Młotowiertarka HR4002 dwa tryby pracy ??

G
Instalator 2009-12-23 16:09

Re:Młotowiertarka HR4002 dwa tryby pracy ??

Chciałem powiedzieć , że dzwoniłem nawet do makty polska. Po zadanym pytaniu Pani przełączyła mnie na serwis, a tam ku mojemu zdziwieniu nie wiedzieli !! , "bo to jest młotek nowy i mało na serwis przychodził, więc nie uzyskałem odpowiedzi. Kazali mi zadzwonić później !! Brawo

G
JK. 2009-12-23 23:00

Re:Młotowiertarka HR4002 dwa tryby pracy ??

Instalator - a po co dzwonić do makity(co widać jak funcjonuje makita;))? Wstarczy spojrzeć na zdjęcie, Wiercenie z udarem, pozycjonowanie dłuta i podkuwanie(nie kucie, nie ta siła i nie to narzędzie). Bo młoty wielofunkcyjne SDS max nie mają wiercenia bez udaru!!

G
R2D2 2009-12-28 08:54

Re:Młotowiertarka HR4002 dwa tryby pracy ??

Bywa, że obsługa w firmach jest jaka jest. Chociaż o Makicie jej użytkownicy na ogół wypowiadają się dość pozytywnie.
Z opisu na ich stronie wyraźnie wynika, że jest to model 2 funkcyjny - z możlwośćią wiercenia z udarem, ale bez kucia.
cytat ze strony:
"2 tryby pracy: wiercenie i wiercenie z udarem"
Jeśli masz mozliwość to podjedź do jakiegoś sklepu z Makitą (mają dobrą dystrybucję, więc pewnie ich znajdziesz w swojej okolicy) i obejrzyj urządzenie.
Tanie nie jest, dlatego dobrze sprawdzić je przed zakupem. Będziesz mógł się też przekonać czy posiada funkcję samego kucia czy nie.
Pozdrawiam,
Artur

G
Wituus 2010-01-04 15:45

Re:Młotowiertarka HR4002 dwa tryby pracy ??

R2D2 ale wprowadzasz zamieszanie jeszcze raz potwierdze że w/w młot posiada funkcje podkuwania czyli założenia przecinaka, mam ten model w ciągłej sprzedaży.

G
kacza 2010-06-22 19:41

Re: Młotowiertarka HR4002 dwa tryby pracy ??

Ja potwierdzę jeszcze, bo ciągle w opisach w sklepach internetowych i na aukcjach (również na stronie MAKITA :D!!?) jest opis, że posiada coś innego niż ma. Bawiłem się nią dzisiaj i ma kucie oraz wiercenie z udarem. Nie ma wiercenia bez udaru. Parametry ma zbliżone do Bosch GBH 7-46 (ten też nie ma wiercenia bez udaru, dostępne to jest chyba w młotkach poniżej 5kg), ale zabawnie się nią pracuje bo trzyma się ją jak telefon z włączoną wibracją (drgania 7-7,5m/s2). Z młotem Boscha nie byłem pewien czy klepie mnie czy ścianę (drgania 18-21m/s2, ten to zabawka dla twardzieli :P). Wiecej porównań nie mam bo nie pracuję tym za często.
Pozdrawiam forumowiczów

G
Kacza 2010-06-22 19:57

Re: Młotowiertarka HR4002 dwa tryby pracy ??

Dobra, trochę zmaściłem. Bawiłem się HR4511C - ten ma parametry mocy jak Bosch 7-46 (i przytoczone parametry drgań). HR4002 tylko obejrzałem, bo uznałem, że jest za mały (tryby pracy ma te same). Na narzędzia.com.pl widzę, że już usunięto opis funkcji dla HR4002. Za Bosch 7-46 przemawia oczywiście cena, gwarancja, ale ja wziąłem tego HR4511C bo mniej męczący.
Pozdrawiam.

1 2

Producenci :

Kategorie :