Elektronarzędzia Einhell

Do ostatniej strony »
G
Maariusz 2010-09-24 23:44

Re: Elektronarzędzia Einhell

Może lepiej kupić DWT bo jest serwis i części. To też co prawda chińczyk, ale w razie czego szło by go naprawić. Sam zastanawiam się nad szlifierką prostą.

G
mario 2010-09-27 18:43

Re: Elektronarzędzia Einhell

mam sporo narzedzi tej firmy strug 3 szlifierki oscylacyjne wiertarka pila ukosnica szlifierke tasmowa wszytsko global i jest ok do tej pory kupowalem tylko boscha a ten zielony szybciej padal niz einhell global a serwis do du...

G
JK. 2010-09-30 21:47

Re: Elektronarzędzia Einhell

Mariuszu z DWT pewnie będzie tak jak ze Sparky droższy ale nienaprawialny po gwarancji. Poza tym Einhell ma serwis pogwaranacyjny, z tym że opieszale działający bo zajmują się głównie serwisem gwarancjynym od sieci sklepów a nie od klienta indywidualnego. Ale dla upartego, oraz dla kogoś, kto nie potrzebuje szybkiego serwisu, taki Einhell, DWT czy Ryobi są dobrym pomysłem od narzędzi typu Bosch zielony czy B&D. Bo często i tak wytrzymują dłużej, a po dwóch latach lepiej często kupić coś nowego niż dawać 70% ceny za drobne naprawy.

G
Maariusz 2010-10-01 08:30

Re: Elektronarzędzia Einhell

W Tarnobrzegu jest serwis pogwarancyjny DWT. Na gwarancji odsyłają do centralnego. Jak mi mówili nie ma problemu z częściami. Serwis Ryobi będę miał w swojej miejscowośći bo byli z Agromy u gościa by podpisał umowę.

G
JK. 2010-10-02 19:26

Re: Elektronarzędzia Einhell

Seriwis moze być;) - tylko nie zawsze jest opłacane naprawiać "ekonomiczniejszych" narzędzi.

G
Maariusz 2010-10-02 19:47

Re: Elektronarzędzia Einhell

Masz rację, że nie zawsze opłaca się naprawiać tańszych elektronarzędzi. Markowe znowu drogie są w zakupie i dla majsterkowicza ich zakup jest nieopłacalny. Używanych nie kupuję bo lubie nowe. Ostatnio gość mi powiedział, że narzędzie jest tak dobre jak dobry jest serwis. Zbieram, więc informacje która firma ma dobry serwis.

G
JK. 2010-10-03 14:09

Re: Elektronarzędzia Einhell

Troche racji miał, ale tylko troche bo co nazwiesz dobrym serwisem? Dostępność części? Ilość serwisów w Polsce? Tanie części? Szybkość obsługi? Fachowe naprawy każdego narzdzia które da się naprawić? czy też może ustępowanie klientom i naprawianie narzędzi mimo że były źle używane(na gwarancji).
Bo szczerze takiego serwisu jeszcze nie spotkałem, który miałby wszystkie te cechy.

G
Maariusz 2010-10-03 18:08

Re: Elektronarzędzia Einhell

Serwisy w małych miastach narzekają na dostęp do części lub długi czas oczekiwania na nie. W dużych miastach droższa znowu robocizna. Jest jednak lepiej jak parę lat temu.

G
pawcio 2010-10-18 10:49

Re: Elektronarzędzia Einhell

syf jakich malo, szkoda czasu na opisy

G
JK. 2010-10-20 18:41

Re: Elektronarzędzia Einhell

Kolejna fachowa opinia;]

G
yacht 2010-12-16 15:49

Re: Elektronarzędzia Einhell

podpisuje się pod opinią dla einhell sam kupiłem wkrętarkę(niebieska)bateria siadła po miesiącu i dwukrotnym użyciu.Żeby dodzwonić się do serwisu einhell wykonałem 500 połączeń, straciłem majątek za telefon a w słuchawce ciągle ta sama wersja sekretarki:wybierz numer wewnętrzny, numer zajęty i tak pod każdym z dostępnych numerów.Szkoda ze nie usuwa się takich firm z naszego rynku.

G
Łukasz 2010-12-16 16:52

Re: Elektronarzędzia Einhell

A ten młoteczek BH-G 726 jest wart uwagi? Obecnie jest bardzo tani na a***gro.

G
JK. 2010-12-16 17:36

Re: Elektronarzędzia Einhell

Heh, sprzedaje dziesiątki takich wkretarek rocznie, jeszcze nie zdazyło mi się by ktoś po miesiącu miał popsuta baterię. Chyba że ją sam ugotował;).... Jak masz problem wysyłasz do serwisu! A nie dzwonisz po biurach bo ci bateria padła....Chcesz kupić baterię na stronie jest formulaż do tego, wysyłasz i czekasz....Proste.

Do Makity też się jest bieda dodzwonić i co? I nic, nikt nie narzeka że serwis jest do d......

G
Slawek1 2010-12-16 18:29

Re: Elektronarzędzia Einhell

Nie boje się tanich narzędzi, bardziej boje się bardziej tych drogich..... .jak kupisz, zepsuje się na gwarancji i serwis powie ci " z twojej winy" Wtopa, kilkaset złotych na raka,jak się zepsuje po gwarancji ceny cześć horrendalnie wysokie i zaś kilkaset złociszy na raka.
Kupujesz tanie i masz zakodowane: może się zepsuć bo tanie- narzędzie jednak pracuje. Zepsuło się na gwarancji niesiesz do sklepu i masz nowe, zepsuło się po gwarancji na hasiok i tez nowe, a po gwarancji i niezgodności z umowa to już 2 lata uzywania!!!
pozdrawiam slawek

G
falon-tech 2011-01-20 17:38

Re: Elektronarzędzia Einhell

Sprzedaż tylko hurtowa FALON-TECH, MASTIFF, INTER-VIS POLSKA zapraszam importer 602-688-825

1 ... 8 9 10 ... 13

Producenci :