BLAUCRAFT I INNE . MOJE OPINIE.

Do ostatniej strony »
G
FESTIVAL 2006-11-07 00:00

Re:BLAUCRAFT I INNE . MOJE OPINIE.

a dlaczego rozne mierne i mizerne mareczki sa ciagane po polsce w naiwnych akcjach ???
Wynika to z ubostwa, naiwnosci ubogich co wierza pustoslowiu sprzedajacych, ze towar jest swietny, a nawet naprawialny. Bo prawa komsumenta i jego ochrona jest scricte szczatkowa, oparta na wielu dormalnosciach i powolnych procedurach. Wynika to taze z nieuctwa ospowiedzialnych urzedazow, bo wystarczy im okazac bele jaki swistek, czesto w zachodnim jezyku - co praktycznie nie znaczy nic.
i trafia do polski sprzet nieudolnie wykonany, ale odpowiednio pokolorowany i rozreklamowany, ktorego cena wyjsciowa stanowi prawie ze kilkunastokrotne przebicie ceny zakupowej !
I to jest istota interesu, ktory np. mozna nazwac blaucraft !

BLAUCRAFT TO BYLO I JEST OSZUSTWO !!!
oferowane pseudoelektronarzedzia to mizerne kopie zmajstrowane w lagrach chinskich czy tez polnocnokoreanskich!
Wartosc uzytkowa tych bubli jest zerowa !

bajki typu "niewdzieczny byly pracus" - mozna wuswietlic na dobranoc. Rzecz w tym ze facet wie napewno wiecej niz firemka blaucraft wypisuje na swojej stroniczce, i sadze ze opis szajsu blaucraft jest prawdziwy i calkiem realny - i realistyczny tez.
Ze swojej strony polecam elektronarzedzia BORT - tez chinczyk, ale przyzwoity poziom wykonania + 3 lata gwarancji sie ma. I naprawde nie sypia sie jak marka blaucraft.

G
LUCAS 2006-11-17 00:00

Re:BLAUCRAFT I INNE . MOJE OPINIE.

Kazda nazwa z "CRAFT" kojarzy sie nie milo, wrecz nieciekawie w towarzystwie moim. Sparzyli sie mocno kolesie na: KINGCRAFT, MASTERCRAFT, LIONCRAFT, HAUSCRAFT, a takze na BLAUCRAFT. Toc to wspaniale obrazki i kuszaca cena-czyli miraz dobrego sprzeciku za mizerna kase. Tylko, ze jakosc tego bubla jest tez nizka.
Pozytek i to zapewne znaczny ma jedynie pierwsza reka puszczajaca te knoty do obrotu-bo to on zarabia krocie i inni woza sie potem z bublem

G
kongo 2006-11-22 00:00

Re:BLAUCRAFT I INNE . MOJE OPINIE.

Kazda nazwa z CRAFT kojarzy sie nie milo, wrecz nieciekawie w towarzystwie moim. Sparzyli sie mocno kolesie na: KINGCRAFT, MASTERCRAFT, LIONCRAFT, HAUSCRAFT, a takze na BLAUCRAFT. Toc to wspaniale obrazki i kuszaca cena-czyli miraz dobrego sprzeciku za mizerna kase. Tylko, ze jakosc tego bubla jest tez nizka.
Pozytek i to zapewne znaczny ma jedynie pierwsza reka puszczajaca te knoty do obrotu-bo to on zarabia krocie i inni woza sie potem z bublem
a dodaj do tego TOOLCRAFT, HAUSCRAFT i CRAFTOOL tez !
wszystko to jest szajs tluczony przezx jedna lagrowa fabryke, zmieniaja tylko nalepki i pigment w kpolorze plastyku, ewentualnie pudelecka od tych rewelacji sa bardziej kolorowe i barwniejsze - bo to sa zabawki i imitacje.
A ci co oferuja te buble do sprzedazy to oszusci sa @

G
moral 2006-11-30 00:00

Re:BLAUCRAFT I INNE . MOJE OPINIE.

To prawda, takie buble mozesz spotkac jeszcze na stadionie (wiadomo jakim) i na jarmarkach tez. Oszolomy w necie oferuje tez extra niemiecki towar-prawda jest, ze net oglubia.
Ale tylko naiwnych, myslacy sa zorientowani !

