Wiertła i bity - mocowanie

G
Bel-ami 2012-05-15 23:31

Re: Wiertła i bity - mocowanie

Tak, zgadza się, wygłupiłem się bardzo, masz 100& racji (piszę poważnie). Ale durnia to możesz sobie pozdrawiać co dzień rano w lustrze, a do Mnie się tak nie zwracaj. Teraz kończę dyskusję i żegnam.

G
digi 2012-05-18 22:28

Re: Wiertła i bity - mocowanie

Buta i pyszałkowatość to twoje drugie ja ? Zepnij ostro poślady, bo jeszcze powietrze uleci.

G
Bel-ami 2012-05-18 22:58

Re: Wiertła i bity - mocowanie

hehehe!! Masz jakiś fetysz na punkcie fekaliów? Cały czas krążysz wokół tematu, a Ja nie jestem z tego samego wyznania co Ty i inni różowi chłopcy. Napiszę tylko raz, nie jestem zainteresowany więc więcej już nie zagajaj.

G
digi 2012-05-19 00:12

Re: Wiertła i bity - mocowanie

Jak myślisz ? wysil synapsy i się zastanów, bo bardzo chciałbym wierzyć, że jednak czasem ci się to zdarza. Czy obelgi internetowego, skompromitowanego i wreszcie... jak się okazuje schamiałego do reszty prymitywa mogą robić na mnie jakiekolwiek wrażenie ?

buahahahah

G
JK. 2012-05-19 00:14

Re: Wiertła i bity - mocowanie

[
@JK
jesteś ostatni, który ma prawo się w kwestii inwektyw odzywać.


Po co używasz słów których nie rozumiesz? Jestem ostatni:)? Miło mi, jako ostatni będę zbesztać twoje wypociny.

G
Bel-ami 2012-05-19 01:55

Re: Wiertła i bity - mocowanie

Rozumiem, to są tylko moje obelgi, tylko Ja tu jestem prymitywny i tylko Ja w tej dyskusji jestem chamem. W porządku, pisz sobie dalej te wywody, możesz mi zarzucać co chcesz a i tak drugiej tak zarozumiałej i złośliwej osoby na tym forum jak Ty to ze świeczką szukać. Ja się sam podłożyłem, palnąłem głupotę a później sam niepotrzebnie ciągnąłem tą durną dyskusję, zagotowałem się, bywa. Od pewnego jednak momentu chyba spodobała Ci się za bardzo ta dyskusja i wcale sobie nie szczędziłeś również i chamskich tekstów pod moim adresem. Może powinieneś zmienić nick na Kali? Bo wiesz, żeby komuś pisać, że jest chamski i prymitywny to należałoby samemu się zachowywać wzorowo, a Ty kryształowy też nie byłeś w tej dyskusji. Ale pewnie w twoim wyobrażeniu i obrazie samego siebie, nie masz sobie nic do zarzucenia? Tylko pogratulować tak bardzo trzeźwej i trafnej samooceny hipokryty.
Czuję, że nie będę ostatnią osobą z którą będziesz miał tu spięcie, bo taki masz charakter, przemądrzalca, a takich nikt nie lubi. Do tego nie jesteś ani o jotę mniej chamski niż Ja. Ale co Ja tam będę gadał, dalsza dyskusja jest zbędna i w myśl zasady, że spod spódnicy się nie liczy, zignoruje twoje dalsze zaczepki i odpowiadać nie zamierzam.

G
Paweł200 2013-08-31 22:38

Re: Wiertła i bity - mocowanie

Futerko to moim zdaniem strasznie głupia nazwa na uchwyt wkrętarki. Normalni ludzie wcale tak nie mówią. Chyba tylko Ci, którzy podczas roboty myślą o czymś takim jak "przetrzepanie futerka".
Ta dyskusja między oboma Panami znawcami była na początku nawet wesoła. Można się było pośmiać. Ale później poszło już na noże. I po co? Przecież taka poważna kłótnia jest bez sensu. A odnośnie tej przedłużki magnetycznej - to do krótkich bitów chyba jest niezbędna. I chyba znacznie łatwiej jest zmienić bit wyjmując go z uchwytu magnetycznego i wciskając nowy niż odkręcać zacisk, zmieniać długi bit i mocować od nowa.

G
Mikuś80 2017-03-23 15:36

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

1 2