wiertła

G
baran 2006-09-07 00:00

Re:wiertła

i dlatego naprawde wynika krotkie pytanie:
gdzie zniknela tajemniczo platforma dyskusyjna pt.:
co sadzicie o elektronarzedziach blaucraft ?
Czy przedstawione tam informacje, tak drastyczne, byly realne i rzeczywiscie zostaly wykupione przez oszustow........
a ja sie niczemu juz na tym swiecie nie dziwie. Mafia ruska ma kasy jak lody, a bublowate elektronarzedzia, wiertla, tarcze praktycznie za chinskie kopiejki, a sprzedawane za dziesiatki polskich zlotych - 1 sztuka #
Taki dil jest bezpieczny i oplaca sie $$$$$$

G
bax 2006-09-14 00:00

Re:wiertła

ale jest jedno ale, dlaczego za buble de fakto wyludzzane sa prawdziwe pieniadze nasze. I dziwne ze to ten proceder w roznych firmach-krzakach trwa<

G
bodek 2006-09-28 00:00

Re:wiertła

ale jest jedno ale, dlaczego za buble de fakto wyludzzane sa prawdziwe pieniadze nasze. I dziwne ze to ten proceder w roznych firmach-krzakach trwa
ale to mnie np. nie dziwi, zarabia sie jak sie da, zawsze znajda sie naiwni i biedni-bogaci sie blaucraft, co jakosciowa beznadzieja jest !

G
mietek 2006-11-19 00:00

Re:wiertła

i dlatego naprawde wynika krotkie pytanie:
gdzie zniknela tajemniczo platforma dyskusyjna pt.:
co sadzicie o elektronarzedziach blaucraft ?
Czy przedstawione tam informacje, tak drastyczne, byly realne i rzeczywiscie zostaly wykupione przez oszustow........
no i oczywizda - rusiole wykupili ten tytulek ! bo tam szczegolowo bylo opisano, ze ten blaucraft to rosyjsk0-hinska mafija. Polacy traktowani sa jako przyslowiowa "ciemna masa", ktorej mozna wcisnac KIT pt. blaucraft wiekszy, lepszy, extra cenowo od bosha jest. I nie dziwi wiec, haslo ktore niedawno widzialem:
"BLAUCRAFT - SUPER DLA DĘTYCH NAIWNIAKÓW"

G
lechu 2006-12-23 00:00

Re:wiertła

i na temat tej russkiej mafii wszyscy zamilkli, a to extra sposobik bezpiecznie mielic i rozmnazac kase sprzedajac chinskie buble jako niemieckie niby boshe !?

G
kacperek 2006-12-30 00:00

Re:wiertła

A wracajac do tematu wierteł to co sądzicie o firmie Heller ?

G
los Sandalos 2006-12-30 00:00

Re:wiertła

Ja mogę z czystym sumieniem polecić Hawerę i Jorana. Jakość taka jak cena.

G
cellulitis 2010-02-01 09:24

Re:wiertła

No właśnie nikt nie wymienił tutaj bardzo solidnej firmy Heller produkującej bardzo dobre wiertła. POLECAM.

G
eryk21 2010-12-10 20:29

Re: wiertła

witam od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem młotowiertarki Dewalt25114K moim skromnym zdanie mistrz , makita się chowa, prosze o opinie co do wierteł jakie najlepsze? ostatnio obiło mi się o uszy firma top craft z lidla :) co wy na to? pozdrawiam

G
przedstawiciel 2010-12-12 19:08

Re: wiertła

Jak możecie pisać o jakichś wiertłach z Lidla? Albo pracuje się porządnym wiertłem albo wierci się patykiem. Z mojego długiego doświadczenie polecam wyroby drebo. Nie jestem przedstawicielem tej firmy ani żadnej z nią związanej.

G
JK. 2010-12-12 23:24

Re: wiertła

Fakt Drebo to światowy potentat w wiertłach HM.

G
realista 2010-12-13 00:01

Re: wiertła

yyyy ...??? nie rozumiem kolegi... a co niby niemcy na dzien dzisiejszy maja tak wspanialego do zaoferowania :-) dzis placimy tylko za niemieckie marki,ale to bledne...kiedys owszem oferowali,produkty od lugiej zywotnosci,ale dzis...to tandeta ! ja przechodze w motoryzacji, narzedziach , i w domu na japonskie i skandynawskie produkty i narazie jestem zadowolony

1 2

Kategorie :