G
K.Kasprowicz 2006-12-19 00:00

Re:BLAUCRAFT I INNE . MOJE OPINIE.

To prawda, takie buble mozesz spotkac jeszcze na stadionie (wiadomo jakim) i na jarmarkach tez. Oszolomy w necie oferuje tez extra niemiecki towar-prawda jest, ze net oglubia.
Ale tylko naiwnych, myslacy sa zorientowani !
Jestem psychologiem, chociaz na forum wyskakuja "agenci" lub "pdeudoagenci", ha, ha !
Moge okreslic, bez nienawisci i zlosliwosci ze ten niby BLAUCRAFT=BlauKraft jest chyba matactwem i oszustwem. Bardzo ciekawe kiedy mechanizm tego oszustwa sie ujawni i kto za to beknie ?

G
welur 2007-01-06 00:00

Re:BLAUCRAFT I INNE . MOJE OPINIE.

TARGI BUDMA, POZNAŃ, pawilon 2 box 5
parada oszustow i oszolomow - co ludzi nabieraja i naciagaja na kase:
BLAUCRAFT

G
maniana 2007-01-18 00:00

Re:BLAUCRAFT I INNE . MOJE OPINIE.

TARGI BUDMA, POZNAŃ, pawilon 2 box 5
parada oszustow i oszolomow - co ludzi nabieraja i naciagaja na kase:
BLAUCRAFT
I na targach BUDMA zadaj prosze specjalistom od wystawek pytanie....
jak to jest ???
Buble sa chinskie, oficjalnie producent (przykrywka - blaucraft fulda niemcy), do polski sprowadza "centrum logistyczne" pod nazwa "TATIANA" W-wa, ul. Stalowa 67, siedziba "koncernu" BLAUCRAFT w polsce - W-wa, ul. Stalowa 67. Czyli jeden bubel przechodzi trzy razy przez te same rece, bo centrum logistyczne sprzedaje je "firmie -matce". Dane dotyczace nazw firm i adresow uzyskane z listy bubli w internecie. Wiec jest typowy przekret aby z bubla wycisnac maxymalnie optymalnie i przy okazji namacic w papierach. A czytalem w necie opinie, ze 1 usd =20 zet w machinacjach blaucraft !
I TAK JEST :)

G
Terror 2007-01-20 00:00

Re:BLAUCRAFT I INNE . MOJE OPINIE.

Panowie ... zakończcie temat "BLAUCRAFT" na naszym rynku jest tyle "noname", że to się w pale nie mieści a z makiTTą moze sie panowie spotkali?! Mozna by tu sypnąć nazwami ale po co! Ludzie to kupują jedni nie świadomie drudzy z pełną świadomością ... jedne narzedzia wracają po dwóch godzinach, drugie po dwóch dniach a inne jakimś cudem po kilku latach albo wcale. Ja akurat mam szlifiereczke Topexa zieloną jeszcze i nie mogę złego słowa powiedzieć. Albo dobrze trafiłem albo jestem kolejnym kłamcą! Co do CELMY to zgadzam się...szkoda, że elektronarzędzia Celmy są coraz żadziej spotykane(chociaż coraz częściej ludzie o nie pytają). Mam jeszcze starą wiertarkę - poza tym, że tabliczka znamionowa się zniszczyła to wiertarka jeszcze o dziwo śmiga - a ma kilkanaście lat. Wracajac do tandety ... strach panowie strach. Szkoda nerwów ... Pozdrawiam

G
NIKto 2007-01-22 00:00

Re:BLAUCRAFT I INNE . MOJE OPINIE.

I tu jestes gosciu w bledzie !
BLAUCRAFT to nie "noname", a kreowanie marki i "super-firmy" z badziewia. A to ma juz okreslenie prawne pt. OSZUSTWO.
I co oszustwo ma ujsc na sucho i byc jeszcze na budmie reklamowane ???
Sam wybieram sie na budme aby zobaczyc oszustow, co w polsce znalezli naiwnych na buble z nalepka blaucraft !
PA>

G
Jarek 2007-01-25 00:00

Re:BLAUCRAFT I INNE . MOJE OPINIE.

