wiertła

Do ostatniej strony »
G
piter 2005-10-31 00:00

wiertła

mam pytanie jakie są najlepsze wiertła do betonu. Chodzi o wiertła do wiertarki.

G
chris70 2005-10-31 00:00

Re:wiertła

Witam.
Najlepiej jeśli będą to wiertła widiowe:))) Jeśli chodzi o firmy to jest ich kilka: Wolfcraft,Irwin,Artu,Joran,BBW,Tivoli,Dewalt extreme,Bosch...Każdym z tych wierteł już pracowałem, i się sprawdziły. W razie pytań jestem do dyspozycji.Pozdrawiam.

G
Conrado 2005-10-31 00:00

Re:wiertła

Co do wiertel to sprawa jest prosta w chwili obecnej jest tylko kilka fabryk ktore produkuja wiertla.
Dla Boscha wiertla produkuje Hawera, natomiast dla Hitachi i Metabo inna niemiecka fabryka niestety nazwa wyleciala mi z glowy.
Polecam wiertla Hitachi, bardzo dobra jakosc za bardzo dobra cene. Ogolnie sa to te same wiertla a w porownaniu do Metabo i Boscha nawet o kilka zlotych tansze. Ostrzegam jedynie przed wiertlami SDS-Max Hitachi produkcji wloskiej.

G
beta 2005-11-10 00:00

Re:wiertła

Inny dobry producent wiertel to drebo, tez z prawdziwych niemiec. Nie tych chinskich. Nie daj sie nabrac na"swietne" wierla blaucraft, od nich gorsze sa jedynie wybitne wiertla marki sarius - a przed kilkoma latami byly swietne, dopoki nie wlezli w chuinszczyzne pod marka sarius.

G
Conrado 2005-11-11 00:00

Re:wiertła

No wlasnie o drebo mi chodzilo oni robia dla Metabo i Hitachi.
Pozdrawiam

G
budpol 2005-11-28 00:00

Re:wiertła

No wlasnie o drebo mi chodzilo oni robia dla Metabo i Hitachi.
Pozdrawiam
polecam wam wiertła produkowane przez Drebo pod marka ET sprzedaje je warszawska firma erpatech www.erpatech.pl, zaopatruje sie u nich od kilku lat jakosc ta sam a co makita jednak cena czesto bardziej przystepna. wiem co pisze wiertla na pewno produkowane sa przez drebo

G
BOLO 2005-12-13 00:00

Re:wiertła

No wlasnie o drebo mi chodzilo oni robia dla Metabo i Hitachi.
Pozdrawiam
polecam wam wiertła produkowane przez Drebo pod marka ET sprzedaje je warszawska firma erpatech www.erpatech.pl, zaopatruje sie u nich od kilku lat jakosc ta sam a co makita jednak cena czesto bardziej przystepna. wiem co pisze wiertla na pewno produkowane sa przez drebo
CO ZA KRYPTOREKLAMA !!!
DREBO robi osprzet pod kilkoma markami handlowymi, niekoniecznie ET. Ważny jest w tym przypadku numer kuzni, zainteresowani wiedza o co biega. W przypadku DREBO jest to numer 14.
Wystrzegajcie sie wynalazkow, np. BLAUCRAFT. Jest to chinszczyzna w najgorszym rodzaju, t.j. zamaskowana wysoka cena wyrobu + reklama w sieci pod tytulem "firma niemiecka">

G
melo 2006-04-27 00:00

Re:wiertła

mam pytanie jakie są najlepsze wiertła do betonu. Chodzi o wiertła do wiertarki.
tylko nie kupuj wiertel nijakiej firemki BLAUCRAFT,. SA TO WIERTLA BARDZO MIZERNEJ JAKOSCI I BAAAAAARDZO NADMUCHANEJ CENIE
I PODOBNO - I RACZEJ NAPEWNO NIE MAJĄ POLSKIEGO ATESU, a niektórzy nimi pobobno "WIERCĄ"m ale jak mozna zrozumiec, TO W INTERNECIE SĄ ŚWIETNI, TAK SAMO JAK W GĘBIE,
I TO WSZYSTKO NA CO "ICH" STAĆ.........

