Elektronarzędzia AEG

Do ostatniej strony »
G
JK. 2012-06-10 23:06

Re: Elektronarzędzia AEG

sprzedawca bronił do upadłego? Bzdury gadasz, bronię bo sam uzywam podobniej wkrętarki. Czyli co skoro sprzedaje te narzędzia moja opinia jest nie obiektywna, a jakiego pada który nie przeczytał instrukcji obsługi opinia jest ważniejsza? Tak?
Poza tym ta masa opinii dwie opnie na cały sklep, naprawdę masowa ilość i porażający wręcz odsetek!! Tak to sarkazm jakbyś nie zauważył.... Ale to że jest 5 czy 6 opini bardzo pozytywnych to już waść nie raczył zauważyć?? Bosch/? Metabo czy Makita? a ile one mają tam opinii? Można policzyć na palcach jednej ręki? Metabo? Nie ma żadnej;] Mam w sprzedaży tą makitę i aeg więc wać pan skończ gadać że sprzedawca nie może mieć opinii. Jestem Tu prywatnie i nikt mi za opinię nie płaci! Tylko że ja mam odwagę się przyznać że sprzedaje narzędzia inni to sami "fachowcy" którzy mieli setki narzędzi w rękach;) - tak to też sarkazm.


Poza tym śmieszny jesteś i twój cytat:
Bo co wnosi opinia jesli np wsrod grona 100 uzytkownikow ustalone jest ze jest to sprzet awaryjny i zawodny, a wstaje jedna osoba i oglasza wszem i wobec: "nie macie racji, ja uzywam i jest super".
- 100 użytkowników mówi że AEG to sprzęt awaryjny? Tak? Wiesz ale dobranocka skończyła się o 19:30........

jesteś MEGA!
Proszę sobie przeczytać wszystkie opinie;) a nie wybierać tylko takie jakie się podobają! Proszę poczytać czego te negatywne opinie tyczą! I jak kto używał narzędzia!
A gdybyś pomyślał to wiedziałbyś, że opinię na takich sklepach piszą dwa rodzaje osób...chwalcy głównie po to by zwiększyć sprzedaż sklepu, znana od lat technika, bo nikt nie kupi w sklepie on-line w którym nie ma dobrych opinii;). Oraz drobny odsetek tych którzy kupili i mieli pecha, lub sami coś zepsuli. Podczas gdy sam sklep rocznie sprzedaje pewnie setki takich narzędzi.. gdzie opinie tych ludzi?? Jak myślisz? Nigdzie! bo mało kto po kilku latach używania narzędzia wchodzi specjalnie na ten sam sklep i pisze opinię! Te osoby po prostu nie mają czasu na bzdury i pracują narzędziami.

G
JK. 2012-06-10 23:26

Re: Elektronarzędzia AEG

A nie mówiąc już o tym że te narzędzia i zwłaszcza te wkrętarki są w sprzedaży w USA od wielu wielu lat, gdyby były takie awaryjne to AEG nigdy nie zdecydowałby się produkować na własny europejski rynek pod swoją marką............. ale 2 opinie przecież świadczą o olbrzymiej awaryjności akumulatorów!;)))))))))))))

G
azz 2012-06-11 08:37

Re: Elektronarzędzia AEG

jakie 2 opinie?

w linkach jakie podalem jest 14 opinii, z czego 7(!) slabych albo bardzo slabych.

To wyjatkowo slaby wynik, szczegolnie jak na niemieckiego amazona, gdzie przewazaja dobre oceny.

G
azz 2012-06-11 08:52

Re: Elektronarzędzia AEG

>sprzedawca bronił do upadłego? Bzdury gadasz, bronię bo sam uzywam podobniej wkrętarki.
--------------------------
Czyli nie handlujesz sprzetem AEG?
czyli nie jestes sprzedawca?
jesli tak nie jest twoja opinia jest nieobiektywna, z definicji nie masz prawa wypowiadac sie w tych kwestiach, bo masz interes w reklamowaniu i wciskaniu na sile ludziom sprzetu ktory sprzedajesz.
Tak bylo kiedys, (ze sprzedawcy nie mieli na tyle bezczelnosci zeby wciskac ludziom kit w necie) szkoda ze tak nie jest teraz.


