einstein powiedział: "tylko wszechświat i ludzka głupota są nieskończone"

G
Terror 2007-11-30 00:00

Re:einstein powiedział:

Klient stwierdził, że co to za pilarka co ma silnik 2kW? On musi miec min. 20kW :) Nie dał się przekonać, że za duże ma wymagania :)

G
DIO 2007-12-02 00:00

Re:einstein powiedział:

Moze ktos ma jakies doswiadczenia w jezdzie na katowce,bo tasmowki sa za wolne.Prosze o opinie.

G
Łuczyński Marcin 2007-12-03 00:00

Re:einstein powiedział:

Co prawda nie jeżdziłem na kątówce ale widziałem jak stara celma wyrywa się z rąk gościowi (trzezwy chyba nie był) , i zapiernicza na oślep po hali produkcyjnej. Kabel miał ze 30 m więc zanim ją odłączyli to wszyscy sie rozbiegli gdzie kto mógł :) a ona jeździła w tą i z powrotem

G
Terror 2007-12-07 00:00

Re:einstein powiedział:

To już nie śmieszne to wypadek przy pracy :) Pozdrawiam PIP.
Kupiłem kiedyś tańszą tarczę do szlifowania metalu (115mm, 6mm). Trochę drżała mi szlifierka więc ją wyłaczyłem. Kiedy zaczęła już hamować odwróciłem się i zauważyłem, że tarcza się odkręciła i uciekła (tyle dobrze, że nie w moją stronę - NIE KUPUJĘ JUŻ TANICH TARCZ)

G
Terror 2007-12-15 00:00

Re:einstein powiedział:

Głupie ale prawdziwe.
Klient pyta mnie gdzie dostanie plandeke - wskazałem miejsce, podziękował powiedział, że da sobie rade. Stojąc niedaleko słyszę przebieg rozmowy - chodź tutaj są plandeki! Jest ta 2 na 3m! A drugi koleś odpowiada: ale my potrzebujemy 3 na 2m.
Co myślicie o tym? zwykłe nieporozumienie czy kolejny utajniony geniusz?
Ja nie wytrzymałem i zacząłem się śmiać!!!!

G
Marcin 2007-12-15 00:00

Re:einstein powiedział:

tego nawet nie wypada komentować ;D
rotfl

1 ... 2 3