Omijajcie serwis Husqvarna i ich wyroby wielkim łukiem, bo to co oni wyprawiają

G
Dario 2022-08-14 18:50

Re: Omijajcie serwis Husqvarna i ich wyroby wielkim łukiem, bo to co oni wyprawiają

Potwierdzam, byłem klientem "Guliwer, Autoryzowany Srebrny Diler Husqvarna" w Ozorkowie.
Bardzo miła i przyjazna obsługa...... do momentu wzięcia pieniążków za towar - kosę spalinową. Po kilku dniach gdy przyjechałem bo był problem z blokadą gazu do pracy ciągłej, zaszła zmiana w nastawieniu pracowników. Byłem u panów jeszcze jeden raz i mi starczyło. Zostałem pomówiony że grzebałem przy kosie a jedynymi grzebiącymi byli panowie z tego sklepu, uważali że powinni wziąść pieniądze za naprawę, mimo że kosa była kilka dni wcześniej zakupiona i nie trzymał przycisk podtrzymania. W końcu coś tam zrobili, efekt jest taki że przycisk nadal nie działa tak jak powinien. Ja dałem sobie spokój, więcej do panów nie jechałem. Pozostał uraz do tego miejsca i pracowników oraz zła opinia o sprzęcie Husqvarny. Sklep Guliwer robi krecią robotę firmie. Autoryzowany diler? Jeśli tak to wygląda to ja przechodzę na Stihla.
Napisałem również do centrali firmy w Polsce. Nie raczyli odpowiedzieć. Historia zdarzyła się kilka lat temu. Dzisiaj przypadkiem trafiłem na stronę dealera Guliwera i aż mnie zatrząsło, awansowali na SREBRNEGO.
Gdyby ktoś znał przyzwoity punkt serwisowy kos spalinowych w okolicy Zgierza, proszę o informację.

1 ... 2 3