wiertarko wkretarka

G
Marcin 2007-05-07 00:00

Re:wiertarko wkretarka

hi hi ;D tradycujnie przegieli z ceną... kopletnie nieadekwatna (if nie m aliterówki, 850?) do parametrów.
Za te pieniążki, popatrzmy... GSR 14,4 V ? co prawda z Ni-Cd aku ale też x 2, godzinną ładowarką, 2 biegi, etc.
Amatorowi raczej rodzaj ogniw nie zrobi różnicy ;)

G
Michał 2007-05-07 00:00

Re:wiertarko wkretarka

zgadzam sie, nie ma roznicy, byle pracowala i to jak najdluzej.
mam pytanie kolego Marcinie. jestes sprzedawca czy moze zajmujesz jakies pokrewne stanowisko??
pozdro

G
Marcin 2007-05-07 00:00

Re:wiertarko wkretarka

tak Michale, jestem sprzedawcą ;) ale po godzinach pracy jestem już tylko urzytkownikiem ;)

G
Marcin 2007-05-07 00:00

Re:wiertarko wkretarka

tak Michale, jestem sprzedawcą ;) ale po godzinach pracy jestem już tylko urzytkownikiem ;)

G
Michał 2007-05-07 00:00

Re:wiertarko wkretarka

i pewnie jestes starszej daty niz ja:) wnioskuje to po tym ze proponujesz tylko boscha i to niebieskiego:) ale o gustach przeciez sie nie rozmawia:) pełnie podobne stanowisko ale niestety musze sie orientowac we wszystkich elektronarzedziach ktore sa na polkach
pozdro

G
Marcin 2007-05-08 00:00

Re:wiertarko wkretarka

he he no nie byłbym tego wieku taki pewien ;)
a co do elektronarzędzi, nie jestem bynajmniej stronniczy i klapek na oczach też nie posiadam. Przedewszystkim obiektywizm. Fakt metabo, bosch i festool to moje ulubione marki, ale nim tak się stało upłynęło sporo czasu nim na taką pozycję sobie zasłużyły. Aczkolwiek w wielu sytuacjach polecam rozwiązania innych wytwórców, bo przede wszystkim liczy się prawidłowy dobór narzędzia i jego rzeczywista wytrzymałość ( a nie marka) podczas rekomendacji klientowi. Tu kieruję się nie własnymi animozjami tylko brutalną rzeczywistością i zdrowym rozsądkiem, czego rzyczyłbym każdemu sprzedawcy ;) Wszak zadowolony klient wróci ponownie zadowolony i z narzędzia i z doradztwa.
A co do wiedzy człowiek zdobywa ją latami to raz (szczególnie tę praktyczną, nie zasłyszaną), a dwa stawiam na autopsję i osobiście muszę się przekonać do danej marki (podstawa to mieć do niej realny dostęp) ile jest warta, nim zacznę ferować wyroki i wyrobię sobie opinię.
A co do tego boscha, gdy zaproponowałeś amatorskie narzędzie aku tego producenta, jak najbardziej na miejscu wydało się jego skonfrontowanie z jego o złotówkę tańszym profesjonalnym odpowiednikiem, czyż nie? ;D

G
Michał 2007-05-08 00:00

Re:wiertarko wkretarka

jasne ze tak. lepszy profi od amatorskiego. poprawka widzialem w wawie cene 648 i 699zl. :) ale profi zaczyna sie od 496zl najprostrza 2biegowka, 1h ładowarka i 2xaku 2Ah 12.
szczeze mowiac mam juz 2 wkretarki i wkretak:) ale choruje jeszcze na jeden model wkretarki DC984KA :)
pozdro

G
Marcin 2007-05-08 00:00

Re:wiertarko wkretarka

jeśli mogę coś doradzić Ci Michale... trzymaj sie od modelu GSR 12-2 ((12 V, 2 x aku 1,5 (a nie 2 Ah), szybka ładowarka)) z daleka.
Nie żartuję to straszna tandeta, wypuszczona z okazji 75-lecia Boscha jako typowa zapchaj dziura w ofercie. To tak naprawdę zielony PSR 12 w niebieskiej obudowie. Sprzęgło ma słabiutkie i ma bardzo wysoki współczynnik awaryjności.
P.S. nazywają ten model BASIC Duty... paranoja jakaś, skoro zwykły GSR to standard duty po co coś jeszcze słabszego w ofercie?

G
Łukasz 2008-07-12 00:00

Re:wiertarko wkretarka

Dziękuje Marcinie bo bym się nadizał na GSR 12-2.. Wybrałem GSR 12V i czekam za przesyłką :-D

1 2

Kategorie :