Nasza strona do poprawnego działania wymaga włączonej obsługi JavaScript. Bez włączonego JavaScriptu nie można korzystać w pełni możliwości sklepu.
Jeśli chodzi o części szukaj na ich stronie, mają całe bazy wraz z schematami https://m2parts.pl/pl/navigation/czesci-zamienne-151.html
dzień dobry, Chodzi o piłę łańcuchowa Parkside Performance PPKSA40Li (IAN 494217). Gdzie można dostać zdejmowaną część obudowy piły łańcuchowej, tę...
Kiedyś bym polecił ale to co teraz jest w castorama to tragedia nie wytrzymuje nawet pol roku trzyletnia wiertarka lepiej działa niż dwumiesięczną a...
Nie naciągaj na olej firmowy. Znam lepszej jakości olej do H i tańszy - ważne aby parametry były a nie dochód H tylko sie liczył
To są narzędzia jednorazowe po gwarancji można wyrzucić na śmietnik
Witam potrzebuję jakiegoś narzędzia do kucia w cegle i betonie raz na jakiś czas... W pobliskim markecie upatrzyłem mrh1500 sds max wiercenie itd. Sprzedawca sugerował że do cegły i betonu sprzęt ok. cena około 600 pln Według Was kupować czy lepiej wybrać coś innego ?
Jak chcesz do kucia to czemu nie weźmiesz tego udarowego macallistera ? 1200 coś tam coś tam. Powiem ci słabe są wszystkie te młotki z marketu, nawet te na sds-max. ale te typowo udarowe będą ciut mocniejsze i trwalsze przy kuciu. Tylko przy kupnie zwróć uwagę na luzy w uchwycie sds-max. Kiedyś w Castoramie oglądałem tego maca 1200 i dłuto w nim chodziło na lewo i prawo jak w moich najbardziej zużytych młotach używanych zarobkowo. Precyzja wykonania w tych młotach jest niska..
witam zaczynałem przygodę z hydrauliką i własna firma z tym młotkiem co do trwałości to ok nadal chodzi tyle ze rozleciało sie pokrętło zmiany trybu pracy. Parametry na opakowaniu wyssane z palca każda inna w miare markowa młotowiertarka tej samej wagi jest mocniejsza. Młot przenosi takie wibracje ze ja wytrzymywałem max 15 min kucia potem ręce bolały jak cholera, ale jak założysz 3 pary grubych rękawic to dasz rade. Największa wada nie można zablokować dłuta w żadnej pozycji czyli w zasadzie można wygodnie pracować szpicakiem bo dłuto szerokie będzie Ci się obracało. Pod żadnym pozorem nie wierc tym czymś chyba ze wiertłem max fi 20 w porotermie lub solbecie inaczej pourywa Ci ręce Pawtherm
a i chłodzenie jest tak zrobione ze jak trzymasz młotek na boku równolegle np do posadzki to cały piasek pył leci Ci w twarz
A jest ogólnie jakaś alternatywa jakby dołożył tak do 1000 to można coś kupić żeby posłużyło?
Żeby posłużyło czy żeby ci zespołu cieśni nadgarstków nie zafundowało ? Bo skoro chcesz żeby posłużyło to raczej nie jesteś majsterkowicz. Szanuj zdrowie masz tylko jedno. Sorry do 1000 pln to tylko macallistery, graphite ( to samo co macallister ), Dexter`y, Power Flower i inne ustrojstwa rodem z Chińskiej Republiki Ludowej. Ostatnio widziałem w OBI Celme prwg3 za niską cenę tylko nie pamiętam dokładnie ile ale rzuciło mi się w oczy że bardzo mało. To nie jest żaden polski produkt ale koreański Keyang. Taka sobie firma ale to już markowy profesjonalny sprzęt. Tylko jaki jest serwis Celmy w razie awarii każdy chyba wie..... No i młotek nie ma żadnej elektroniki. Ani stałych obrotów pod obciążeniem ani regulacji liczby udarów. Za 1900 już dostaniesz w alledrogo Makite HM0871C AVT to jest młotek bajka, full elektroniki mocny udar i niskie wibracje. No niestety cena jest dużo wyższa niż 1000 ale dostajesz to za co płacisz.
Ten młot posiada sprzęgło więc rąk raczej nie pourywa
Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Zgadzając się na wszystkie pliki cookies pozwolisz nam na dopasowanie treści do Twoich potrzeb podczas dokonywania zakupów na podstawie Twoich preferencji. W zakładce „Ustawienia” możesz dobrowolnie zdecydować, na który typ plików cookies chciałbyś zezwolić. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. W dowolnym momencie, możesz dokonać zmiany swojego wyboru klikając opcję „Ustawienia” w Polityce Cookies.
Poniżej możesz sprawdzić, jakie dane zbieramy w ciasteczkach i po co je zbieramy. Nie na wszystkie musisz się zgodzić.
Są niezbędne, by nasza strona działała prawidłowo, dlatego nie możesz z nich zrezygnować. Są wykorzystywane przez podstawowe funkcję strony.
Ciasteczka, które pozwalają na przesyłanie anonimowych danych o zachowaniu użytkowników na stronie. Dzięki temu możemy ulepszać naszą stronę, aby była łatwiejsza w obsłudze.
Ciasteczka, które przechowują informacje o Twoich wybranych ustawieniach i danych dotyczących personalizacji np. rozmiar opony.
Sprawdzamy co przeglądasz i kupujesz na naszej stronie, aby lepiej dopasować do Ciebie reklamy. Dzięki temu możesz zobaczyć te reklamy, które mogą Ci się przydać i być dla Ciebie interesujące.
Możesz zostawić pytanie na czacie, odpowiemy w najbliższym czasie. Nie zapomnij podać swojego adresu email lub telefonu.