Zgłoszenie do moderacji

Re: Młot udarowy Mrh1500 czy coś innego?

Jak chcesz do kucia to czemu nie weźmiesz tego udarowego macallistera ? 1200 coś tam coś tam. Powiem ci słabe są wszystkie te młotki z marketu, nawet te na sds-max. ale te typowo udarowe będą ciut mocniejsze i trwalsze przy kuciu. Tylko przy kupnie zwróć uwagę na luzy w uchwycie sds-max. Kiedyś w Castoramie oglądałem tego maca 1200 i dłuto w nim chodziło na lewo i prawo jak w moich najbardziej zużytych młotach używanych zarobkowo. Precyzja wykonania w tych młotach jest niska..