G
damork 2006-06-26 00:00

Re:wiertła

Ja używam wierteł Hilti, ale to do młotka ;)
Wcześniej używałem jakichś dziwnych, ale całkiem ładnie się sprawujących wierteł Artu, natomiast po konieczności wywiercenia parudziesięciu otworów w suficie w jakimś potwornie twardym betonie przeszedłem na młotowiertarkę i nie żałuję ani przez moment :)

G
plomba 2006-06-27 00:00

Re:wiertła

A to naprawde ciekawe, ze taki chlam jak blaucraft jest w polsce sprzedawany. Przeciez te kitowate "chinskie wynalazki" markowane jako niby niemcy (a to chyba faszystowska bialorus) nie powinny byc absolutnie wpuszczane do polski, a co tu mowic o ich sprzedawaniu w polsce.
Ale wszystko mozna jednak KUPIC w polosce, bo dlaczego kilka miesięcy temu zniknela nagle ciekawa dyskusja z momentami pod tytulem:
"CO SĄDZICIE O ELEKTRONASRZĘDZIACH BLAUCRAFT"
Przeciez opisane tam sytuacje i przyklady przekretow powionny zainteresowac odpowiednie sluzby, ktore by cfaniaka - bialorusina wziely za morde i wyrzucily do jego kumpla LUKASZENKI.
A tu co: kupiono temat i milczenie tez
ale PANOWIE
TEMAT BLAUCRAFT DALEJ CUCHNIE I PUCHNIE DO WYBUCHU I SKANDALU !!!!!
mam pytanie jakie są najlepsze wiertła do betonu. Chodzi o wiertła do wiertarki.
tylko nie kupuj wiertel nijakiej firemki BLAUCRAFT,. SA TO WIERTLA BARDZO MIZERNEJ JAKOSCI I BAAAAAARDZO NADMUCHANEJ CENIE
I PODOBNO - I RACZEJ NAPEWNO NIE MAJĄ POLSKIEGO ATESU, a niektórzy nimi pobobno WIERCĄm ale jak mozna zrozumiec, TO W INTERNECIE SĄ ŚWIETNI, TAK SAMO JAK W GĘBIE,
I TO WSZYSTKO NA CO ICH STAĆ.........

G
olek 2006-07-15 00:00

Re:wiertła

A to naprawde ciekawe, ze taki chlam jak blaucraft jest w polsce sprzedawany. Przeciez te kitowate chinskie wynalazki markowane jako niby niemcy (a to chyba faszystowska bialorus) nie powinny byc absolutnie wpuszczane do polski, a co tu mowic o ich sprzedawaniu w polsce.
Ale wszystko mozna jednak KUPIC w polosce, bo dlaczego kilka miesięcy temu zniknela nagle ciekawa dyskusja z momentami pod tytulem:
CO SĄDZICIE O ELEKTRONASRZĘDZIACH BLAUCRAFT
Przeciez opisane tam sytuacje i przyklady przekretow powionny zainteresowac odpowiednie sluzby, ktore by cfaniaka - bialorusina wziely za morde i wyrzucily do jego kumpla LUKASZENKI.
A tu co: kupiono temat i milczenie tez
ale PANOWIE
TEMAT BLAUCRAFT DALEJ CUCHNIE I PUCHNIE DO WYBUCHU I SKANDALU !!!!!
mam pytanie jakie są najlepsze wiertła do betonu. Chodzi o wiertła do wiertarki.
tylko nie kupuj wiertel nijakiej firemki BLAUCRAFT,. SA TO WIERTLA BARDZO MIZERNEJ JAKOSCI I BAAAAAARDZO NADMUCHANEJ CENIE
I PODOBNO - I RACZEJ NAPEWNO NIE MAJĄ POLSKIEGO ATESU, a niektórzy nimi pobobno WIERCĄm ale jak mozna zrozumiec, TO W INTERNECIE SĄ ŚWIETNI, TAK SAMO JAK W GĘBIE,
I TO WSZYSTKO NA CO ICH STAĆ.........

KOLEś,
tera na rynku wolna amerykanka jest i sprawa polega na tym, by łyknąć kase od palancika, co da się nabrać i właduje swa kase bele gdzie. Przeciez nikto nie zapanuje nad tym balaganem, co w sprzedazy jest. I na TO liczą aferzyści pod aslem BKAUCRAFT - MADE IN GERMANY ??????????
A afera z tym blaucraftem może być ciekawsza, niż niektórym się wydaje

