Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Do ostatniej strony »
G
darek 2018-02-06 11:08

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

człowieku nie masz pojęcia o czym mówisz, samo przykręcanie płyt g-k wymaga tysięcy wkrętów na małym domku. jestem przekonany, że nigdy nie widziałeś konkretnej budowy ale oczytany być może jesteś. pozdrawiam dyletantów

G
Asia 2018-02-07 10:49

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Witam. W najbliższym czasie bedzie dostępny odkurzacz przemysłowy 1300W. Bylibyscie w stanie mi odpowiedziec czy warto go zakupic? Pozdrawiam

G
teo 2018-02-19 19:59

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Normalnie się wkurzyłem! Kupiłem niedawno szlifierkę taśmową PARKSIDE PBS 900 C3, myślę solidna maszynka choć z Lidla, zeszlifuję lakier ze starej szafy. Dokupiłem zapasowe taśmy w Mrówce, bo w Lidlu nie było i do roboty.Po ok. 0,5 godz. tak się rozgrzała, że placki można było smażyć.Po ok. 10 godz. pracy [2 dni] z bardzo długimi przerwami, bo ciągle pieruńsko się grzała, szlag trafił szlifierkę.Przestała ciągnąć taśmę, choć silniczek pracował.Zaglądam do środka, a tam prawie całkowicie wytarty ślimak i zęby na kółku. Całą przekładnię ślimakową diabli wzięli.Pytam- co to za sprzęt i z czego zrobiony? Z plasteliny? Nawet połowy roboty nie zrobiłem.Kolejna nauczka dla naiwniaka.

G
QBA 2018-02-21 09:41

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Witam, nie długo będzie w Lidlu Myjka Parkside PHD 150F4 2100W 450l/min, 150Barów - parametry dość ciekawe jak za cenę 400zł. Ktoś może z doświadczenia powiedzieć czy warto pchać się w to czy lepiej wyłożyć 2x tyle na Karchera T5?

G
adi 2018-02-24 21:07

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
f@za 2018-02-25 19:08

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Jesli juz to raczej nie Karchera. Kilka dni temu objezdzilismy z kolega chyba wszystkich sprzedawcow tego sprzetu w miescie, i wszyscy twierdzili to samo - tylko myjki w cenach +1k pln maja aluminiowe pompy, te najtansze to plastik. Polecali z kolei Stihla, nizsza cena pompa alu. W koncu kupilismy Makite, cena jeszcze nizsza, pompa alu, kilka dodatkowych popierdolek w komplecie, cisnienie robocze 130 bar. Jak sie sprawuje, nie wiem, poszla jako prezent dla innego kumpla.

G
XinDu 2018-04-09 21:03

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Ma ktoś albo miał lutownicę akumulatorową parkside plka 3.6 a1? Jeśli tak to warto było kupić?

G
XinDu 2018-04-09 21:06

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Miał ktoś lutownicę parkside'a plka 3.6 a1? Jeśli tak to jakie były wrażenia z użytkowania i czy się opłaca myśleć nad kupnem nowszej wersji plka 3.6 a2 która dziś się pojawiła w sklepach

G
Gość 2018-04-10 20:12

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Mądra uwaga. Popieram

G
Yah 2018-04-22 09:59

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
gajowy 2018-04-24 22:28

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Witam, mam szlifierkę,tak zwanego "dużego diaksa" i jako majsterkowicz dużo robiący ze stali jestem zadowolony. Nie mam z nią żadnych kłopotów. Fajny jest łagodny start i obrotowa rączka. Zachęcony kupiłem małą wiertarkę i porażka. Po miesiącu niezbyt częstego używaniu pojawił się ogień na szczotkach. Jako że nie mam paragonu, rozebrałem wiertarkę i stwierdziłem zużyte szczotki. Po miesiącu !!! gdy zacząłem obracać wirnikiem, zauważyłem, ze komutator nie jest centryczny, ma jakby bicie i pewnie to jest przyczyną szybkiego zużycia szczotek.

G
Fredzell 2018-04-29 10:59

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Gdzie oprócz lidla dostać narzędzia tej firmy

G
psychonauta 2018-06-19 09:43

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
sad 2018-07-24 13:26

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
kuba 2018-07-26 20:15

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Mam frezarkę i ok z wyjątkiem blokady głębokości frezowania - "puszcza" wymiar oraz grzeje się dolne łożysko.

1 ... 15 16 17 ... 20