BLAUCRAFT I INNE . MOJE OPINIE.

G
kotus 2007-03-29 00:00

Re:BLAUCRAFT I INNE . MOJE OPINIE.

Mireczku,
tak się składa, że historię mistyfikacji pod tytułem BLAUCRAFT trohę znam i mogę CI wyjaśnić, że:
1. nie wierze ci, że niby sprzęt ten kupowałeś w miemczech w 1990 r. Dlaczego ??? Doskonale wiem, że kicha aferalna sprzedawana pod tym tytułem w polsce została zmontowana w tym wieku !!!!!!!!
2. Narzędzia sprzedawane w POLSCE pod tytułem aferalnym BLAUCRAFT, są kitem, kupowanym na stokach jak najtaniej, byleby kolor zielony ciemnobutelkowy (pod zielonego bosza) był prawie podobny. Gduy masz klika tych bubli, mozesz się przekonać, że odcień koloru różni się jednak !!!
3. Twoja wiara w ten szajs zadziwia mnie, ale to twój indywidualny wybór. I na takich jak TY żerują oszuści i AFERZYśCI pod bieżącą nazwą BLAUCRAFT>>>
ODNOŚNIE SPRZĘTU BLAUCRAFT SA DWIE NAZWY BLAUCRAFT-ROBIONY NA RYNEK WSCHODNI - BLAUKRAFT -SZAMIAST C JEST K I TEN PRODUKTY SA MONTOWANE NA RYNEK ZACHODNI -TZ. MAJA WZMOCNIONA KONSTR.-ŁOZYSKA,UZWOJENIA SILNIKA ORAZ PRZEKŁADNIE
POZDRAWIAM
ROBERT
BAJKA DLA NAIWNYCH !!!!
blaucraft = blaukraft
jedno i drugie jest bublem (co mozna wyzej wyczytac, jak umie ktos umie czytac, i myslec). Zabawe z literkami wymyslil oszust, do ktorego splywa kasa za buble te !

G
gostek 2007-04-03 00:00

Re:BLAUCRAFT I INNE . MOJE OPINIE.

Jestem akuarat serwismanem i zaplatalem sie kiedys na ul. Stalowa 67 z ciekawosci prostej. Jedno moge stwierdzic, juz na zewnatrz smierdzi oszustwem i tandeta. Oblesne tablice wykonane widocznym domowym sposobem, a w srodku wystawka bubli z najprawdziwszej chinszczyzny. Ceny mocno przewartosciowane w stosunku do jakosci zaroweno elektrobubli jak i czesci, np. lozyska, wirniki, stojany, wylaczniki IV liga jakosci - szmelc, wykonany z byle jakiego materialu, aby przypominal jakies cudo. Wirniki nawiniete cienko z bele drucika. Ogolnie nabrany bedzie mial radosc na pare chwil, chyba ze uzywa interesu od przyslowiowego swieta.
I nie wierzcie prosze cieniasom, co pisza dla naiwnych ze blaucraft jest O.K.
BLAUCRAFT to SZMELC !!!!

G
Grzegorz Dobek 2008-11-01 00:00

Re:BLAUCRAFT I INNE . MOJE OPINIE.

B&D i BOSCH mają ceny z kosmosu.
pozdrawiam.
mirek

Ta wypowiedz była chyba pisana albo 10 lat temu albo nie wiem o czym sobie myślał ten Gość. Spójrzcie na ceny B&D a potem na Boscha.
Straszne bzdury popisał....

G
Sprzedawca 2008-11-05 00:00

Re:BLAUCRAFT I INNE . MOJE OPINIE.

Witam, tak się składa że pracowałem z firmą Blaucraft od 2005 roku sprzedawałem klika set sztuk różnego sprzętu rocznie prze 3 lata, aktualnie zmieniłem branże na budowlankę stąd mogę opowiedzieć obiektywnie coś na temat narzędzi blaucrafta, ponieważ widzę że na forum owszem są niektóre trafne spostrzeżenia natomiast generalnie widać tutaj "krecią robotę" i agresję.
1. Lata 2005-do połowy 2006 Blaucraft był sprzętem różnej jakości zależało od serii, niektóre rzeczy był ogólnie złe inne dobre, czasami partia sprzętu miała małe wady.
2. od połowy 2006 sprzet blaucraft jest coraz lepszy w 2007 zupełnie pozostał w ofercie już sprzęt wysokiej jakości oraz dobry=sprawdzony, szczególnie dobre są serie fioletowe profesjonalne.
3. Reklamacje: rocznie to około klika sztuk może 12-13 jest to nieduży procent (znam znacznie bardziej awaryjne nie bynajmniej te z niskiej połki) - więc jak ktoś pisze 100% reklamacji to chyba nie ma pojęcia z czym miał do czynienia a zapewne był to blaucraft przywieziony z Niemiec gdzie na tamtym rynku wspólnik blaucrafta rzeczywiście sprzedawał tzw. stoki.
4. Sprzęt sam sprawdziłem na budowie 30000m2 ocieplenia na mieszarkach blaucrafta na 6 sztuk pracownicy zajechali jedną.
tak apropo dawnego tematu "co sądzicie o narzędziach blaucrafta" - to wiem kto to pisał : zwolniony pracownik blaucraft - no cóż na pewno obiektywna osoba która oczywiście nie ma żalu ani interesu by się ewentualnie zemścić.
oraz kolejna rada dla tych co pisza coś o sprzęcie:
PAMIĘTAJCIE
NIE MA JUŻ PRAKTYCZNIE SPRZĘTU NA RYNKU NIE PRODUKOWANEGO W CHINACH, BOSCH MA TAM WŁASNĄ FABRYKĘ PATRZ BOSCH ZIELONY SKILL ITD., SPRZĘT DOBRY WYPRODUKOWANY POZA CHINAMI JEST DROGI I NIE KOSZTUJE KILKA SET ZŁ TYLKO ZNACZNIE WIĘCEJ NP. AEG PODSTAWOWA WKRĘTARKA TO CENA POWYŻEJ 500 ZŁ OCZYWIŚCIE JAKOŚĆ JEST EXTRA ALE MAŁO CHĘTNYCH NA TAKIE CENY, WIEĆ 99% KUPUJĄCYCH I TAK KUPUJE CHIŃSZCZYZNĘ KTÓRA NIE MUSI WCALE BYĆ ZŁA, KWESTIA TYLKO ILE TO KOSZTUJE.

