co myślicie o takim rozwiązaniu ?

G
Marcin 2007-07-24 00:00

Re:co myślicie o takim rozwiązaniu ?

a tak z ciekawości, gdzie kupiłeś widiową 115-kę z otworem 22,2 mm???
pozdro

G
Michał 2007-07-24 00:00

Re:co myślicie o takim rozwiązaniu ?

tam gdzie wszystko można kupić.
na targowisku. mieli jeszcze inne tarcze, z drobniejszym zębem
pozdro

G
Marcin 2007-07-24 00:00

Re:co myślicie o takim rozwiązaniu ?

używanie czegoś takiego to samobójstwo
przecież tarcze do kątówek mają wymiar 22,2 mm, a do obrabiarek i pilarek do drewna równe 22 mm. celowo by żaden idiota nie wpadł, by podcinaka 125 mm od formatówki nie założyć do kątówki.
ale jak widać rynek nienawidzi próżni....
widać potrzeba kolejnego spektakularnego "zejścia" nagłośnionego przez media jak to miało miejsce 3 lata temu, by takie wynalazki zniknęły z obrotu, a ludzie przestali to kupować.
pozdro

G
Michał 2007-07-24 00:00

Re:co myślicie o takim rozwiązaniu ?

nie zaszokuje mnie informacja jak, ktoś napisze że zna śmiertely przypadek używania takiej piły.
chyba przydało by sie zrobić jakieś testy na tej tarczy:)
tylko kto się zgodzi na coś takiego??
pozdro

G
Marcin 2007-07-25 00:00

Re:co myślicie o takim rozwiązaniu ?

ja słyszałem o dwóch:
pierwszy z tandetną łańcuchówką (wtedy na jakiś czas zniknęły nawet z hal) gdzie facetowi pękł łańcuch, przebił osłonę i po całej długości uderzył w głowę. Szczegóły sobie daruję, ale znaleźli go dopiero współpracownicy jak w poniedziałek przyszli do pracy. Trup na miejscu...
i drugi już z kręgu moich klientów, gdzie facet docinał "widiówką" na kątówce listwy przy ścianie i dotknął ściany. wyskakujący ząb trafił go w serce. Wykrwawił się nim przyjechało pogotowie, efekt jak wyżej....
ludzie ze źle pojmowanej oszczędności robią różne głupie rzeczy, ale czy dla kilkuset złotych zaoszczędzonych na rasowej pilarce warto szafować własnym życiem?
pozdro

1 2