wyrzynarka! Jaką wybrać!

G
JK. 2012-04-11 18:54

Re: wyrzynarka! Jaką wybrać!

Nie wiem co ssie, bo o takiej funkcji nie słyszałem w żadnej wyrzynarce;)) no chyba że jak podepniesz odkurzacz to ssie wióry;))))) - Bosch PST 650 a einhell RT-JS 85 jeśli porównać wytrzymałość, to raczej bosch ssie!(wióry);))

G
Kubabin 2012-04-11 19:02

Re: wyrzynarka! Jaką wybrać!

Ssie uśmiałem się :-)

G
Yomek 2012-04-11 21:57

Re: wyrzynarka! Jaką wybrać!

Wielkie dzięki za informację!!! Trzeba się będzie do OBI wybrać. Mam nadzieję, że ta promocja jest wszędzie a nie tylko w jednym OBI.

G
JK. 2012-04-12 15:16

Re: wyrzynarka! Jaką wybrać!

jest wszędzie;) za 149zł

G
digi 2012-04-13 13:18

Re: wyrzynarka! Jaką wybrać!

Ta wyrzynarka to straszna lipa. oglądałem ją swego czasu.kuzyn kupił. moim zdaniem szkoda pieniędzy. włącznik specjalnej troski, stopa z tandetnego materiału - odlew gnie się w rękach, kiepska kultura pracy, elementy podgumowane po kilku użyciach postrzępione, rozwarstwione, prymitywny i upierdliwy sposób zmiany kąta połozenia stopy. IMHO lipa. Ryobi wyprzedawało swego czasu narzędzia i EJS 710 QEO było za 219 brutto. W tym samy czasie w LuxTools (odpowiednik RT-JS85) w OBI kosztował 189pln. Ryobi to wiele sensowniejszy wybór, tylko nie wiem czy dostaniesz jeszcze gdzieś w takiej cenie.

G
Ignacy Murowiec 2012-04-13 14:46

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
JK. 2012-04-13 14:48

Re: wyrzynarka! Jaką wybrać!

Digi nie wiem jaką wyrzynarkę widziałeś, ale śmiem twierdzić że gadasz kompletne BZDURY!
1) Odlew gnie się w rękach???!!! TO niemożliwe z fizycznego punktu widzenia!!! Odlew ciśnieniowy Aluminium jest twardy, sztywny!!!
2) Kultura pracy..........znajdź mi inną wyrzynarkę o tych parametrach w tej cenie która ma lepszą kulturę pracy, bo mam te wyrzynarki od dawna w sprzedaży, a jak pokazuje jak pracuje Einhell a jak troche tańszy bosch czy B&D albo skil to prawie wszyscy decydują się na einhella, widać kultura kulturą ale masz dziwny gust!
3)Prymitywny i upierdliwy sposób zmiany kąta - toż to czyste herezje!! Lepiej bawić się śrubokretem?? To jest bardziej nowoczesne rozwiązanie?? Kolejna bzdura!!!
4) Odnoście gumy się nie wypowiem, bo jak ktoś ją uszkodzi mechanicznie to zejdzie ze wszystkiego!

5) Ceny i porównanie z Ryobi - tu też się mylisz, owszem Ta wyrzynarka Ryobi byłą również bardzo dobra tylko, że jej normalną ceną było 400zł!! a einhell w tym czasie kosztował 200zł! Więc nie ma co porónywać, bo w tym samym czasie w wspomnianym przez ciebie Leroy za 450zł była dostępna AEG STEP90X.

A na koniec widać jak opinie tutaj są mało miarodajne, wypowiadają się ludzie, którzy coś od kogoś usłyszeli, bo znajomy był w Obi i widział zniszczony model ekspozycyjny... dlatego ktoś inny stwierdził, że jakość tych wszystkich wyrzynarek jest kiepska......rewelacja!;)

G
digi 2012-04-13 23:44

Re: wyrzynarka! Jaką wybrać!

JK z Tobą sie nie da rozmawiać.. nie wiem czy ktoś ci już to pisał. Klakierów tu szukasz czy co ? Zejdź na ziemię.