Proszę Pana Celma dawniej produkowała elektronarzedzia którym trwałością nie dorównywała żadna firma na świecie i to Hilti nie Hilti żadna z owych zanych firm nie mogła równać się pod względem trwałości z Celmą. Mam wiertarkę która ma 20 lat - używana jest na budowie, spadła z II piętra, byla wykorzystywana jako napęd betoniarki, jako napęd wciągarki, wpadła cała do wody i dalej pracuję - jedyny problem - dwa razy wymiana włącznika, i prace konserwacyjne - czyszczenie i wymiana smaru 6 razy - szczotki zużyte w 1/3. W tym czasie padły dwie wiertarki Hilti o porównywalnym sposobie użytkowania Wiertarka jest używana przez ojca w firmie budowlanej, mnie tez służy od czasu do czasu (ja mam firme podukującą konstrukcję stalowę) i ręczę że będzie również służyła mojemu synowi i synowi mojego syna (jedynym mankamentem jest brak udaru ale do betonu są pneumatyki). Więc jak słysze o niezawodności Hilti i czytam tekst - dla dziecka Celma a dla siebie Hilti to radzę zamienić się z dzieckiem (pod warunkiem ża ma Pan stary sprzęt, obecnie nie wiem jak Celma sobie radzi z ową produkcją) i ręczę że dobrze Pan na tym wyjdzie. Należy dodać że jestem inżynierem mechanikiem i lubie konstruować różne narzędzia (traktuję to jako odpoczynek i hobby), dziś ta wiertarka służy jako napęd do piły łańcuchowej do cięcia drzewa, mieszania zaprawy na małych remontach, mnie jako wiertarka przy robotach montażowych I RĘCZE ŻE NAWET HILTI TRWAŁOŚCIĄ JEJ NIE DORÓWNA (możliwe jest jej wykorzystywanie jako napęd do różnych celów ponieważ ma metalową - duraluminium - obudowę co pozwala na mocowanie na zacisku.

G
NIKto 2007-01-25 00:00

Re:BLAUCRAFT I INNE . MOJE OPINIE.

Proszę Pana Celma dawniej produkowała elektronarzedzia którym trwałością nie dorównywała żadna firma na świecie i to Hilti nie Hilti żadna z owych zanych firm nie mogła równać się pod względem trwałości z Celmą. Mam wiertarkę która ma 20 lat - używana jest na budowie, spadła z II piętra, byla wykorzystywana jako napęd betoniarki, jako napęd wciągarki, wpadła cała do wody i dalej pracuję - jedyny problem - dwa razy wymiana włącznika, i prace konserwacyjne - czyszczenie i wymiana smaru 6 razy - szczotki zużyte w 1/3. W tym czasie padły dwie wiertarki Hilti o porównywalnym sposobie użytkowania Wiertarka jest używana przez ojca w firmie budowlanej, mnie tez służy od czasu do czasu (ja mam firme podukującą konstrukcję stalowę) i ręczę że będzie również służyła mojemu synowi i synowi mojego syna (jedynym mankamentem jest brak udaru ale do betonu są pneumatyki). Więc jak słysze o niezawodności Hilti i czytam tekst - dla dziecka Celma a dla siebie Hilti to radzę zamienić się z dzieckiem (pod warunkiem ża ma Pan stary sprzęt, obecnie nie wiem jak Celma sobie radzi z ową produkcją) i ręczę że dobrze Pan na tym wyjdzie. Należy dodać że jestem inżynierem mechanikiem i lubie konstruować różne narzędzia (traktuję to jako odpoczynek i hobby), dziś ta wiertarka służy jako napęd do piły łańcuchowej do cięcia drzewa, mieszania zaprawy na małych remontach, mnie jako wiertarka przy robotach montażowych I RĘCZE ŻE NAWET HILTI TRWAŁOŚCIĄ JEJ NIE DORÓWNA (możliwe jest jej wykorzystywanie jako napęd do różnych celów ponieważ ma metalową - duraluminium - obudowę co pozwala na mocowanie na zacisku.
PROSZE PANA,
jeszcze raz powtarzam ze blaucraft to nie "noname", to swiadome kreowanie marki i aranzowanie oszustwa po prostu oszukiwanie ludzi !!!
Akurat ten temat nie dotyczy firmy CELMA prosie pana !

G
KALI 2007-01-28 00:00

Re:BLAUCRAFT I INNE . MOJE OPINIE.

