Potrzebuje wiertarko-wkrętarki elektrycznej (PILNIE)

G
sanio 2007-08-31 00:00

Potrzebuje wiertarko-wkrętarki elektrycznej (PILNIE)

Witam
Zamierzam kupić wiertarko-wkrętarkę. Jakie modele polecacie? Ma służyć bardziej jako wkrętarka ponieważ już posiadam młoto-wiertarkę do cięższych prac, ale to masywna maszyna i jak mi trzeba małe otwory to już niezbyt to wygodne. Zależy mi żeby nie była na akumulatory ponieważ nie lubię czekać zanim naładują się akumul., a pozatym słyszałem, że akumulatory leżąc przez dłuższy okres nie używane się psują czy coś... Sprzęt będzie raczej sporadycznie używany i tak jak wcześniej napisałem do wkręcania wkrętów itp., ale od czsu do czasu coś tam w plastiku czy cegle przewiercić.Czy wogóle jest takie urządznie ?
Jeśli chodzi o pieniążki to proszę o propozycje własne ponieważ nie mam pojęcia co potrafi sprzęt za 500zł lub 1000zł, a może wystarczy poprostu 200 i mam na długo dobry sprzęt do domku i niewielkich remontów. Profesjonalnie się tym nie zajmuje ale nie lubię nispodzianek typu za twarde drzewo i wkrętarka se nie radzi.
Z góry dziękuję.

G
sanio 2007-09-02 00:00

Re:Potrzebuje wiertarko-wkrętarki elektrycznej (PILNIE)

a dupa czekam na odpowiedź no ale chyba sie nie doczekam

G
Marcin 2007-09-02 00:00

Re:Potrzebuje wiertarko-wkrętarki elektrycznej (PILNIE)

proponuję najpierw poczytać inne wątki na forum, zanim kolejny raz zadasz pytanie łudząco podobne do maglowanych już tu nie raz wątków ;)
pozdro

G
Michał 2007-09-05 00:00

Re:Potrzebuje wiertarko-wkrętarki elektrycznej (PILNIE)

witam
jedna rzecz:
wiertarko-wkrętarka sieciowa służy tylko do wkręcania. sa wiertła z uchwytem hex ale maja takie bicia, czyli wiercenia mniej dokładne.
dotego mają innego typu sprzęgło
pozdro

1

Kategorie :