Elektronarzędzia Einhell

Do ostatniej strony »
G
gabo 2009-06-27 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Rufus dziękuję za odpowiedź. Kinzo jest dla mnie podejżanie tanie - kosztuje coś w granicach 120 zł. Wczoraj rozmawiałem wieczorem ze znajomym i ma on szlifierkę stołową Einhell i jest z niej zadowolony. Sklep gdzie mogę kupić Nutool jest najbliżej we Wrocławiu/Poznaniu - także będzie to dość trudne zadanie, cena wyższa od Einhella - więc raczej zosanę przy początkowym typie - Einhell BT-BG200. Mam nadzieję, że będzie to dobry wybór :)
A tak wracając do tematu elektronarzędzi Einhell to wrzucam galerię zdjęć dla zainteresowanych - wiertarka stołowa Einhell SB401/1
http://picasaweb.google.pl/kwierzyk/SB401?authkey=Gv1sRgCKzQ47PLjpqYXA&feat=directlink#

G
endriu 2009-07-14 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Moja pierwsza wkretarka byla Einhell Global 18-2 GA. http://www.allegro.pl/item676623920_wiertarko_wkretarka_einhell_as_18_2_2aku_2biegi.html (identyczna)Kupilem ja na allegro i widze ze do tej pory sprzedaje sie i to dobrze. Powiem wprost- totalna porazka. Przykrecilem nia ze 40m/2 regipsow na poddaszu i sie rozpadla. Przekladnia zaczela halasowac, przycisk od przel. biegow zrobil sie tak luzny ze biegi wyskakiwaly, na koniec poszedl z niej dym- okazalo sie ze spalil sie przycisk. Materialy z ktorych jest zrobiona i ich spasowanie tragedia. Plastik jak w zabawkach i to tych najbardziej tandetnych. Jedynym plusem byla godzinna ladowarka do baterii, ktore jak sie okazalo po rozkreceniu nie maja 18- tylko 14,4v czyli 12ogniw. Pisalem nawet maila do Einhell Polska z zapytaniem czy to ich sprzet (bo myslalem ze moze podrobka), ale do dzis nie dostalem odpowiedzi, a bylo to z 2lata temu. Pozniej mialem makity6270- nic sie z nimi nie dzialo,ale po czasie akumulatory stracily zywotnosc. teraz pracuje hilti sid144a na bateriach liion i tak samo - katuje je i nic. Metry zrobione tymi narzedziami mozna liczyc w tysiacach. A Eninhell za 150zl.od paru lat odpoczywa w piwnicy po 2tyg. pracy.
Takze reasumujac bardziej sie oplaca kupic makite czy hilti zamiast 100 einhelow bo wyjdzie taniej i dluzej pochodzi.

G
hokan 2009-07-26 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Chciałbym kupić agregat prądotwórczy Einhell RT-PG 850 RED.
Czy ktoś taki użytkuje i jakie są opinie na jego temat ?
Będzie używany jako awaryjne żródło pradu w domu.

G
Roman 2009-08-18 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Ja od ponad roku posiadam agregat ste2000. Jestem z niego bardzo zadowolony, działa bezawaryjnie. Z jego pomocą zbudowałem już drewniany domek 5x5m, taras, kilka mebli ogrodowych, nie raz umyłem samochód czy kosiłem trawę, wykorzystywany jest głównie na działce gdzie nie mam prądu, jedyne co może denerwować to brak rozruchu z kluczyka i akumulatora aby prąd mógł być oddawany również wtedy gdy agregat nie jest odpalony ale za tą cenę nie można było się spodziewać aż takiej wygody. Od 2 lat posiadam także strug tej firmy (modelu nie pamiętam ale seria RED) i także spisuje się bardzo dobrze - przez kilka tygodni był też używany przez profesjonalistę, który także stwierdził, że to bardzo dobre narzędzie. Polecam więc narzędzia Einhell ale zgodzę się z przedmówcami że to głównie narzędzia dla majsterkowiczów.

G
joe 2009-08-27 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

A czy ktoś miał jakiekolwiek doświadczenia z piłami spalinowymi Einhella? Umarła mi elektryczna B&D i zastanawiam się nad zakupem spalinówki Einhella -wiadomo cena-ale jakoś nikt o piłach nie pisał, więc może teraz ...ktoś...:-)

G
Andi 2009-08-30 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

zgadzam się w 100%-używam kilku elektronarzędzi Einhell -czasami w ciężkich warunkach i jestem w pełni usatysfakcjonowany jakością w stosunku do ceny

G
Sylas 2009-09-03 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Szkoda pieniędzy na tę firmę. W kupionej przeze nie kosie spalinowej poszła przekładnia po 1,5 roku. Jest tzw. serwis, ale są niemili w kontakcie i niepoważnie traktują klienta. Na zamówioną część, która miała być na magazynie, czekałem miesiąc, by sią dowiedzieć, że jej nie ma od 2 miesięcy. Zadnego kontaktu mailowego, a moje zamówienie, jak się dowiedziałem od serwiasanta automat natychmiast anulował, bo nie było części. Zadnej informacji na ten temat na stronie WWW. Gdy zwróciłem na to uwagę w rozmowie telefonicznej potraktowano mnie jak natręta. Odradzam zakup narzędzi tej firmy.

