Elektronarzędzia AEG

Do ostatniej strony »
G
Tom 2019-02-21 14:49

Re: Elektronarzędzia AEG

Wcześniej pracowałem na de walcie super nawet po 10 latach.kupilem Nowe wkrętarki aeg i po półtora roku jedna się rozsypała i jeszcze odpadają gumy ochraniające sprzęt dla mnie słabe

G
budn 2019-03-12 23:42

Re: Elektronarzędzia AEG

to ja nie wiem co ty z tym sprzętem robisz, od lat pracuję na AEG, mam trochę starszego ale też kilka nowych sztuk ich urządzeń, nie widzę żeby jakoś jakość się popsuła, raczej widzę że pomyslano o kilku fajnych nowych rozwiązaniach, nie jestem typem chuchającym i dmuchającym na sprzęt bo czasu na to w robocie nie ma i jakoś nie rozlatuje mi się w rękach

G
ryzozo 2019-04-05 13:38

Re: Elektronarzędzia AEG

ma ktoś z was może od nich sztyfciarkę?

G
bedos 2019-04-07 22:17

Re: Elektronarzędzia AEG

Od paru miesięcy używam ich sztyfciarki, działa jak marzenie, praca idzie blyskawicznie, dzieki akumulatorowi swoboda w pracy dużo większa, nie zostawia śladów na drewnie, nic sie nie zacina, jak sztyft się uszkodzi to bardzo łatwo go wyjąć, nie ma przestojów w pracy.

G
helmut.. 2019-04-09 11:41

Re: Elektronarzędzia AEG

wrażenia na podstawie młotowiertarki AEG KH24IXE - solidny dobrze wykonany sprzęt,przełaczniki chodza elegancko,dobrze wyważony itp , jak działa nie wiem ,bo oglądałem w sklepie

natomiast co poraża to ceny części , kazdy pisze ,ze drogie i nie wierzylem w to ale w porównaniu do młotu makity albo dewalt to ceny minimum 2 razy wieksze,. Gdyby tego młota rozebrać na czesci i sprzedac je po cenach częsci zamiennych to mozna by 2-3 takie młoty kupić...

G
Nathaniel 2019-06-22 12:47

Re: Elektronarzędzia AEG

Mam firmę remontowo-wykończeniową i w niej używam wielu elektornarzedzi firmy AEG. Uważam ten sprzęt za bardzo wytrwały i porządny. Czas pracy sprzętu czy to wiertarko-wkrętarki czy pilarki jest zacny, jestem w stanie cały dzień pracować na akumulatorkach i ich nie ładować, nie ma kabli, które w mojej pracy są strasznie uciążliwie. Poza tym sprzęt jest lekki i poręczny- co tylko ułatwia prace. Jestem zadowolony.

G
Kevin 2019-07-28 17:04

Re: Elektronarzędzia AEG

od kilku lat u siebie w firmie uzywam tylko elektronarzędzi AEG bo są niezawodne, super wytrzymałe, akumulatory działają bardzo długo i są porządnej mocy aż do samego końca.

G
grosko 2019-09-03 14:37

Re: Elektronarzędzia AEG

Ja zestaw AEG: wyrzynarkę, wkrętarkę, strug i kątówkę, mam z dowfinansowania. Wszystko na akumulatory, bo to dla mnie najlepsza opcja. Nie znoszę tego, jak ciągają mi się kable pod nogami, a te narzędzia na akumulatory są świetne.

G
melon 2019-09-19 20:35

Re: Elektronarzędzia AEG

Od wielu lat używam narzędzi aeg :) jeśli chodzi o narzędzia, to je lubię, bo są dobrze wyważone. nie są za lekkie i tworzywo, z którego są zrobione, jest naprawdę mocne. raz wkrętarka spadła mi z pierwszego piętra na beton, to tylko się porysowała. nawet bit nie wypadł.

G
Jurek 2019-10-27 17:42

Re: Elektronarzędzia AEG

jestem użytkownikiem elektronarzędzi marki AEG od ponad roku i jestem mile zaskoczony jakością i mocą tych urządzeń, większość z nich ma silnik bezszczotkowy, który tylko polepsza ich jakość, sprawia że są lżejsze i bardziej wytrzymałe. Akumulatory do tych urządzeń są bardzo wytrzymałe i przede wszystkim to, że są bezprzewodowe sprawia tylko, że te urządzenia są pomocne w każdym miejscu bez względu na dostępność do prądu.

G
Henio9 2019-11-19 12:25

Re: Elektronarzędzia AEG

Ja odkąd pamiętam korzystam z narzędzi AEG. Jakoś tak się zwykle trafiało, że w firmach, w których pracowałem były narzędzia od nich. Różne, na kabel i na akumulatory. Teraz mam swoją firmę i kupiłem co tylko mogłem z AEG, ale tylko na te akumulatory pro. Świetny sprzęt!

G
Nate 2019-11-26 21:59

Re: Elektronarzędzia AEG

w swojej firmie korzystam tylko z narzędzi aeg odkąd zobaczyłem, że jakością, trwałością i wykonaniem one niczym się nie różnią od tych za miliony monet, a cena jest zdecydowanie mniejsza. AEG ma bardzo dobre akumulatory, są bezawaryjne i bezproblemowe. Nie wyobrażam sobie, że teraz miałbym się przerzucić na inną markę

G
Szmix 2019-12-02 16:27

Re: Elektronarzędzia AEG

To narzędzie bez którego nie wyobrażam sobie pracy w warsztacie. nie generuje niepotrzebnych wibracji, co sprawia, że mogę ciąć precyzyjnie, a to minimalizuje straty materiału i konieczność wykonywania poprawek.

G
Paweł 2020-01-28 21:35

Re: Elektronarzędzia AEG

bardzo sobię chwalę elektronarzędzia aeg szczególne te 18V bo przeważnie takie mam. Pracuje bardzo dużo na dworzu więc ważny jest dla mnie porządny sprzęt i akumulator i aeg takie ma. Narzędzia są porządne, mają dobry uchwyt, stabilnie się je trzyma w dłoni i są przystępne cenowo.

G
Zorro 2020-05-07 09:49

Re: Elektronarzędzia AEG

Pracuje sprzętem AEG na 220V oraz 18V nie narzekam na żaden tyle tylko że to seria niebieska czyli z lat 2007-2010 kupowałem go na portalach naszych jak i zagranicznych po tym jak wkrętarkę AEG ( czarno pomarańczowa NOWA ) w czasie gwarancji dodawałam 4 razy do service.Nikt mi niepowie że niema różnicy między teraźniejszym a tamtym sprzętem,seria niebieska produkowana była w Niemczech i niema w niej nawet jednej sróbki z Chin działa bezawaryjnie a używam go dość intensywnie.Najlepdza sprawa jest to że kupowałem ten sprzęt dosłownie za grosze bo wszyscy rzucili się na wersje litowo-jonowy tyle tylko że mało kto wiedział że do starego typu AEG pasują akumulatory od wersji nawet z tego roku a ładowarka jest przystosowana do do ładowania litowo-jonowych baterii.

1 ... 4 5 6

Producenci :