Zostań Ambasadorem Bahco i testuj najlepsze narzędzia!

Do ostatniej strony »
G
Seba33 2011-04-10 16:51

Zostań Ambasadorem Bahco i testuj najlepsze narzędzia!

Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w akcji Zostań Ambasadorem Bahco, wystarczy prowadzić działalność samochodowo-naprawczą i zarejestrować się na stronie, zostając ambasadorem przez 6 miesięcy za darmo testujesz narzędzia firmy, co 2 tygodnie przesyłasz opinie, zapraszam do zapoznania się się z regulaminem akcji.

G
Ann 2011-04-10 17:10

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
seba 2011-04-13 14:25

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
bartosz k . 2011-04-13 14:52

Re: Zostań Ambasadorem Bahco i testuj najlepsze narzędzia!

też zachęcam już się zarejestrowałem !
naprawdę atrakcyjne nagrody czekają na zwycięzców...
nie wygrywa tylko ten co nie gra !

G
Lolek00 2011-04-14 11:18

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
jan 2011-04-17 01:05

Re: Zostań Ambasadorem Bahco i testuj najlepsze narzędzia!

ja wzialem w tym udział - jedno wielkie dno!!!!!
Mialy byc narzedzia, a dosałem 4 (słownie cztery!!!) klucze płaskie.
O szkoleniach nawet nie mówię bo mój opiekun powiedział, że prześle katalogi, a najbliższe szkolenie we wrześniu, o ile będe pisał dobre recenzje!!!!!

G
ambassadeur 2011-05-05 12:15

Re: Zostań Ambasadorem Bahco i testuj najlepsze narzędzia!

Spamerzy z Bahco zasyfili cały internet tym konkursem, proponuje ich ignorować.

G
Karolus 2011-05-25 15:11

Re: Zostań Ambasadorem Bahco i testuj najlepsze narzędzia!

A czy ten konkurs nadal trwa? zastanawiam się czy wziąć udział chyba to niezły konkurs, narzędzia by się przydały, oby więcej niż 4 klucze :) teraz nie ma nic za darmo, opinie pisać chyba nie problem, nie? a gdzie można przeczytać regulamin? też na stronie www.podajtenarzedzia.pl ?

G
Anty-Spam 2011-05-25 18:16

Re: Zostań Ambasadorem Bahco i testuj najlepsze narzędzia!

Nie, nie można, a cały ten konkurs to syf.

G
Gość 2011-05-26 10:57

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
bronek 2011-05-30 15:16

Re: Zostań Ambasadorem Bahco i testuj najlepsze narzędzia!

te niezbyt pochlebne opinie chyba są pisane celowo i wiele tu się mija z prawdą. znajomy miał zaszczyt zostać ambasadorem bahco i zapewniam, że to nie były 4 klucze a ładny zestawik do testowania. poza tym szkolenia też z tego co mówił mają się niebawem odbyć a wystawić opinię należy choćby po to żeby utrzeć nosa tym co spamują takimi celowymi negatywami! dlatego ja również wziąłem teraz udział. licze na to że się uda.

G
Anty-Spam 2011-05-30 19:55

Re: Zostań Ambasadorem Bahco i testuj najlepsze narzędzia!

Celowo to spamujecie tutaj wy z Bahco, widać pod skrzydłami koncernu SNA przejeliście też amerykańskie sposoby marketingu dla idiotów. Zainteresowanym powiem że Bahco ma już niewiele wspólnego z legendarną szwedzką marką która 'wynalazła' klucz nastawny znwany szwedem, spora część produktów to Tajwan, min. klucze nasadowe, a cena jak za 'legendę'.

G
Jurji 2011-05-31 00:10

Re: Zostań Ambasadorem Bahco i testuj najlepsze narzędzia!

bronek, baw się dalej.
I doceń w końcu inteligencję internautów.

G
Robert 2011-05-31 16:53

Re: Zostań Ambasadorem Bahco i testuj najlepsze narzędzia!

ale się czepiacie, konkurs jak konkurs, reklama być musi, dzięki temu więcej ludzi się dowie i tyle, komu się nie podoba niech nie czyta. Ja nie spełniam warunków do wzięcia udziału, ale narzędzia Bahco uważam za porządne i dobre, bym sobie jakiś zestaw sprezentował gdybym miał wolne środki, także jak robią konkurs to niech ludzie korzystają.

G
majster 2011-06-01 09:55

Re: Zostań Ambasadorem Bahco i testuj najlepsze narzędzia!

ja wziałem udzial w tej aukcji - takiego steku bzdur nigdzie nie słyszałem!!!!!!!!
konkursk to jedna wielka ściemia za narzedzia trzeba płacić jak nie bedzie sie pislao okreslonych opinii. musza byc dobre bo jak nie to puszcza cie w skarpetkach!!!!!!!!!!!!!!1
nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

1 2 ... 3