Topex, Dedra, Lopden Line...??

G
Janek 2010-01-19 17:38

Re:Topex, Dedra, Lopden Line...??

Zgadza się. Narzędzia Dedra są produkowane w Indiach i są w miarę dobre.

G
Maariusz 2010-02-05 08:16

Re:Topex, Dedra, Lopden Line...??

Dedra może jest dobra dla majsterkowicza i początkującego budowlańca, ale nie dla zawodowca mającego firmę budowlaną.

G
Sasza 2010-02-15 10:49

Re:Topex, Dedra, Lopden Line...??

Małe sprostowanie
Narzędzia dedra są produkowane w Indiach.
Nie tylko w Indiach ale i w Chinach,Malezji itd
Wszędzie tam gdzie tanio ale nie zawsze dobrze.
Generalnie nie polecam.

G
J K 2010-02-15 18:44

Re:Topex, Dedra, Lopden Line...??

Generalnie nie polecam.
A jakimi narzędziami pracowałeś i które sprawiły najwięcej kłopotu??

G
Sasza 2010-02-15 23:02

Re:Topex, Dedra, Lopden Line...??

Generalnie nie polecam.
A jakimi narzędziami pracowałeś i które sprawiły najwięcej kłopotu??
Pracowałem i pracuje różnymi narzędziami bo zaliczam się do kasty "fuchmistrzów"
Aby związać koniec z końcem po pracy w sklepie łapie się za co się da :)
Co do narzędzi najwięcej problemów miałem kiedyś z czymś co nazywało się chyba "Dorn" -totalna masakra !!!
Kiepsko wspominam też Kinzo.
Nie wspominam tez miło "Dedry" bo trzy razy wymieniałem przecinarkę do glazury w Castoramie a i spawarka inwertorowa padła mi po roku delikatnej pracy !

G
J K 2010-02-16 23:03

Re:Topex, Dedra, Lopden Line...??

Pracowałem i pracuje różnymi narzędziami bo zaliczam się do kasty fuchmistrzów
No dobrze, a teraz napisz jeszcze jakimi narzędziami, uważanymi powszechnie za profesjonalne, pracowałeś.

G
Sasza 2010-02-17 20:01

Re:Topex, Dedra, Lopden Line...??

Bardzo proszę:)
Mam młotowiertarkę Perlesa 620 W PBH 1-624 ale prawdę mówiąc mało ją używam bo nie mogę zatłuc starego młotka Hanseatic kupionego z pięć lat temu w OBI w Niemczech.
Mam wkrętarkę Kresa 144 AFB Li-On którą dostałem od żony na rocznicę ślubu,dwie szlifierki kątowe Makity i jedną Krssa
(Makita 9555 NB) właśnie wyzionęła ducha przy docinaniu gresu ):
Mam jeszcze parę drobiazgów takich jak wiertarka AEG 650W ,mieszalnik Colomixa kupiony za psie pieniądze na giełdzie (miał wywalone szczotki a sprzedali jako zepsuty)
Generalnie używam różnych narzędzi i tanich i droższych ale już dojrzałem do kupowania lepszego sprzętu,ale głównie dlatego ze bardziej mnie teraz na niego stać -dawniej nie mogłem sobie pozwolić na nic lepszego od Einhella :)

G
maleckirafal 2010-03-13 15:46

Re:Topex, Dedra, Lopden Line...??

A co myslicie o komplecie z BASS POLSKA ??

G
bartek 2010-04-19 20:30

Re: Topex, Dedra, Lopden Line...??

Polecam Lopden Line co prawda jestem amatorem ale czasami nasadek używam do wybijania rożnych łożysk i innych dziwnych rzeczy. Żadna się nie poddała. Po jakiś 3 latach powoli umiera mała grzechotka 1/4 ale to też dlatego że odkręcam nią śruby które sprawiają kłopot 1/2.

G
Mikołaj 2010-12-23 13:56

Re: Topex, Dedra, Lopden Line...??

Witam. A ja widziałem narzędzia Proline HD. Co o nich sądzicie?

G
Maariusz 2010-12-23 19:31

Re: Topex, Dedra, Lopden Line...??

W Gazecie Narzędziowej jest artykuł o kluczach Proline HD. Według niego mają być bardzo dobre.

G
adsgqe 2011-11-28 14:23

Re: Topex, Dedra, Lopden Line...??

Nigdy DEDRY! Posiadam od 2 lat wkrętarkę Dedra DED7843. Akumulatory 2 szt. po pełnym ładowaniu pozwalają wkręcić najwyżej 1-2 wkręty. Wiertarka używana b.rzadko. Po pracy zawsze pilnowałem by naładować obydwa akumulatory. Rozmawiałem z serwisem ,nie produkują już do nich akumulatorów! Dobra wciąż wkrętarka pójdzie do śmietnika? Mają w nosie klienta. Nic już tej firmy nie kupię!!! szkoda pieniędzy! A to ich strona
http://dedra.pl/products/category/manual-power-tools/?page=2

G
JK. 2011-11-28 16:09

Re: Topex, Dedra, Lopden Line...??

Akumulatory są do kitu, bo mało używałeś i tyle. Nie zamierzam chwalić derdry bo w elektronarzędziach to szajs jak dla mnie, ale MUSISZ być świadomy że rzadko wykorzystywana wkrętarka traci bardzo dużo, niezależnie od marki.

1 2