einstein powiedział: "tylko wszechświat i ludzka głupota są nieskończone"

Do ostatniej strony »
G
Terror 2007-10-28 00:00

Re:einstein powiedział:

Wybaczcie panowie, że już trzeci raz pisze pierdoły. Muszę to z siebie wyrzucić! Przyturlał się klient, który chciał kupić młotowiertarkę nie drogą a profesjonalną - poleciłem Makite. Popatrzał (spodobała mu się), usłyszał cene stwierdził, że dziadostwa nie chce bo on ma w domu Hilti, które mu bardzo dobrze wierci NAWET w gazobetonie!!! A czy nie mógł bym mu np. jakiegoś Einhella polecić :| Nie wytrzymałem ... zacząłem się śmiać (oczywiście z osiągnięć marki Hilti w wierceniu w gazobetonie!) Poza tym niektórzy chcą wiertła z HDS-em :) Niektórzy z RDS-em. Przeraża mnie to :| dorośli ludzie nie wiedzą jak wygląda wiertło widiowe (to już nie jest śmieszne - TRAGEDIA)

G
Terror 2007-10-28 00:00

Re:einstein powiedział:

Jeżeli macie w swoich sklepach, marketach, czy zakładach pracy myjki gotowe do akcji?! Polecam się postrzelać! Nie macie pojęcia jaka to jest frajda kiedy idzie, ktoś z obsługi a ty wyskakujesz z lansą do niego i krzyczysz fajer!!! :D Mnie tez tak kiedyś ustrzelił kolega ;/

G
pawel 2007-10-30 00:00

Re:einstein powiedział:

co Panowie? nuda na stronce to się o pierdołach pisze ? a znacie kawał jak rusek pół lasu wyciął piłą spalinową którą zapomniał odpalić? bo ja nie pamiętam. pozdraw.
PS> kto napisze ten kawał w wersji oryginalnej dostanie głupie pytanie na forum. dostaniecie szansę aby sie wyżyć.

G
pawel 2007-10-30 00:00

Re:einstein powiedział:

a. jeszcze jedno. na taśmówce jeżdżę codziennie. prościzna. proponuję zawody na mimośrodówce. kto pierwszy się zrzyga odpada.pozdro.

G
Terror 2007-11-01 00:00

Re:einstein powiedział:

No na mimośrodzie nie próbowałem ;/ ale za to jedną ręką trzymam się stalowej linki a drugą operuję sterownikiem do wyciągarki ... ewentualnie kiedy jest full nuda nabijam kompresor 100 albo 150L zakładam pistolet do przedmuchiwania i sprzatam pod regałami :|

G
Michał 2007-11-01 00:00

Re:einstein powiedział:

to ładną zakurzawe robisz:)
pozdro

G
Terror 2007-11-01 00:00

Re:einstein powiedział:

No cóż jeżeli firma sprzątająca raz na rok sprząta pod regałami to trzeba im pomóc. Więc jak coś już nie jest pod regałem to trzeba sprzątnąć :) Ale to fakt jak zawieje to jak na pustyni piachem...
Pozdr;)

G
Terror 2007-11-07 00:00

Re:einstein powiedział:

Nowości ze świata marketu: model spawarki np. Bester 1500 według jednego z klientów oznacza max. prąd spawania czyli jedyne 1500[A] ;) Więc PO ma nowe priorytetowe zadanie - pomóc biednemu klientowi zasilić warsztat.