>Czyli co skoro sprzedaje te narzędzia moja opinia jest nie obiektywna, a jakiego pada który nie przeczytał instrukcji obsługi opinia jest ważniejsza? Tak?
-----------------------------
tak. zarabiasz na sprzedawaniu tego sprzetu, wiec opinia jest nieobiektywna.
Z definicji wiec taka osoba (majaca osobisty finansowy interes w zmianie opinii ludzi nt ktory sie dyskutuje) powinna byc wykluczona z dyskusji.


>Poza tym śmieszny jesteś i twój cytat:
---------------------
Nerwy ci puszczają kolego

>- 100 użytkowników mówi że AEG to sprzęt awaryjny? Tak? Wiesz ale dobranocka skończyła się o 19:30........

jeszcze raz: nerwy ci poszczają kolego. osobiste wycieczki to stosuj sobie w domu. przykro mi ze psuje ci biznes, ale ty od dluzszego czasu psujesz to forum swoimi nachalnymi reklamami.

>jesteś MEGA!
------------------
jak wyzej. nerwy ci puszczają

>Proszę sobie przeczytać wszystkie opinie;) a nie wybierać tylko takie jakie się podobają! Proszę poczytać czego te negatywne opinie tyczą! I jak kto używał narzędzia!
-------
napisalem: jest 14 opinii z czego 7 negatywnych albo bardzo negatywnych.
prawie wszystkie narzekania dotycza akumulatora.

>A gdybyś pomyślał to wiedziałbyś, że opinię na takich sklepach piszą dwa rodzaje osób...chwalcy głównie po to by zwiększyć sprzedaż sklepu, znana od lat technika, bo nikt nie kupi w sklepie on-line w którym nie ma dobrych opinii;). Oraz drobny odsetek tych którzy kupili i mieli pecha, lub sami coś zepsuli.
--------
Twoja opinia nt kto pisze opinie jest po prostu niepowazna.
Bo pomijasz w ten sposob obiektywnych dawcow opinii uzytkownikow. Jest takich paru na forum i nie udawaj ze ich nie widzisz.

G
JK. 2012-06-11 16:29

Re: Elektronarzędzia AEG

Już ci szczegółowo odpowiadam:
1) Tak sprzedaje między innymi AEG, ale sprzedaje również Makitę, Kressa, Milwaukee, Boscha, Skila, B&D, Einhella a kiedyś miałem okazję sprzedawać Dewalta, Metabo czy taniego Nutoola i Ferma. Więc jakby wszystkich marek sprzedawanych chciał bronić musiałbym bronić w zasadzie każdą markę. I Robie to gdy widzę takie głupoty jak ludzie czasem wypisują. Ale swoje osobiste zdanie mam, wyrobione latami sprzedaży. Swój warsztat oparłem o AEG, Kress i Milwaukee. Więc mam prawo jak każdy, nawet sprzedawca bronić narzędzi których uzywam. A gdybym miał słuchać opinii złych od klientów to na pierwszym miejscu byłby Bosch i makita!
2) hhaha uśmiałem się, moja opinia jest nieobiektywna a twoja tak? W Hitlera się bawisz czy w Kaczyńskiego? Segregujesz ludzi na tych gorszych i lepszych? Czyja jest opinia obiektywna? człowieka który zna narzędzia od lat i wie jak ich uzywać, czy pan Nowak, który jest na tyle mądry, że nie raczył przeczytać instrukcji obsługi!!?? Albo co gorsza, nie naładował akumulatora!
3) Tobie puszczają nerwy raczej, ileż to musiałeś się natrudzić by znaleźć jaką negatywną opinię na necie w dodatku w obcym języku?;) Widać koniecznie chciałeś zabłysnąć. Ja to mam ubaw nie nerwy, a osobiste wycieczki to ty zacząłeś pierwszy, wyzywając w tym temacie od :"sprzedawców - czytaj oszustów" bo to takie popularne.... Człowieku jesteś jawnym homofobem, masz problem!

