Pilarka tarczowa - wybór?

G
MOA 2011-11-24 00:18

Re: Pilarka tarczowa - wybór?

kiedyś B&D podobno był dobry, no nie wiem:/ z doświadczenia wiem że to szmelc. znalazłem Makietę 5604R za 445złociszy i chyba wciągnę (choć obawiam się czy mi mocy nie zbraknie) ją albo Metabo (też mam dobre doświadczenia z tą firmą)

G
JK. 2011-11-24 22:30

Re: Pilarka tarczowa - wybór?

Akurat pilarka CD 601 z B&D jest ostatnią z tych z których opłaca się kupić do drobnych prac w domu, szmelc to nie jest ale za 250zł rewelacji nie możesz oczekiwać, kolejny model 1300W to już cena 400, co przy tej kwocie wtedy warto zastanowić się właśnie nad makitą. Coo do Metabo to nie ta półka cenowa, pilarki metabo zawsze były bardzo drogie. KS 54SP z metabo jedyna rozsądna cenowo pilarka, ma jeden minus, plastikowa osłona tarczy.

G
Sławek1 2011-11-26 09:22

Re: Pilarka tarczowa - wybór?

witam.....
Dawno nie odwiedzałem Forum , ale będąc napiszę w temacie;
Na rynku jest masa pilarek tych b. tanich u tych b. drogich. Z przedziału cenowego do 150- 200 zł znajdziesz z pewnością coś co wytrzyma obciążenia ciężkiej pracy ale ...... ALE możesz się nadziać i po paru godzinach pracy Twoje pieniądze idą na śmietnik. Więc to "ALE" skłania do wyboru firmy dającej jakiekolwiek widoki na dłuższą pracę.
Z "targowych" ja przez długie lata posługuję się handsegą Sterna , i znów to ale .... akurat mi się nie zepsuła.
Z własnej praktyki wiem ,że kardo narzędzie można zepsuć pod względem mechanicznym i elektrycznym. Jeżeli wybiegłszy BD - ekera , Celmę, Boscha etc.z silnikiem 800W to co nią możesz zrobić? Przeciąć deskę bo do tego ona jest!!!!
pozdrawiam Slawek

G
turek 2012-01-18 20:49

Re: Pilarka tarczowa - wybór?

Witam
Osobiście uważam że najbardziej optymalnym sprzętem do amatorskiej pracy jest Makita 5704R. Spisuje się świetnie w dłoni jak i w stole. Super jakość i przy tym dobra cena ok.630zł .

G
adii1921 2014-11-13 09:21

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
ipet 2016-03-19 14:38

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
bigo 2019-05-11 22:00

Re: Pilarka tarczowa - wybór?

Zastanawiam się nad aeg BKS 18-0 akumulatorową. Głównie by była pomocą na montażach, przy drobnych docinkach gdzie nie mam możliwosći zabierać ze sobą cieżkiego sprzętu i robić coś u klienta. Podzielcie się opinią

1 2

Kategorie :