G
sprzedawca bis 2008-11-16 00:00

Re:BLAUCRAFT I INNE . MOJE OPINIE.

... a reklamacji to jest do 70-80%,
a reszta to farmazony sa !

G
gol 2008-11-17 00:00

Re:BLAUCRAFT I INNE . MOJE OPINIE.

Uvazhaemyj Prodavec IGOR B.,
zaprzedany sprzedawca mareczki blaucraft !
to do "sprzedawcy"
naprawde tak latwo pisac se, ze na ogol partie towaru, t.j. elektrobubli blaucraft byly ZLE. Tylko, ze nabywcy placili normalne pieniazki za buble i chale ! Ale do imprezy blaucraft potrzebni sa naiwni sponsorzy - co maja za swoja kaske probowac "cuda chininy" !
A swoja droga uprzejmy sprzedawco wyjscie bubli na niemcy ( a niektorzy wrecz chwalili towar nabyty w germanii) odbywalo sie w sposob podzialu kontenerow, w ktorych i tak siedzialy te same buble z nalepka blaucraft ...
I kogo tu oslaniac i bronic piszac bzdury na forum !?

G
prawdziwy.... 2008-12-10 00:00

Re:BLAUCRAFT I INNE . MOJE OPINIE.

prawdziwy przypadek superbubla blaucraft !
kupilem po znajomosci (t.j. bez obciazen wiadomych i niepotrzebnych) prawie ze od dystrybutora szlifierke oscylacyjna super marki blaucraft. Do przelecenia podloga w domku 150 m.kw. Po pol godzince szlifu sprzet padl, moze z wrazenia ze musi pracowac, a nie robic dobre wrazenie na obrazku jest jak malowany.
Reklamacja wykazala oczywista "moja wine" bo zajechalem super bubel. Zreszta reklamacja bez kwita, a bubla kupilem jako okazje super nie do uznania. Po prywatnej obdukcji okazalo sie ze lozysko samosmarujace bubla bylo nieszczelne, smar wyciekl, lozysko zatarlo sie i nadtopilo obudowe bubla. Kupile szlifierke innej marki i praca podlogowa zostala wykona, sprzet inny przezyl robote i ma sie dobrze !
Wniosek
Jezeli chcecie wyrzucac kase w bloto to blaucraft jest w sam raz. Chociaz mozna dorzucic jeszcze troche grosza i ma sie porzadny sprzecior (marki nie podam !) co podola rozniastym pracom

G
madnes 2010-06-03 08:30

Re: BLAUCRAFT I INNE . MOJE OPINIE.

h.. wam w d..
a w szcegolnosci tym co chwala ta marke

G
biber 2012-05-25 14:44

Re: BLAUCRAFT I INNE . MOJE OPINIE.

Ty super fachowcu, chyba trzeba pisać fachofcu....
od kiedy łożyska samosmarujące mają wyciekający olej ?
od dawna wiadomo głupku, że łożysko samosmarujące to łożysko ze spieków zasączone olejem, który nie wycieka najwyżej się spali w podwyższonej temperaturze.

G
Kubabin 2012-05-27 10:53

Re: BLAUCRAFT I INNE . MOJE OPINIE.

Co ci daje obrażanie ludzi??!! Może jesteś taką ciotą, że boisz się wyjść z domu i tylko kozaczenie w necie ci zostaje!!

G
remek 2012-05-27 13:32

Re: BLAUCRAFT I INNE . MOJE OPINIE.

Co ci daje obrażanie ludzi??!!


Może jesteś taką ciotą


Przyganiał kocioł garnkowi...

1 ... 2 3

Producenci :