1) Stopę można było podgiąć ręką z niewielkim użyciem siły. Zacznij brać te narzędzia do ręki a przestań czytać ulotki. Dla mnie tandeta i kropka.
2) Podałem nazwę wyrzynarki, która jest o wiele sensowniejsza przy czym prawdopodobnie już niedostępna. Trzeba sprawdzić allegro. Jakiś czas temu jeszcze była.
3) Nie rozumiesz. Gdzie ja napisałem, że śrubokręt lepszy ? Dopowiadasz swoje głupoty po czym obśmiewasz dokładnie te same głupoty jakoby były moimi! Człowieku ... ? ! próbując zrobić durnia ze mnie wychodzi, że robisz go z siebie.
Oczywiście, że nieprecyzyjny, niewygodny i prymitywny w stosunku do EJS 710 pomimo, że na oko ten sam. Trzeba wziąć do reki dwa narzędzia i samemu się przekonać. Możesz stanąć na rzęsach i i tak mojego zdania nie zmienisz.
4) Uszkodzenie mechaniczne włóż między bajki. Dziwię się, że argumentu pod tytułem PH potu nie wyciągnąłeś.
5) Ręce opadają. Człowieku to samo. Znów pociskasz farmazony sugerując jakoby były moimi. Ja proponuję szukać EJS 710 w cenie ok 220. O niebo lepiej wydane pieniądze od tego luxo'einhellowego produktu.
Kiedy Ryobi było po 360! a nie 400, Einhell był przynajmniej po 240, potem bardzo długo cena była niemal ta sama. Dociera ? W żadnym wypadku się nie mylę.

Na koniec widać tylko i wyłącznie twoje podejście do innych uzytkowników.
Odmawiasz prawa drugiej stronie do skomentowania ? Na jakiej podstawie ? twoja opinia mnie nie interesuje a dalszy dyskurs uważam za bezcelowy. Sprowadzasz dyskusje do poziomu rynsztokowego. Mnie narzędzie einhella nie przekonuje napisałem dlaczego - uwag w twoim kierunku nie kieruję.W szczególności nie piszę, że bredzisz. Potrafisz uszanować inne od swojego zdanie ? Mam prawo się nie zgodzić czy nie mam prawa ? Z czym człowieku masz problem ?
Mechanizm insunuowania, że nie wiem co piszę w postaci dopowiadania głupot jest z deczka schizofreniczny. Przecież wiem co napisałem. Względnie najpewniej masz kłopoty ze zrozumieniem tego co czytasz i szukasz zaczepki. Kiepściutki i prymitywny z ciebie adwersarz.


G
majsterkowicz 2012-04-14 13:41

Re: wyrzynarka! Jaką wybrać!

[quote:JK.,620znajomy był w Obi i widział zniszczony model ekspozycyjny... dlatego ktoś inny stwierdził, że jakość tych wszystkich wyrzynarek jest kiepska......rewelacja!;)

A dla mnie to jest właśnie bardzo ważne kryterium - jak wygląda narzędzie ekspozycyjne. Przecież one nie pracują, tylko stoją. Ludzie je oglądają, macają... Jeśli po paru miesiącach narzędzie na wystawce w markecie wygląda jakby odbyło kurs rekrutów, to dla mnie znak, że w normalnym użytkowaniu będzie wyglądało jeszcze gorzej...

G
Przemas 2012-04-14 13:50

Re: wyrzynarka! Jaką wybrać!

Kup Makita 4329 i będziesz miał spokój na długo. Droższa od wymienianych wcześniej ale to Makita. Mam Einhela młotowiertarkę i upalił się w niej włącznik, kupno drugiego graniczyło z cudem. Kilka lat czekała aż udało mi się trafić nowy. Do makity i boscha masz w razie czego serwis zapewniony. IMHO jak kupić dla siebie na lata to lepiej wydać więcej i mieć święty spokój. Jak na jednorazową robotę to może i lepiej tani szmelc, aby po robocie nie zajmował miejsca w szafie.

G
JK. 2012-04-14 16:33

Re: wyrzynarka! Jaką wybrać!

Ważne? A może ktoś to zepsuł narzędzie? upuścił? Może to jakiś zwrot, w którym sprzedawca nie dopilnował aby wyrzynarka była sprawna? Dla mnie ekspozycja jest ekspozycją, którą potem gdy działa sprzedaje się po latach za pół ceny. Narzędzie ma pracować a nie ładnie wyglądać na półce.

G
majsterkowicz 2012-04-14 17:44

Re: wyrzynarka! Jaką wybrać!

No dla mnie ważne, ale rozumiem - nie mam racji ;-)
Może i ktoś zepsuł, może upuścił, a może sprzedawca nie dopilnował.
Często widzę w Praktikerze tandetne Skile z powycieranymi pierścieniami od sprzęgła, podobnie inne marki. Więc co? Klienci podchodzą i stoją godzinę lub dwie i niszczą? Nie żartuj ;-) Narzędzia udostępniane na wyspach zazwyczaj nie pracują (nie mówimy tutaj o egzemplarzach testowych, które można włączyć i sprawdzić). Zresztą idź do Castoramy albo innego marketu i pooglądaj MacAllistery, Dedry i inne Performancepowery, a zobaczysz różnicę w stosunku do markowych Makit, DeWaltów. Dziwne, że właśnie te tanie marki typu Einhell i Dedra są poniszczone, a inne nie...

1 ... 3 4

Kategorie :