G
Sławomir Kalinowski 2009-09-06 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Zgadzam się z Sylas-em kontakt z hurtownia Einhalla we Wroclawiu żaden. mozesz pisac meile i nawet nie raczą powiedziec pocałuj mnie w D..... Ale narzedzia te z Globala tyrwale.jednak jak się cos zepsuje to trzeba szuka na allegro jakiegos wraka i wymienic.
Juz lepiej jest z Eurotekiem i - Craftami poniewaz handlujacy na targach maja do nich przaktycznie każdą częśc a do Einhellla nie mają.
pozdrawiam slawek

G
wiesiek 2009-12-04 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

zgadzam się całkowicie że trwałość sprzętu zależy od obsługi posiadałem młot udarowy Toya o mocy 620w pracowałem nim 7lat bez żadnej awarii a miała co robić póki nie pożyczyłem sąsiadowi zepsuł w godzine

G
Zen 2009-12-05 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Mam małą firmę remontową -sam sobie jestem szefem i pracownikiem -powiem szczerze ze od kiedy pamiętam pracuje głównie Einchellami i w zasadzie nie mam z nimi większych problemów.
Pewnie dobrze jest mieć sprzęt markowy ,tyle że nie każdego na niego stać .
Powiem wam jeszcze jedną ciekawostkę -ponad rok temu ,zaraz jak pokazały się w sprzedaży narzędzia z lini RED kupiłem młotowiertarke bo akurat taka była potrzeba ,aby było ciekawiej to jakieś dwa miesiące później dostałem w prezencie Perlesa PBH 932 i wyobraźcie sobie że przy dosyć ciężkiej pracy Perles padł a Einchell pracuje do dzisiaj .
Może to nie są narzędzia z najwyższej pułki ale jak samemu się nimi pracuje to dają radę.
A linia Red to im sie raczej bardzo dobrze udała !

G
Zibi079 2009-12-09 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Witam posiadam 2 szlifierki i strug einhella. Strug i szlifierka tasmowa ergo (czerwone) strug nie był oszczędzany (zdazyłem zuzyć 3 pary noży) szlifierka taśmowa tez nie była oszczędzana bez problemu służą mi do dziś. Szlifierka kątowa bavaria (żółta) nie pamietam mocy ale chyba ta najsłabsza była używana naprawde intensywnie głównie do szlifowania słópów konstrukcji więzby dachowej, ale także do zrównywania ściany z cegieł (założyłem tarczę garnkowa) W kątówce padł wyłącznik tzn sprzęt działa ale na zasadzie wcisnij/wyciągnij wtyczkę z gniazdka. Ogólnie widać różnicę w jakości serii zółtej i czerwonej. Narzedzia do majsterkowania NA PEWNO będą wystarczające. Teraz planuję zakup frezarki górnowżecionowej i wyrzynarki też firmy einhell ale raczj z serii czerwonej mysle że warto róznica w jakości jest widoczna praktycznie odrazu. Jeżeli któs używa frezarki lub wyżynarki serii ergo (czerwona) proszę o opinie.
Ps. Przestrzegam przed szlifierkami katowymi no-mame 35pln (albo nawet mniej nie pamiętam w leroy )kupiłem kiedyś taką i cód że nic mi się nie stało w trakcie pracy padły chyba łożyska, tarcza dostała strasznego bicia i latała na wszystkie strony przy 1100 tys/obr. trudno utrzymać w ręku.

G
hitek987 2009-12-12 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

kupiłem młotowiertarke bo akurat taka była potrzeba ,aby było ciekawiej to jakieś dwa miesiące później dostałem w prezencie Perlesa PBH 932 i wyobraźcie sobie że przy dosyć ciężkiej pracy Perles padł a Einchell pracuje do dzisiaj
Jakie piękne są takie historie... Miałem Festoola i Toyę. Festool padł po dwóch dniach, a Toya pracuje od 8 lat. Nie bierz tego do siebie, przyjacielu, ale jakoś Ci nie wierzę...

G
Zen 2009-12-12 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

kupiłem młotowiertarke bo akurat taka była potrzeba ,aby było ciekawiej to jakieś dwa miesiące później dostałem w prezencie Perlesa PBH 932 i wyobraźcie sobie że przy dosyć ciężkiej pracy Perles padł a Einchell pracuje do dzisiaj
Jakie piękne są takie historie... Miałem Festoola i Toyę. Festool padł po dwóch dniach, a Toya pracuje od 8 lat. Nie bierz tego do siebie, przyjacielu, ale jakoś Ci nie wierzę...
Powiem szczerze -jakoś nie specjalnie zależy mi na tym abyś mi uwierzył.
Napisałem jak było...zjawisko szybkiego padania markowych elektronarzędzi wcale nie jest jakimś kuriozum -np wczoraj po pięciu miesiącach eksploatacji musiałem do serwisu zawieść wkrętarkę Makity ,a stary Skil pracuje mi już ze trzy lata -akumulatory słabieńkie ale maszynka kręci.
W Makicie spsuła się ładowareczka !

G
Jacek 2009-12-13 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

narzedzia einhel sa bardzo dobre sam je naprawiam i chandluje nimi jak ktos jest zainteresowany jacekkierszko@o2.pl

G
hitek987 2009-12-13 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Skoro są takie dobre, to co ty niby naprawiasz????? ;]

1 ... 6 7 8 ... 13

Producenci :