Elektronarzędzia AEG

Do ostatniej strony »
G
kruk 2012-06-14 13:55

Re: Elektronarzędzia AEG

Ja mam troche wiecej doswiadczenia z innymy narzedzamy czy aparatamy z firmi AEG. Chodzi mi o maszyny do pralni, wiec pralki, suszarki albo kuchenne aparati i w koncu radia do samochodu. Mialem juz dwa radia z AEG i z obydwoma bilem zadowolony, chociaz sam sie dziwilem ze AEG produkuje radia do samochodow. Uwazam z moich doswiadczen ze to jest firma co do jakosci i wytrzymalosci gdzies w srodku skali. Wiec kto nie chce wydac za duzo pieniedzi to kupi z AEG stosunkowo dobre aparati czy narzedzia za dobra cene. Jest to firma inowatiwna poniewaz wprowadzaja rozne kompatibylne wejcia polaczeniowe. Npr. radia do samochodow z AEG maja rozne wejscia dla innych aparatow jak ipod, mp3 czy stick. A co do kuchennych aparatow czy pralek, to sa bardzo energooszczendne. (A, A+ i wyzej) Podsumuwujac mozna powiedziec ze AEG jest dobra firma ale nie mozna oczekiwac zadnego ekskluziwnwgo produktu.

G
dE 2012-08-12 23:00

Re: Elektronarzędzia AEG

AEG BS12C2 LI 34NM

Moja pierwsza wkrętarko-wiertarka.

Jestem zadowolony.

Jak akumulator - malutki...
padnie po 6 miesiącach...
to mam drugi...
a potem kupię nowy...
za 120 zł...
nie widzę problemu.

G
laaant 2013-03-03 10:00

Re: Elektronarzędzia AEG

Mam taką jedną aeg litowo jonowa klucz udarowy.Kilka zapytan do firmy AEG -gdzie ją mogę dać naprawić po gwarancji .Nie działa sterownik.Bez echa juz prawie 2 lata.Kompletna ignorancja.

G
Ircos 2013-11-28 14:53

Re: Elektronarzędzia AEG

Witam,
czy miał ktoś do czynienia z piłą
http://www.aeg-powertools.pl/product/detail/obr%C3%B3bka-drewna/pi%C5%82arka-sto%C5%82owa/ts-250-k-ts250k
poszukuję informacji od użytkowników i niewiele można znaleźć
proszę o opinie na temat tego sprzętu

G
Kriss 2013-12-18 13:33

Re: Elektronarzędzia AEG

NIe, Stary - straszny plastik -fantastik.
Marketówa - ładnie wygląda, ale nie nadaje się do żadnej poważnej roboty.

G
adam 2014-07-11 22:26

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
demoon 2018-01-16 23:20

Re: Elektronarzędzia AEG

pracuję na różnych sprzętach codziennnie. Mam Makite Boscha Hitachi Aeg MIlwaukee nawet Graphita.
Wiertarka AEG KH24XE od 7 lat jest na chodzie. po 5 latach dopiero zostały wymienione szczotki bo się skończyły (bardzo wytrzymałe) końcówka uchwytu po 4 lata kupiona nowa bo stara juz luzy miała. Jeszcze przełącznik zmiany kierunku obrotów ma luz i podczas pracy przeskakuje. Ale po takim czasie i po tym co ta maszyna przeszła to nie jest dziwne. nikt jej nie oszczędzał była czesto tak gorąca że w ręce parzyła. chcieliśmy ją wykończyć i się nie dało . Mam wyżynarkę AEG step 70 - zwykła prosta ale daje radę też już 7 rok. Mam dwie wkrętarki pierwsza BS 12 ,,,,, korpus sprawny ale baterie wykończyli na robocie. (stary typ aku i nie ładowali do końca) druga to już 14,4V lilion 1,5AH całkiem niezła tylko że ma parę mankamentów . po pierwsze bit lubi się uwalniac z zacisku samoczynnie poczas pracy. po drugie po 3 latach baterie już nie mają tyle mocy. Myślę że teraz kupił bym Milwaukee niby to samo ale baterie mają bardziej dopracowane. Kolejny sprzęt AEG to szlifierki 125 i 230 . 125 pracuje w kurzu od 4 lat. Zero problemów. 230 jak do tej pory urzywana sporadycznie. Mam 2 duże makity i jak na razie one robią robotę. mam też przecinarkę do stali i też nie mam jej jak na razie nic do zarzucenia. Moje podsumowanie. narzędzia które posiadam mogę śmiało polecić. Ale wkrętarkę polecił bym innej firmy. np. Mialwaukee czy makity ewentualnie dewalta lub coś innego. Tylko że wiekszość mojego sprzętu to produkcja ok 2001 roku czyli jeszcze konkretny sprzęt konkretnie składany. Widać tą solidność. Obecnie biorąc do ręki nowy sprzęt AEG widać spadek jakości i widać napisy made in PRC lub china. Na moim sprzęcie wszędzie jeszcze made in germany. Miałem tez młotowiertarkę Hitachi DH24PC3 sporadycznie wierciła bo była jako rezerwowa i padła dosłownie przy wierceniu 5 dziury w betonie . Nawet nie zrobiła 1/100 tego co ta moja stara AEG. coż może miałem pecha. Teraz postanowiłem Kupić sobie dla próby młot graphita Magnezium. Cena niecałe 600 zł za markowego musiał bym dać 4 razy tyle. Jak na razie dostaje w kośc zobaczymy jak wypadnie. Nawet Najelpszej marki narzędzia sie popsują a czasem te najtańsze będą działały lata. Mam nadzieję że się komuś przydała moja Opinia. pozdro