G
SIR 2006-07-27 00:00

Re:wiertła

A to naprawde ciekawe, ze taki chlam jak blaucraft jest w polsce sprzedawany. Przeciez te kitowate chinskie wynalazki markowane jako niby niemcy (a to chyba faszystowska bialorus) nie powinny byc absolutnie wpuszczane do polski, a co tu mowic o ich sprzedawaniu w polsce.
Ale wszystko mozna jednak KUPIC w polosce, bo dlaczego kilka miesięcy temu zniknela nagle ciekawa dyskusja z momentami pod tytulem:
CO SĄDZICIE O ELEKTRONASRZĘDZIACH BLAUCRAFT
Przeciez opisane tam sytuacje i przyklady przekretow powionny zainteresowac odpowiednie sluzby, ktore by cfaniaka - bialorusina wziely za morde i wyrzucily do jego kumpla LUKASZENKI.
A tu co: kupiono temat i milczenie tez
ale PANOWIE
TEMAT BLAUCRAFT DALEJ CUCHNIE I PUCHNIE DO WYBUCHU I SKANDALU !!!!!
mam pytanie jakie są najlepsze wiertła do betonu. Chodzi o wiertła do wiertarki.
tylko nie kupuj wiertel nijakiej firemki BLAUCRAFT,. SA TO WIERTLA BARDZO MIZERNEJ JAKOSCI I BAAAAAARDZO NADMUCHANEJ CENIE
I PODOBNO - I RACZEJ NAPEWNO NIE MAJĄ POLSKIEGO ATESU, a niektórzy nimi pobobno WIERCĄm ale jak mozna zrozumiec, TO W INTERNECIE SĄ ŚWIETNI, TAK SAMO JAK W GĘBIE,
I TO WSZYSTKO NA CO ICH STAĆ.........

KOLEś,
tera na rynku wolna amerykanka jest i sprawa polega na tym, by łyknąć kase od palancika, co da się nabrać i właduje swa kase bele gdzie. Przeciez nikto nie zapanuje nad tym balaganem, co w sprzedazy jest. I na TO liczą aferzyści pod aslem BKAUCRAFT - MADE IN GERMANY ??????????
A afera z tym blaucraftem może być ciekawsza, niż niektórym się wydaje
FACET,
naiwnych nie sieja tylko przy tych marnych grosinach, ktore maja sa na tyle bogaci, ze kupuja chlam pod nazwa blaucraft - wierzac ze kupuja jakies nieslubne dziecko bosza. Wierzcie mnie sa jeszcze tacy naiwni i durni, a bedzie ich jeszcze wiecej, zwlaszcza po maturze 2006 z przeceny, hihihihihi...

G
faja 2006-08-10 00:00

Re:wiertła

A to naprawde ciekawe, ze taki chlam jak blaucraft jest w polsce sprzedawany. Przeciez te kitowate chinskie wynalazki markowane jako niby niemcy (a to chyba faszystowska bialorus) nie powinny byc absolutnie wpuszczane do polski, a co tu mowic o ich sprzedawaniu w polsce.
Ale wszystko mozna jednak KUPIC w polosce, bo dlaczego kilka miesięcy temu zniknela nagle ciekawa dyskusja z momentami pod tytulem:
CO SĄDZICIE O ELEKTRONASRZĘDZIACH BLAUCRAFT
Przeciez opisane tam sytuacje i przyklady przekretow powionny zainteresowac odpowiednie sluzby, ktore by cfaniaka - bialorusina wziely za morde i wyrzucily do jego kumpla LUKASZENKI.
A tu co: kupiono temat i milczenie tez
ale PANOWIE
TEMAT BLAUCRAFT DALEJ CUCHNIE I PUCHNIE DO WYBUCHU I SKANDALU !!!!!
mam pytanie jakie są najlepsze wiertła do betonu. Chodzi o wiertła do wiertarki.
tylko nie kupuj wiertel nijakiej firemki BLAUCRAFT,. SA TO WIERTLA BARDZO MIZERNEJ JAKOSCI I BAAAAAARDZO NADMUCHANEJ CENIE
I PODOBNO - I RACZEJ NAPEWNO NIE MAJĄ POLSKIEGO ATESU, a niektórzy nimi pobobno WIERCĄm ale jak mozna zrozumiec, TO W INTERNECIE SĄ ŚWIETNI, TAK SAMO JAK W GĘBIE,
I TO WSZYSTKO NA CO ICH STAĆ.........

KOLEś,
tera na rynku wolna amerykanka jest i sprawa polega na tym, by łyknąć kase od palancika, co da się nabrać i właduje swa kase bele gdzie. Przeciez nikto nie zapanuje nad tym balaganem, co w sprzedazy jest. I na TO liczą aferzyści pod aslem BKAUCRAFT - MADE IN GERMANY ??????????
A afera z tym blaucraftem może być ciekawsza, niż niektórym się wydaje
Dwa wiertla sds plus marki blaucraft nie sprawily sie przy ociepleniu. Proba reklamacji nie uwzglegniona. Razem tym gownem wywiercilem 3 otwory. Reszte inna marka, ale tez za inna kase !

G
geniek 2006-08-24 00:00

Re:wiertła

I o czym tu pisac
ten BLAUCRAFT
to
BUBEL !

G
ssak 2006-08-31 00:00

Re:wiertła

i dlatego naprawde wynika krotkie pytanie:
gdzie zniknela "tajemniczo" platforma dyskusyjna pt.:
co sadzicie o elektronarzedziach blaucraft ?
Czy przedstawione tam informacje, tak drastyczne, byly realne i rzeczywiscie zostaly wykupione przez oszustow........

1 2

Kategorie :