Myjka cisnieniowa KARCHER (Przerywa podczas mycia)

s
sirnef 2020-10-05 12:43

Re: Myjka cisnieniowa KARCHER (Przerywa podczas mycia)

Ja myjkę K7 kupiłem, poużywałem kilka godzin, a przy kolejnym użyciu pojawił się ten problem. Podjechałem do serwisu Karchera i tam po podpięciu nie było problemu. Wróciłem do domu i znowu przerywa. Zdecydowałem, żeby zasysać wodę ze zbiornika zamiast z kranu i działa bez problemu. Zacząłem się więc zastanawiać czy ta woda w kranie nie leci zbyt nierównomiernie... wydajność mam 1200l/min a wymagane jest minimum 600, więc tu jest ok. Jakieś pomysły jak rozwiązać taki problem?

G
Wania 2020-12-01 16:55

Re: Myjka cisnieniowa KARCHER (Przerywa podczas mycia)

Widze że filozofujesz .Po prostu lipa za dużą kase.Mam takie same kłopoty jak ludzie opisują .Z tego co ty wymyślasz to może wode trzeba przegotować przed użyciem.Żadnych produktów tej firmy nie kupować.LIPA.

G
Wania 2020-12-01 16:55

Re: Myjka cisnieniowa KARCHER (Przerywa podczas mycia)

Widze że filozofujesz .Po prostu lipa za dużą kase.Mam takie same kłopoty jak ludzie opisują .Z tego co ty wymyślasz to może wode trzeba przegotować przed użyciem.Żadnych produktów tej firmy nie kupować.LIPA.

G
Arczi506 2021-06-05 20:29

Re: Myjka cisnieniowa KARCHER (Przerywa podczas mycia)

U mnie ten sam problem co u ciebie rozwiązałeś ten problem?

G
Krzych 2021-08-31 13:05

Re: Myjka cisnieniowa KARCHER (Przerywa podczas mycia)

Mam K7. Problem z przerywaną pracą na ustawieniu na max pojawił się po roku. Wizyta w serwisie, po której kilkanaście użyć odbyło się bez problemu. Teraz znowu lipa. Żeby nie przerywało muszę zmniejszyć ciśnienie na lancy do połowy. Dodam, że od zawsze używam filtra na wejściu i przechowuję myjkę w ogrzewanym garażu. Wydałem sporo kasy na najwyższy model do prac przydomowych - na całe życie będę miał - pomyślałem. Pieniądze wyrzucone w błoto. Tania chińszczyzna z marketu pochodzi dłużej. Nigdy więcej Karcher!!!

G
Krzych 2021-08-31 13:12

Re: Myjka cisnieniowa KARCHER (Przerywa podczas mycia)

Posiadam K7. Problem z przerywaną pracą na ustawieniu na max pojawił się po roku. Po wizycie w serwisie dzialała prawidłowo tylko kilka razy. Dalej ten sam problem. Od początku filtr na wejściu i przechowywana w ciepłym garażu. Tandeta. Pieniądze wyrzucone w błoto. Nigdy więcej Karcher!!!

1 ... 2 3

Producenci :