Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Do ostatniej strony »
G
JK. 2011-06-24 23:05

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Pewnie jeszcze świece zalane...

G
daniel 2011-06-29 12:09

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Waty to jednostka mocy a nie energii, chyba kolega mówi o kWh ??

G
smaile27 2011-07-02 15:21

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

hello...2 sezon pełnej jazdy NAC'kiem 01-52 i chodzi jak żyleta, ... daję jej ostrego kopa, bo w 70% tnę profile drewniane pochodzące z demontażów okiennych , 2 łańcuchy na wymianę i jazda, a jak ścinam drzewo z lasu to już w ogóle bajka, piła jak za taka niewielka kasę to cud malina :)

G
Matys 2011-07-02 21:26

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Na początku też miałem problem z uruchomieniem piły,ale po wyczyszczeniu świecy odpaliła bez problemu. Mam ją już rok, ciołem głównie drzewa owocowe i iglaste teraz podkłady kolejowe na schody w ogrodzie piła idzie jak burza,pali na 3 szarpnięcia jestem bardzo zadowolony z tej piły. (SP 01-52)

G
serwisant 2011-07-10 19:26

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Na początku też miałem problem z uruchomieniem piły,ale po wyczyszczeniu świecy odpaliła bez problemu. Mam ją już rok, ciołem głównie drzewa owocowe i iglaste teraz podkłady kolejowe na schody w ogrodzie piła idzie jak burza,pali na 3 szarpnięcia jestem bardzo zadowolony z tej piły. (SP 01-52)
spoko czesto nowy sprzet niedaje rady odpalic wymiana swiecy malo pomaga , ale czesto wstrzyk paliwa ok 3cmm paliwka wystarczy by maszyna zaczela spokojnie pracowac . powodem sa membramy ktore trzeba jakos poruszyc , jesli zalewa , oo to rozebranie gaznika jest nie uniknione ze wzgledu na zaworek w przegrodzie membramy tloczacej paliwo .

G
serwisant 2011-07-10 19:28

Re: Re:Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Ja musze powiedziec ze juz mam usterke tej pily a w sumie pracy moze bylo nia max3 godz ciecia .
Usterka polega na tym iz wycieka olej , dokladnie w miejsu gdzie jest sruba do regulacji jego przeplywu , bede musial pile oddac do servisu
masz przeciek na prowadnica a kanal olejowy ,

G
serwisant 2011-07-10 19:36

Re: Piła spalinowa łańcuchowa Makita

Nie dawno kupiłem sobie piłe spalinowa firmy makita i nie nie zanm sie na pilach i mam pytanie czy z ta pila jest cos nie tak bo szybko sie nagrzewa silnik i prowanica po ok. 10min ciecia czy jest z nia cos nie tak czy moze kupilem jakas lewa pile?Proszę o pomoc od kogos kto sie zna

makita to nagorszy sprzet do serwisowanania , silnik w czesi plastik (caly doł ) podstawa klejona silikonem . dojscie do cewki gaznika bez demontazu calosci niemozliwa . nie polecam . serwis drogi !!!!

G
serwisant 2011-07-10 19:40

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

witam ja kupiłem taką piłe i rozwaliło misie sprzęgło nie wiem co zrobić w serwisie stihll powiedzieli ze w polsce nie ma do tych pił zadnych części ponieważ to chińska pilarka.


Na części często czeka się tygodniami. Mój sąsiad czekał na naprawę miesiąc, ponieważ trzeba było sprowadzić jakąś część, a z NAC nie przychodziła ona i nie przychodziła.
W tym czasie ciął moim Stihlem 180 i dziwił się, że mając tak mało koni idzie jak burza!

bzdury piszesz , sprzego naka bez ingerencji,, sprawnych rak,, niema prawa sie zepsuc . nowe koszta to okolo 60zeta sa dostepne w kazdym szanujacym sie serwisie

G
serwisant 2011-07-10 19:47

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

mam ta pile niezararzaj sie tym pan tam jest wspomaganie rozruchu u mnie strzelila sprerzyna od rozrusznika i nie moge jej nigdzie dostac serwis gwarancyjny stwierdzil uszkodzenie mechaniczne a w rzeczywistosci niemaja do tego czesci.
caly rozrusznik w serwisie to max 40 zeta

G
serwisant 2011-07-10 19:58

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

dzis szeroko spotyka sie gazniki walbro , sa to dobre produkty ale czule na zanieczyszczenia . uwaga ! nie czyscic sprezonym powietrzem na delikatne membramy grodziowe gaznika !!
rozebranie i mycie w ultra dzwiekowej myjce to jedyny sposob na na prawidlowa prace zespolu membram i zaworu paliwa .
przed demontarzem gaznika sprawdz polaczenie jego z kolektorem !

G
Nacc 2011-07-14 07:40

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Witam.
Ja używałem pilarki NAC (2,5 KM) przez cały sezon grzewczy - od jesieni aż do kwietnia i nic się nie zepsuło, nawet nie zdarzyło mi się ani razu zalać świecy. Co prawda żre paliwo (nawet pomimo regulacji) ale jestem zadowolony z tej piły. No i średnio wycinałem 1 drzewo dziennie (ok. 25 cm. średnicy) + cięcie na klocki ok. 25 cm. Nie miałem żadnych problemów z tą piłą, żadnych wycieków oleju, odpala przy max. 3-4 pociągnięciu. Ale wiadomo o piłę trzeba dbać - łańcuch ostrzony co 2 drzewo (nawet jeśli ząbki są ostre - ręcznie ale nie pilnikiem dołączony do piły bo chyba pilnik do paznokci jest ostrzejszy - polecam od razu kupić nowy pilnik - ok. 10 zł.), prowadnica regularnie obracana (wskazane jest też przejechanie płaskim pilnikiem prowadnicy przy odwracaniu), ewentualne regulacje.

G
ANT 2011-07-14 15:25

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Lepiej dołozyc i kupić mocniejszą, ponieważ moce podane przez producenta sa raczej zawyżone.

G
słownik 2011-07-20 21:29

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Polak 2011-07-20 23:08

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Trewal 2011-08-01 08:02

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Produkty tej firmy to nieporozumienie !!! piła spalinowa 3 cięcia z problemami typu cieknący olej trudny zapłon itp padła - zwrot kasy po 2 mc perturbacji !!! kosiarka spalinowa 4,75km działeczka do koszenia mała ok 3 ary 5 koszeń i servis - padła podczas pracy !!!! Co o tym się więcej rozwodzić ???? BUBEL !!!

1 ... 10 11 12 ... 18

Kategorie :