Topex, Dedra, Lopden Line...??

Do ostatniej strony »
G
lukaszponeta 2006-04-13 00:00

Topex, Dedra, Lopden Line...??

Chcialem zebrac sobie skrzynke z narzedziami.Niestety nie stac mnie na proxxona albo stanleya:( Z tego co sie orientowalem to firmy wymienione w temacie sa tansze no i wlasnie chcialem sie dowiedziec w jakim stopniu odbiegaja jakoscia od np stanleya. Narzedzia maja byc przeznaczone do normalnego urzytkowania w domu ewentualnie naprawy jakichs prostych urzadzen w samochodzie, rowerze itp. Moze moglby ktos zaproponowac jakies dobre i niedrogie narzedzia. Z gory dzieki za zainteresowanie!

G
Tomek 2006-04-13 00:00

Re:Topex, Dedra, Lopden Line...??

Myślę,że narzędzia w stylu Modeco lub nawet Topex (ze wskazaniem bardziej na te pierwsze) w zupełności wystarczą.

G
saimon 2006-05-04 00:00

Re:Topex, Dedra, Lopden Line...??

Jeśli Topex to polecam te z serii premium line są naprawdę przyzwoite.

G
Mario 2006-09-16 00:00

Re:Topex, Dedra, Lopden Line...??

zalezy co poszukujesz, jesli klucze lub nasadki to Lopden Line zdecydowanie jakoscia bije na glowe Modac, Topexy, Toya czy inne. Mam juz kilka ich zestawow i naprawde sa bardzo mocne i wytrzymale. Kupowalem na Allegro

G
Student1982 2007-01-22 00:00

Re:Topex, Dedra, Lopden Line...??

Jeżeli TOPEX to tylko linia premium
DEDRA wkrętarki ma dobre:)jak za tą cenę
(ja bym kupował powoli ale porządne narzędzia a tak kupujesz 2lub 3 razy chłam)

G
frato 2007-03-07 00:00

Re:Topex, Dedra, Lopden Line...??

Topex posiada bardzo dobra liie narzedzi recznych NEO.Przystepna cena jakosc lepsza od stanleya

G
Michał 2007-03-25 00:00

Re:Topex, Dedra, Lopden Line...??

Zgadazam się z przedmówcą, narzędzia Neo są nawet lepsze od Stanleya, proszę zobaczyć www.e-narzedzia.com

G
tomek 2007-04-09 00:00

Re:Topex, Dedra, Lopden Line...??

koledzy wcześniej proponują np. neo,tylko czy używali nasadek na 1/2 cala dziadostwo jakich wiele,jestem mechanikiem zaznaczam oszczędnym i lubię nowinki zwłaszcza jak można coś dać klientowi taniej,ostatnio podjechał koleś z narzędziami do mnie i zaproponował nasadki 1/2 cala do 17ki po 3,5 brutto za sztuke marki dla mnie wogóle nieznanej Lopden Line czy jakoś tak ,i muuszę powiedzieć że przetestowałem je na ostatniej alfie ,wahacze gedor puścił przy przedłużeniu ,a to cholerstwo całe ,niewiem czy tylko nasadki mają dobre ,ale polecam

G
frato 2007-07-08 00:00

Re:Topex, Dedra, Lopden Line...??

coz ,zle slowa o wyrobach NEO to przejaw nieznajomosci tematu.Narzedzia te pochodza z najlepszych fabryk narzedzi.Jesli ktos uszkadza nasadke to prawdopodobnie uzywa jej we wkretaku udarowym czyl niezgodnie z przeznaczeniem.

G
maximus 2009-09-14 00:00

Re:Topex, Dedra, Lopden Line...??

hehehe co wy piszecie NEO to jest wybieg Topexu poprostu zmienili nazwe by ich nie kojarzono z dziadostwem ,którym nadal są , rozwala mnie jak ktoś pisze ,że są produkowane w najlepszych fabrykach :)))))) jakich? oni nawet się wstydzą napisać na swoich produktach ,że są wyprodukowane w Chinach chociaż ustawa mówi by każdy produkt miał opisane miejsce produktu ale oni wolą płacić kary DEDRA ,Modeco TOPEX(NEO),TOYA(YATO) to wszystko najgorsza chinina .
proponuje tak jak pisałeś na początku . Proxona,HAzeta,Facoma,Bahco,lub Stanleya który jest największym i najstarszym producentem narzędzi na Świecie
Ludzie myślcie troche nie dajcie się omamić najprostyszymi wybiegami marketingu !!!! Proszę was bo nie chce mi się wierzyć czasami jak czytam te głupoty
pozdrawiam
W narzędziach już 15 lat

G
Maariusz 2009-09-16 00:00

Re:Topex, Dedra, Lopden Line...??

Beta,Proxon,Hazet,Gedore,Facom,Bahco,Stanley,King Tony,Jonnesway,Tona,Stahlwille,szczypce Knipex, Unior. 20 lat przepracowałem jako mechanik

G
green 2009-11-09 00:00

Re:Topex, Dedra, Lopden Line...??

A może bass polska? http://www.sklep360.pl/69_elementowy_zestaw_kluczy_nasadowych_Multi_Lock-17.html
Jeżeli używasz narzędzi raz na jakiś czas, myślę że w zupełności wystarczą

G
Darek 2009-11-13 00:00

Re:Topex, Dedra, Lopden Line...??

...lub Stanleya który jest największym i najstarszym producentem narzędzi na Świecie
...
W narzędziach już 15 lat
Ja wprawdzie amator jestem, ale miara Stanleya "łamie się" po wyciagnięciu na ~1m, fakt, że to ta węższa. Wkrętak Stanleya używany sporadycznie (wyłącznie w domu) mi zardzewiał (sic!). Poza tym to chyba wiekszość rzeczy Stamleya jest klepana w Chinach. W związku z tym Stanleya skreśliłem z listy moich zakupów na zawsze. Kupiłem parę rzeczy Neo, w tym świetny ściagacz do izolacji robiony przez KYC i jestem naprawdę zadowolony. Z narzędzi ręcznych wysokiej klasy które mam (niestety niewiele), złego słowa nie powiem o firmach Knipex i Wiha. Pozdrawiam :-)

G
Maariusz 2009-11-13 00:00

Re:Topex, Dedra, Lopden Line...??

Knipex i Wiha to firmy z górnej półki. Nie można narzekać na ich jakość a najwyżej na cenę. Na Allegro udało mi się kupić parę narzędzi po dobrej cenie. W sklepach jest bardzo drogo.

G
Marek 2010-01-11 21:26

Re:Topex, Dedra, Lopden Line...??

Małe sprostowanie
Narzędzia dedra są produkowane w Indiach.

1 2