Myjka cisnieniowa KARCHER (Przerywa podczas mycia)

Do ostatniej strony »
idiota hinczyk 2016-09-17 23:09

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
xoy 2016-10-15 16:15

Re: Myjka cisnieniowa KARCHER (Przerywa podczas mycia)

witam mam pytanko zalonczylem karchera po umyciu samochodu pochwili polecial dymek z karchera wie ktos morze co to za przyczyna . smierdzialo tak jakby szczotki od wiertarki poszly

G
krzysiu 2019-02-10 21:57

Re: Myjka cisnieniowa KARCHER (Przerywa podczas mycia)

Czy rozwiazaliscie w jakiś sposob problemy z waszymi karcherami? mam k5 i od odłuzszego dzieje się tak że na rotacyjnej lancy działa normalnie , a na lancy vario power wyłącza i włącza się jeśli skręcę ją na maksa , na minimum nic się nie dzieje.

G
Prez 2019-04-10 06:41

Re: Myjka cisnieniowa KARCHER (Przerywa podczas mycia)

Większość przypadków na wszystkich forach o myjkach Karcher z problematycznym zanikaniem ciśnienia jest spowodowana przechowywaniem myjki zimą w zbyt niskiej temperaturze co powoduje uszkodzenia elementów wewnętrznych jak i uszczelnień. Druga rzecz filtracja wody. Duża część użytkowników nie używa filtrów. Trzeci problem to twarda woda. Jak się dba tak się ma.

G
... 2019-06-05 16:44

Re: Myjka cisnieniowa KARCHER (Przerywa podczas mycia)

czyli najlepiej kupić i patrzeć na nią, bo jak się używa to się psuje...

G
Daniel 2019-06-12 10:28

Re: Myjka cisnieniowa KARCHER (Przerywa podczas mycia)

Witaj- i jak - udało Ci się rozwiązać problem? Tego przerywania na MAXie ??
Daj znać bo i u mnnie coś podobnego się dzieje.
PZDR

G
Miro 2019-07-21 15:56

Re: Myjka cisnieniowa KARCHER (Przerywa podczas mycia)

Witam
Ja mam ten sam problem z myjką HDS550eco. Na dyszy z podawanie hemii działa ale to stara dysza i nie daje ciśnienia jak powinna. Zakupiłem nową dyszę. Sprzedawca sprawdził że ma być dysza 32 ale najmniejszą miał 34 więc wziąłem co było. Mimo iż dysza jest większa niż zalecana czyli robi mniejsze ciśnienie myjka się wyłącza i włącza. Wróciłem do sklepu i na serwisie powiedzieli że dysza jest źle dobrana. Nie uwierzyłem i zmierzyłem ciśnienie, dochodziło do 60 bar. Rozebrałem pompę wymieniłem uszczelniacze i oringi i jest trochę lepiej ale wyłącza ją przy 85 bar trochę mało i na zakupionej dyszy nadal wyłącza się.
Czy ktoś wie jak podnieść to ciśnienie wyłączania się? Proszę o pomoc bo serwis upiera się przy dyszy.

G
Piotrek 2019-08-27 09:50

Re: Myjka cisnieniowa KARCHER (Przerywa podczas mycia)

Miałem ten sam problem, przed chwilą się z nim uporałem, na pianownicy lub w ogóle bez dyszy działał ok, a na dyszy z regulacją szerokości strumienia nie działał, tzn. przerywał równomiernie. wziąłem drucik metalowy i włożyłem do dyszy od przodu, poruszałem trochę i nic to nie dało, więc rozmontowałem całą lance, wyjąłem dyszę ściągnąłem oring i gołą dyszę do rozpuszczalnika nitro na 10 minutek, a potem takimi malutkimi wyciorkami do pistoletu lakierniczego, wyczyszczona super, było trochę takiego czarnego szlamu, szybki montaż, test i myjka działa jak ta lala. Dodam tylko, że używałem jej od nowości może z 15-20 razy do mycia auta po ok 15-20 minut i od pierwszego podłączenia myjka zawsze na filtrze wstępnym!

G
Bartek 2019-09-07 14:35

Re: Myjka cisnieniowa KARCHER (Przerywa podczas mycia)

Mam k7 i po roku pojawił się ten właśnie problem z myjką rotacyjną (ta do tarasu - śmigło z pokrywą). Zanieczyszczenie nie wchodzi w grę - używam filtra i go czyszczę przed użyciem. Dysze przepuszczają wodę więc nie są zatkane. Objaw jest taki że co dwie lub trzy sekundy wyłącza się pompa. Ktoś może ma pomysł jak naprawić tę szczotkę. Sprzęt nie jest tani - to chyba najwyższy model z tych do zastosowań przydomowych.

G
Artur 2019-09-25 19:58

Re: Myjka cisnieniowa KARCHER (Przerywa podczas mycia)

Witam wszystkich. Mojemu wujowi w czasie pracy myjką karcher starszego typu z lancy zaczął nie tyle przerywać strumień wody, co buchać gorąca para wodna (!), a z samego aparatu aż poszedł dym, choć w sumie nic wielkiego się nie stało. Działo się to zarówno na dyszy obrotowej oraz płaskostrumieniowej. Co może być tego przyczyną? Termostat, pompa czy ogólne zasyfienie rurek? Nadmienię, iż już była poprzednio u dość drogiego remontu. Liczę na szybką odpowiedź Pozdrawiam

G
Adasko9999 2019-10-19 06:36

Re: Myjka cisnieniowa KARCHER (Przerywa podczas mycia)

Witam
Panowie rozwiązaliście problem z przerywana pracą gdy lanca jest na max?mam ten sam problem z k7 a myjka może przepracowała 10godz

G
Pichor 2019-12-31 12:55

Re: Myjka cisnieniowa KARCHER (Przerywa podczas mycia)

To moja już trzecia myjka Karcher. Pierwsze dwien, serii 2 i 3 szybko skończył żywot. Kupiłem kolejny Karcher z uwagi na graty jakie zostałyn.Tym razem "pancerny" K 7. Po dwóch latach problem. Przerywa, nie włącza się. Następny na pewno będzie innej firmy.

G
Zbynio 2020-03-23 13:58

Re: Myjka cisnieniowa KARCHER (Przerywa podczas mycia)

Ja posiadam K5 od pół roku, używana może ze 20 razy ale prawie od początku zauważyłem że jak myję, obojętnie którą lancą to co chwilę podaje mniejsze ciśnienie na kilka sekund i słychać wtedy że zmienia się dźwięk pracy myjki

G
sewer 2020-03-28 07:02

Re: Myjka cisnieniowa KARCHER (Przerywa podczas mycia)

witam mam karchera seri 6 na poczatku chodzil super potem zaczal przerywac, ale to byl paproch w lancy.nastepnie zaczal przerywac znowu, i tu zauwazylem, ze jak cisnienie zasilania spada ponizej ok 2.5 bara myjka przerywa gdy pompa hydroforowa sie uruchomi i cisnienie wzrosnie chodzi normalnie. ustawilem hydrofor w zakresie pracy 2.7-4.5 bara i myjka chodzi ok.ale cisnienie w domu jest troche za wysokie i czy to normalne aby myjka potrzebowala zwiekszonego cisnienia zasilania pozdr.

G
Alek0124 2020-06-20 15:47

Re: Myjka cisnieniowa KARCHER (Przerywa podczas mycia)

Witam. Mam myślę karczer k3 i właśnie na dyszy surowej jest ten sam problem,a ta myjka ma filtr wbudowany..przynajmiej tak piszą

1 2 3

Producenci :