G
Marcin 2007-11-07 00:00

Re:einstein powiedział:

a słyszeliście, o wiertłach VIDEO? ;D
pozdro

G
Marcin 2007-11-07 00:00

Re:einstein powiedział:

z innej beczki....
miałem dyżur na dziale stolarskim, za mną cała ściana od góry do dołu (ze 5 metrów szerokości) z wiszącymi tarczami widiowymi do drewna w wszelkich rodzajach i wielkościach...
wchodzi klient i pyta:
- macie tarcze widiowe?
patrzę na niego ze zdziwieniem, oglądam się na boki , do tyłu i odpowiadam
- nie, niestety nie mamy
na to koleś przeprosił a fatygę i poszedł do wyjścia ;)

G
Marcin 2007-11-07 00:00

Re:einstein powiedział:

prawda, jest taka że wszelkie wiszące informacje, napisy, banery i tablice można śmiało zdjąć, bo i tak nikt tego nie czyta i tak czy siak zapyta, nie zadając sobie trudu przeczytania czegokolwiek......
przykład:
stoję z kolegą przed firmą i palimy papierosa...
o firmy z oddali (jakieś 100 m) zbliża się jakaś kobieta i idzie w nasza stronę. był grudzień, godzina 17 z minutami czy li już ciemno jak w d...
nad firmą jest zamocowany podświetlany napis z nazwą firmy (powiedzmy X) wykonany z liter wysokości 120 cm i szeroki na jakieś 7 metrów, (widoczny z oddali na ponad kilometr)
kobieta spokojnie podchodzi do nas i pyta:
- panowie, a gdzie tu jest ta firma X?
...
...
...
popatrzeliśmy na siebie porozumiewawczo i wysłaliśmy ją na drugą stronę miasta, bo głupotę trzeba napiętnować ;)

G
Terror 2007-11-09 00:00

Re:einstein powiedział:

Może nie uwierzycie. Ale juz miałem takich przypadków kilka. Sprzedaję klientowi gwoździe, zważyłem, spakowałem. Ok. Podziękował i pyta się mnie gdzie może kupić to mięso, które jest w promocji :| (biorąc pod uwagę, że pracuję w markecie budowlanym, to chyba na dziale ogród).

G
Terror 2007-11-09 00:00

Re:einstein powiedział:

Nowości, że świata techniki. Pojawiły się wiertła na UDS! Dowód - "niech mi pan nie mówi, że takich wierteł nie ma kiedy płyty mi robia i kazali kupić to chyba wiedzą co"!
A świstak stracił pracę ...

G
Elrond 2007-11-11 00:00

Re:einstein powiedział:

Masz kawał o Ruskich i pilarce:
Lipiec, Syberyjski las i osada pilarzy pozyskujących drewno metodą klasyczną - piła i siekiera.
Przejeżdzający turysta zgubił folderek reklamowy Husqvarany, znalazł to MAJSTER i podjął decyzję -
- Kupim Eta Piłu, norme 10-letnią zrobimy w dwa goda.
Po dwóch miesiącach przyszła zamówiona paczka.
Majster i dwóch pomocników, Sasza i Wania z wypiekami otwierają paczkę, przeglądają papiery, w których odczytali, że wprawny pilarz tą piłą w ciągu 2 godzin zetnie 20 przeciętnych sosen.
Majster rzekł - Bieri piłu Sasza i tnij.
Sasza z zapałem robił 2 godziny ale zciął tylko 18 drzew.
Następny Wania - zciął 19.
Wkurzony majster mówi:
- Wot duraki! Ja wam pakażu! Ja zetnu 30 drzew!
No i w las poleciał, mija druga godzina a tu niestety dokładnie 20 drzew ściętych.
Urażony majster stwierdził, że piła zesputa i serwis trzeba wezwać.
Po kolejnych dwóch miesiącach przyjeżdza dwóch serwisantów Husqvarny w eleganckich firmowych kombinezonach.
Wysłuchali majstra, jedne z nich bierze pilarkę coby usterkę zdiagnozować.
Łapie za sznurek rozrusznika, trzy pociągnięcia pilarka odpala...
Obok wywalają gały majster, Sasza i Wania.
Po kilku sekundach Wania z wielkim zdziwieniem mówi:
SASZA, SMATRI! ETA MA MOOTOR !

G
Terror 2007-11-22 00:00

Re:einstein powiedział:

Klient próbował odpalić agregat (czterosuw) bez oleju. Zażądał zwrotu gotówki ponieważ nie chciał mu odpalić;)
Chyba wiecie dlaczego? ;)

1 2 3