4) cytat:
napisalem: jest 14 opinii z czego 7 negatywnych albo bardzo negatywnych.
prawie wszystkie narzekania dotycza akumulatora.
- tu się uśmiałem jeszcze bardziej:
pierwszy link 5 opinii 5gwiazdkowych, 3 opnie średnie 3 gwiazdki(jedna opinia z pretensjami o to ze jest to jednobiegowa)
drugi link: inne narzędzie już 4 opinii bardzo dobrych, 2 słabe, 4 bardzo słabe - z tym że większość z nich napisanych w stylu: "źle" - fakt super opinia (wystarczy spojrzeć na daty opinii negatywnych, a wszystko bedzie jasne, listopad 2011)
Trzeci link znowu to samo: pół na pół,
Połowa zarzutów jest typu: uzyłem po roku i się do pełna nie naładowało: tak jak mówiłem, jak się uważa że wie się lepiej jak ładować niż jak jest w instrukcji napisane to tak jest. Albo taki Pan Flo - jest bardzo zadowolony z wkrętarki tylko po roku czasu uszkodził jedną baterię, dlatego dał jedną gwiazdkę.......ROTFL - bardzo zadowolony i nadal pracuje ale przez to, że uszkodził baterię dał najniższą notę - REWELACJA I OBIEKTYWA opinia;;))

G
bzz 2012-06-11 18:25

Re: Elektronarzędzia AEG

Człowieku jesteś jawnym homofobem, masz problem!

---------------------------------------

JK, czy Ty się właśnie przyznałeś do bycia gejem??????


Bo zakłądam, że znasz znaczenie słowa HOMOFOB....
uśmiałem się jak norka....

G
JK. 2012-06-11 18:50

Re: Elektronarzędzia AEG

Widać masz więcej wspólnego z gryzoniami niż z narzędziami;) ale to nadal twój problem.

G
bzz 2012-06-11 20:13

Re: Elektronarzędzia AEG

to jak, wiesz co znaczy homofob, czy dalej będziesz ściemniał?
:D:D:D:D:D:D:D

G
JK. 2012-06-11 21:45

Re: Elektronarzędzia AEG

azzzz bzzzz bleeeeeee ;) tyle ostatnimi słowami komentarza.

G
azz 2012-06-12 19:48

Re: Elektronarzędzia AEG

JK, czy ty wiesz co to znaczy homofob?

G
JK. 2012-06-12 23:54

Re: Elektronarzędzia AEG

Wracając do tematu, wszystkie narzędzia kiedyś padną, akumulatory niewłaściwie uzywane też dość szybko, na setki czy tysiące sprzedaży zawsze trafi się komuś "czarna owca" nie zaleznie czy to AEG, Bosch , Makita czy Dewalt... zawsze znajdą się tacy którzy kochają jedną markę a innych nie znoszą.....

G
ddd 2012-06-13 00:55

Re: Elektronarzędzia AEG

nie rozumie to tylko prosty sprzedawca narzedzi, ktoremu informacji na ich temat udzielaja klienci - i wlasnie dlatego jest wiarygodny ;)

G
JK. 2012-06-13 15:03

Re: Elektronarzędzia AEG

niee najważniejsza jest opinia alfabetycznego potworka, który straszy i rządzi tutaj.....

G
azz 2012-06-13 16:04

Re: Elektronarzędzia AEG

panie azz, ktory nie wie co to znaczy "homofob", prosze bez osobistych wycieczek

G
ddd 2012-06-13 23:15

Re: Elektronarzędzia AEG

niee najważniejsza jest opinia alfabetycznego potworka, który straszy i rządzi tutaj.....


co to jest alfabetyczny ? kto straszy i dlaczego potworek ?












miernoto ?

1 ... 2 3 4 ... 6

Producenci :