczesniejsza wkretarke 18v (12)mialem 7 lat. Padly wkoncu aku i kupilem nowa. Nigdy mi nie braklo mocy. w tamtym tygodniu w starej wymieniklem ogniwa z baterii od laptopów - chodzi jak nowa.
Glowna wada jest czasem malo precyzyjne wykonanie. Wystarczy dopiescic i dziala jak zloto.
Za jedna makite mamy 4 eurotec'i
Ja nie chce widziec nic innego.
Jak sąsiedzi zobaczyl;i jak pracuje u mnie kosa spalinowa 3,2 KM (teraz taka sama ma 4,9 a w rzeczywistosci z porównania z innymi kolo 2) to poprosili zeby tez im taka zamowic. Kazdy zadowolony.

A na koniec rada: EUROTEC to nie EUROTEK
EUROTEC - cacy
EUROTEK - be

Pozdrawiam

G
Olek 2015-09-21 21:47

Re: Eurotec

Mam młotowiertarkę SDS+ 2400W. Zakupiona w sierpniu ubiegłego roku. Jest wrzesień i oczywiście sprzęt się zepsuł. Gwarancja 12 m-cy więc niestety już po. Najśmieszniejsze jest to że użyłem jej 6-7 razy w ciągu roku - kucie z przerwami max. 2 godziny.
Szczerze nie polecam! Moim zdaniem nie nadaje się nawet do zastosowań domowych.
Pozdrawiam Olek

G
Dzidzia 2015-09-24 14:43

Re: Eurotec

W Polsce obowiązuje 2 lata gwarancji. Jeżeli producent udziela 1 rok, to za drugi rok odpowiada sprzedawca. Oczywiście jeżeli nie kupowałes u krzaka tylko w firmie z nipem

G
jari,; 2015-10-01 14:34

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
hop52 2016-02-24 17:03

Re: Eurotec

kupiłem nożyce EUROTEC do żywopłotu. teraz poszukuję silnika bo spalił się po 2 minutach pracy. Może ktoś wie jaki zamienny silnik pasuje.Pozdrawiam:Aleksander

G
pawelszab78 2016-06-14 14:28

Re: Eurotec

Witam.
szukam wylacznika do wkretarki eurotec. Może może mi Pan pomóc.
pozdrawiam

G
Ciekma 2017-06-11 22:34

Re: Eurotec

Witam. Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat pilarki do drewna 2w1 euroteca? Potrzebuję tylko do użytku domowego pociąć dłuższe kawałki kantowek z tartaku do pieca kaflowego. Czy do tego celu warto kupić? Jeśli ma napisane 2800 w to ile może mieć faktycznie?

G
wojciech 2017-10-07 19:50

Re: Eurotec

chińskie badziewie

G
GICHU 2017-11-15 23:03

Re: Eurotec

Witam. Chciałbym podzielić się także moimi doświadczeniami z tą firmą. Narzędzia posiadam od kilku lat tj szlifierka duża używana do cięcia bloczków betonowych ,pustaków,drutów itp. ogólnie na początku używana była intensywnie lecz teraz sporadycznie ma około 6 lat-chodzi bez zastrzeżeń i do tej pory wymienione było tylko łożysko oraz skrócony kabel ze względu na przerwanie. Produkt ten w porównaniu do ceny oceniam na lepszy niż markowe ponieważ nie szkoda mi jej i do gorszej roboty biorę właśnie ją . Hebel elektryczny używany sporadycznie ma już ok 5 lat i nie robione było przy nim nic oprócz wymiany ostrzy jak narzazie działa i nie zauważyłem nic niepokojącego określając sporadycznie mam na myśli kilkanaście razy w roku. Miałem jeszcze młotowiertarkę tej firmy ale niestety ona po dwóch latach zakończyła swój żywot ale tylko ze względu na to że była użytkowana praktycznie codziennie do wiercenia i podkuwania. Powiem tak ;każde narzędzie tej firmy które miałem i mam spłaciło się z nawiązką. Po młotowiertarce została się walizka i parę wierteł ale mam zamiar ją jeszcze uruchomić gdyż jest ona wierną kopią boscha i części pasują. Wniosek z tego taki że jeśli ktoś potrzebuje do amatorskiego używania to te narzędzia właśnie do tego zostały stworzone.

G
GICHU 2017-11-15 23:07

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
zgred 2017-12-05 14:15

Re: Eurotec

Jak mam do wywiercenia 50 otworów w ścianie na rok, to nie będę kupował jakichś drogich Boschów czy Makitów

1 ... 6 7 8

Producenci :

Kategorie :