Panowie ... zakończcie temat BLAUCRAFT na naszym rynku jest tyle noname, że to się w pale nie mieści a z makiTTą moze sie panowie spotkali?! Mozna by tu sypnąć nazwami ale po co! Ludzie to kupują jedni nie świadomie drudzy z pełną świadomością ... jedne narzedzia wracają po dwóch godzinach, drugie po dwóch dniach a inne jakimś cudem po kilku latach albo wcale. Ja akurat mam szlifiereczke Topexa zieloną jeszcze i nie mogę złego słowa powiedzieć. Albo dobrze trafiłem albo jestem kolejnym kłamcą! Co do CELMY to zgadzam się...szkoda, że elektronarzędzia Celmy są coraz żadziej spotykane(chociaż coraz częściej ludzie o nie pytają). Mam jeszcze starą wiertarkę - poza tym, że tabliczka znamionowa się zniszczyła to wiertarka jeszcze o dziwo śmiga - a ma kilkanaście lat. Wracajac do tandety ... strach panowie strach. Szkoda nerwów ... Pozdrawiam
BLAICRAFT - GERMANY to nie jest "noname" cwaniaczku. Zapraszam do dilera blaucraft w rzeszowie i tam uslyszysz ze nie ma lepszej firmy w elektronarzedziach jak blaucraft. Tak u nas robia ludziskom wode w mozgu i oferuja buble kasujac kase - bo to jest idea tego interesu co sie blaucraft nazywa. A potem beda zazarcie buble naprawiac i remontowac. A blauKraft z "K" to bebechy z bubli tylko zewnetrze w dizajnie nowym - dla naiwnych co ogladaja dobranocke.
KTO SIE "PRZEJECHAL" z BLAUCRAFT, ten NIE DA SIE NAMOWIC NA KOLEJNE OSZUSTWO, CO NAZWANO DLA NIEPOZNAKI BlauKraft :>

G
niespodzianka 2007-01-31 00:00

Re:BLAUCRAFT I INNE . MOJE OPINIE.

karmienie ludzi iluzjami i wyciaganie z nich pieniedzy na szmelc tak mozna okreslic swiadome dzialanie pod tytulem sprzedaz badziewia BLAUCRAFT !
Takie postepowanie powinno byc KARANE !!!

G
serial 2007-02-08 00:00

Re:BLAUCRAFT I INNE . MOJE OPINIE.

i karalne chyba jest wciskanie ludziskom kitu i brakorobstwa koreanskiego ( i to polnocnolagiernego) pod haslem produicent niemiecki - ha, ha, ha !
Takie oszustwo dobre jest np. na bialorusi, gdzie narod jest ciemny i naiwny. W polsce naiwniakow jednak tez nie brakuje.........

G
ROBERT-SERWIS BOSCH-HILTI 2007-03-22 00:00

Re:BLAUCRAFT I INNE . MOJE OPINIE.

Mireczku,
tak się składa, że historię mistyfikacji pod tytułem BLAUCRAFT trohę znam i mogę CI wyjaśnić, że:
1. nie wierze ci, że niby sprzęt ten kupowałeś w miemczech w 1990 r. Dlaczego ??? Doskonale wiem, że kicha aferalna sprzedawana pod tym tytułem w polsce została zmontowana w tym wieku !!!!!!!!
2. Narzędzia sprzedawane w POLSCE pod tytułem aferalnym BLAUCRAFT, są kitem, kupowanym na stokach jak najtaniej, byleby kolor zielony ciemnobutelkowy (pod zielonego bosza) był prawie podobny. Gduy masz klika tych bubli, mozesz się przekonać, że odcień koloru różni się jednak !!!
3. Twoja wiara w ten szajs zadziwia mnie, ale to twój indywidualny wybór. I na takich jak TY żerują oszuści i AFERZYśCI pod bieżącą nazwą BLAUCRAFT>>>
ODNOŚNIE SPRZĘTU BLAUCRAFT SA DWIE NAZWY BLAUCRAFT-ROBIONY NA RYNEK WSCHODNI - BLAUKRAFT -SZAMIAST "C" JEST "K" I TEN PRODUKTY SA MONTOWANE NA RYNEK ZACHODNI -TZ. MAJA WZMOCNIONA KONSTR.-ŁOZYSKA,UZWOJENIA SILNIKA ORAZ PRZEKŁADNIE
POZDRAWIAM
ROBERT

1 2 3

Producenci :