młotowiertarki

G
Marcin 2007-09-03 00:00

Re:młotowiertarki

jak to mawiają:
reklama dźwignią handlu :)
dosłownie i w przenośni :D
pozdro

G
Michał 2007-09-05 00:00

Re:młotowiertarki

kolego mirku, czy mógł byś zdradzić w jakiej castoramie to się wydażyło??
pozdro

G
Maciek 2007-09-09 00:00

Re:młotowiertarki

No to super... właśnie kupilem Mac Allistera MAC950.
Przejrzałem instrukcje i nie znalazlem zadnej wzmianki o "sprzegle"...
Uzywalem kiedyś dość duży młot (taki z silniekiem w pionie) firmy "krzak" i sprzęgło mi sie przydało.
Wiercilem pod sufitem na drabinie - grube wiertło stanelo w miejscu i... nic sie nie stalo. Wtedy pomyslalem sobie "uff sprytny wynalazek" :)
Ciekawe czy z Mac Allisterem wyladowal bym na ziemi...
Wyslalem do serwisu/producenta GMC pytanie, czy jest w tym jakies sprzeglo... zobaczymy co odpisza a potem czas na jakis test - mam nadzieje, ze rece zostana cale ;)

G
Marcin 2007-09-10 00:00

Re:młotowiertarki

w takim razie życzymy "połamania rąk" ;)

G
Maciek 2007-09-10 00:00

Re:młotowiertarki

sprawdzilem - sprzeglo dziala :)

G
adam 2008-04-09 00:00

Re:młotowiertarki

czesc tez nosze sie z zamiarem kupienia mac allister mac950pc (z pionowym silnikiem). czy ktos pracowal na takim sprzecie? czy moglbys mi maciek podelsac swoja opinie o twojej weirtarce czy jest warta swojej ceny i co z tym sprzeglem. jak mozna sprawdzic w sklepie czy sprzeglo dziala ok? [prosze o kontakt s_adik@tlen.pl

G
marcin 2008-05-20 00:00

Re:młotowiertarki

czy ktos moze pracowal młotem firmy FERM 1100K i czy moze orietuje sie ktos czy ten sprzęt ma sprzęgło ?? bo ja chce kupic taki młotek i nie wiem czy to bezpieczne bedzie ;-)

G
Adams 2008-09-29 00:00

Re:młotowiertarki

Witam
Znalazłem fajną młotowiertarkę Skli model 1765 (900w) w cenie 400zł plus parę groszy za przesyłkę na All…..ro. Czy ktoś z was posiada taką młoto-wiertarkę i może mi cos więcej powiedzieć na jej temat. Co z sprzęgłem(działa). Po prostu polecacie czy nie polecacie (może coś na temat awaryjności???) jeśli nie polecacie to jakie inne urządzenie jest godne uwagi????. Urządzenie będzie mi potrzebne do prac domowo-garażowych. Z góry dziękuję za porady i pozdrawiam.
Strona z urzadzeniem
http://www.allegro.pl/item446385445_mlot_900w_skil_bosch_profi.html

G
Adams 2008-09-29 00:00

Re:młotowiertarki

Znalazłem jeszcze Skil 1790 (1100w) ale nie wiem czy coś takiego jest mi potrzebne (do prac domowo-garażowych). Trochę za duże i ciężkie a po danych wnioskuje że bardzo mocny sprzęt (raczej dla kogoś kto tym pracuje na co dzień) Cena około 600zł. Co wy na to??????

1 2

Kategorie :