wyrzynarka SKIL 4160

G
Hubert Szajewski 2006-09-03 00:00

wyrzynarka SKIL 4160

Witam jestem młodym majsterkowiczem i prosiłbym o opinie o tym urządzeniu czy jest wart kupna czy może dołożyć trochę kasy i kupć coś innego (do około 150 zł
Pozdrawiam

G
tomasz wróblewski 2006-09-14 00:00

Re:wyrzynarka SKIL 4160

witam! młody majsterkowiczu moja rada jest taka metabo ste 100 plus wystarczy że będziesz miał ją w reku i przejdziesz po desce,belce czym kolwiek i już będziesz wiedział o co chodzi!na allegr.. za jakieś 540zł warto!!

G
Marek 2007-01-02 00:00

Re:wyrzynarka SKIL 4160

Nie słuchaj bzdur - ja mam Einhell 750 Watt i ciałem bale deski o gr 90 mm, ciąłem wzdłużnie bale o gr 8 cm, ciąłem nią klocki na opał ponieważ nie chciało mi się brać piły łańcuchowej na dwa klocki o śr 16 cm, ciąłem również i gwoździe których nie zauważyłem w deskach. Prawdziwa różnica kolego polega na prowadzeniu brzeszczotu - te droższe mają precyzjne prowadzenie brzeszczotu co uniemożliwia mu ruchy boczne powodujace nierówne cięcie - to jest podstawowa różnica choć różnica w trwałości rownież oczywiście jest ale dla Ciebie będzie ona nieistotna jeżli jesteś amatorem - by używać tych tańszych musisz mieć więcej wiedzy i praktyki w posługiwaniu się takimi narzędziami. Poza tym nie przeciązaj narzędzia - przeciążenie równa się szybszemu zużyciu narzędzia a szczotki padają jak muchy bo płynie przez nie duży prąd przy przeciążeniach. Ogólnie im tańszy sprzęt tym wiecej musisz mieć wiedzy by się nim posługiwac i go nie zniszczyć. Stąd do nauki lepszy jest profesjonalny bo masz szansę że wytrzyma twa nieudolność w posługiwaniu się nim.

1

Producenci :

Kategorie :