Elektronarzędzia Einhell

Do ostatniej strony »
G
jacek 2009-12-14 20:45

Re:Elektronarzędzia Einhell

a znasz takie urzadzenie co sie nigdy nie psuje bo ja nie

G
hitek987 2009-12-14 21:03

Re:Elektronarzędzia Einhell

Nie dziwi mnie że nie znasz, bo jak tak czytam twoje posty to stwierdzam że mało wiesz. Robisz byki jak mój sześcioletni syn. Jak na narzędziach znasz się tak jak na języku polskim, to ja nawet Toi bym Ci nie dał do naprawienia.

G
zyx 2009-12-17 13:03

Re:Elektronarzędzia Einhell

kurde co to za portal
Einhell to Einhell tamto - przeciez widać że te posty nabijane są nie przez użytkowników
ciekawe prawda?

G
rysiek223 2010-05-12 08:59

Re: Elektronarzędzia Einhell

Potrzebuję kupić lub odkupić od kogoś nie wiem jak się to fachowo nazywa poniżej zamieszczam link do zdjęć ukazujących tą część http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b782120fc8f8e471.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/219b049e62550d08.html
do pompy wodnej firmy EINHELL TMP 202-S , przypuszczam również że z tego modelu TMP 255-S też pasuje.

G
Sławek 1 2010-05-12 09:11

Re: Elektronarzędzia Einhell

Rysiek ! Napisz jaka średnica tego wirnika i jaka średnica gwintu. Mam pompę 'nieżywą i może Ci mój wirnik podejdzie..... chętnie pozbędę ww wymienionego....
pozdro Sławek

G
Tomek 2010-05-19 13:55

Re: Elektronarzędzia Einhell

Mylisz się, jesli sprzęt jest słabo wykonany to juz po krótkim czasie normalnego użytkowania padnie.
Ja mam młoto wiertarkę einhella, wkrętarke czerwoną, szlifierke kontową niebisjka na 125 i oceniam ten sprzęt jako bardzo dobry do użytku domowego. Do intensywnej eksploatacji on sie nie nadaje i już. Może wytrzyma a moze w trakcie roboty paść i co wtedy, jazda i szukanie nowego, strata czasu.

G
dan 2010-06-14 01:21

Re: Elektronarzędzia Einhell

na smietnik z einhelem

G
voytek 2010-06-29 13:03

Re: Elektronarzędzia Einhell

Uwaga na pompy Einhell.Kupiłem pompę zatapialną Einhell 2 lata gwarancji popracowała bez zarzutu może jakieś 50 godzin/ w sumie w ciągu 10 miesięcy/ nawet byłem b.zadowolony i nagle "buczy" nie kręci wirnikiem.Owszem,wysłałem do serwisu a oni odrzucili roszczenie gwarancyjne z powodu "zniszczenia bądź zabrudzenia tabliczki znamionowej".Tylko że pompa jest cała plastikowa i nidgzie tabliczki znamionowej nie było może jakaś naklejka która odkleiła się w wodzie/przecież to pompa/.Naprawa pogwarancyjna nie ma sensu ekonomicznego /koszt wysyłki itp./

G
Slawek1 2010-06-29 14:55

Re: Elektronarzędzia Einhell

Wojtek
zdejm od spodu dekiel kosza i zobacz czy nie ma nakręconego jakiegoś sznurka lub jakiegoś paprocha , który blokuje wirnik. Ja miałem kiedyś pomiędzy wirnikiem i obudową w pompie TIP-a kulkę styropianu i pompa się nie umiała załączyć....!
pozdro Slawek

G
hanlowiec z Krakowa 2010-07-15 21:20

Re: Elektronarzędzia Einhell

- przeraza mnie niekompetencja ludzi w tej firmie , na poczatku byla oki ale teraz na stronie www chwala sie , ze maja mloda ekipe tzn niekompetentna i bez doswiadczenia - porazka ; zadzwoncie i o cos zapytajcie ; ja handlowalem tymi narzedziami obecnie przeszedlem na narzedzia VANDER

G
JK. 2010-07-15 22:49

Re: Elektronarzędzia Einhell

Może wkrótce einhell będzie miał serwis, a nie wypożyczalnię narzędzi;))
- i bardzo dobrze!

G
Franio 2010-08-27 15:48

Re: Elektronarzędzia Einhell

Witam,
Ja mam tylko jedno urządzenie Einhella z serii Red - przecinarkę RT-SC 920 L. Sam opis urządzenia na stronie internetowej producenta i w katalogu był naprawdę obiecujący. Po zakupie i pierwszych dniach eksploatacji okazało się jednak, że jest inaczej. Guma na blacie pofałdowała się dosyć mocno, trudno więc było ustawić płytkę do cięcia. Po drugie piła nie prowadzi według ustawionego kąta. Do tego jeszcze wanienka z wodą zaczęła rdzewieć - już po dwóch dniach!
Co jak co, ale nie spodziewałem się tego po Einhellu z serii Red. Moje rozczarowanie jest tym większe, iż maszyna wcale do tanich nie należy - kosztuje ponad 2,5 tys. zł.
Czy ktoś z Was miał podobne doświadczenia z przecinarkami Einhella?

Pozdrawiam

G
Custom 2010-08-27 17:29

Re: Elektronarzędzia Einhell

Witam. Ja miałem wkretarke ASG 18 z serii GLOBAL. Uzywana sporadycznie. Wykręcajac wkręta z płotu zaczęła zgrzytać. Oddałem do serwisu i lipa. Bedzie zwrot gotówki bo nie umieja naprawić. Ale najlepsze jest to ,że zwrotu gotówki chyba nie będzie, bo kupilem ja na allegro a facet który mi ją sprzedał juz nie ma firmy a tylko przez nia mogę uzyskać zwrot gotówki. Serwis może tylko wystawić fakturę korygujacą dla tej firmy która u nich kupiła, firma nastepnemu posrednikowi, posrednik nastepnemu i na końcu ten który sprzedał może zwrócic kasę użytkownikowi. Tak że przestrzegam przed kupnem na allegro bo gwarancja jest jak sie da naprawić, ale jak sie nie da , to zwrot kasy graniczy z cudem. Ogólnie nie polecam tego sprzetu. Myśle że jest tyle wart co te najtańsze eurotec czy inne, ale po co przeplacać.

G
JK. 2010-08-27 19:48

Re: Elektronarzędzia Einhell

Dlatego po Einhella musisz iść najlepiej do marketu, lub duzych sklepów narzędziowych działających od wielu lat;]

G
speedi 2010-09-22 13:12

Re: Elektronarzędzia Einhell

A jak wyglada sprawa awaryjnosci Polerki Einhell BT-PO 1100E???
Uzywa ktos z kolegow?

1 ... 7 8 9 ... 13

Producenci :