G
garry 2018-03-07 21:11

Re: Elektronarzędzia AEG

odkopuję temat, chcę kupić kilka nowych rzeczy do warsztatu, dorabiam sobie jako złota rączka i przydała by mi się solidna wiertarko-wkrętarka i szlifierka, myślałem właśnie o aeg podobno ten sprzęt dobrze sobie radzi anwrt przy niskich temperaturach, a mialem kilka takich akcji tej zimy i niestety było ciężko z moim dotychczasowym sprzetem

G
avokad 2018-03-12 16:12

Re: Elektronarzędzia AEG

jak najbardziej polecam, używam ich w warsztacie, sa nie do zajechania, dobrze wykonane, pracuję na nich już 6 lat i prawie jak nowe, nie ma bić, wszystko bez zarzutu

G
holdys 2018-08-27 16:30

Re: Elektronarzędzia AEG

przekonaliscie mnie do zakupu, jak na razie do warsztatu kupiłem klucz udarowy, nieźle działa, mi się przydaje do trudniej dostepnych miejsc gdzie z kablem nie podejdziesz i często też zabieram ze sobą do auta, bo prowadzimy też taki omobilny warsztat

G
Kramso 2018-09-18 17:12

Re: Elektronarzędzia AEG

Trwałość jest bardzo dobra, dlatego jak mam kupić jakieś narzędzie, to tylko AEG. Co więcej, mają super dobrą obsługę klienta, więc jak coś się stanie ze sprzętem, to bardzo szybko reagują na zgłoszenie.

G
reymond 2018-09-18 21:59

Re: Elektronarzędzia AEG

ja mam chęć na wypróbowanie wkretarko-wiertarki akumulatorowej, przydało by mi się coś co ma mocny akumulator żby nie trzeba było ładowac co chwilę, podobno na aeg brdzo długo można pracowąć

G
gryFi 2018-10-10 13:23

Re: Elektronarzędzia AEG

fakt, mają mocne te baterie, a przecież w razie czego można sobie kupić dwie czy trzy, żeby na bieżąco wymieniać i ładowac w czasie roboty, więc praca idzie bez przestojów.

G
plawgo4@wp.pl 2019-02-18 11:36

Re: Elektronarzędzia AEG CZY ktoś może miudzielić informacji o młynku do kawy AEG...

Co Państwo sądzicie o elektronarzędziach firmy AEG.
- Jak oceniacie jakość pracy nimi?
- Jakie są problemy z serwisem w wypadku ewentualnej naprawy gwarancyjnej?
- Jaka jest ich trwałość?

G
Skoszki 2019-02-19 11:19

Re: Elektronarzędzia AEG

Ja elektronarzędzia aeg kupiłem do warszatu, kiedy dostałem dofinansowanie. Zależało mi na porządnych sprzętach na akumulatory, żeby na podłodze nie leżały kablle. robię meble, więc drewno pyli i czasem wióry przykryją kabel, który łatwo przeciąc. A akumulatory aeg 18V są tak pomyślane, że wytrzymują długo, a ich moc też jest bez zastrzeżęń.

1 ... 3 4 5 ... 6

Producenci :