Makita ? AEG czy Milwaukee ?? Co wybrać i dlaczego

Do ostatniej strony »
Jot_Kuta.. 2012-02-18 10:43

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
JK. 2012-02-18 18:11

Re: Makita ? AEG czy Milwaukee ?? Co wybrać i dlaczego

Żenada i błazenada;]

G
Jot_Kuta.. 2012-02-18 21:25

Re: Makita ? AEG czy Milwaukee ?? Co wybrać i dlaczego

Racja żenada, żenadą jest że ty tutaj wogule jesteś ? co ty tu robisz szukasz zaczepki, chcesz kogoś wkurzyć czy pocwaniakować? co napewno nikogo nie obchodzi AEGówni i MIIW..upe, ani twoje wymądrzanie się , człowieku ty jesteś niesamowity, ty siebie nie widzisz ale ty tylko przeszkadzasz tutaj i denerwujesz wszystkich , mówię ci to już na spokojnie i poważnie.

G
JK. 2012-02-18 23:39

Re: Makita ? AEG czy Milwaukee ?? Co wybrać i dlaczego

w ogóle - piszemy osobno i przez "Ó" analfabeto - na twoim miejscu sam bym zniknął z tego forum, bo ośmieszasz się coraz bardziej, pisząc sam do siebie, robiąc byki i wyzywając mnie reprezentujesz poziom niższy niż twój Diłolt;)

G
JOT_KUTA.. 2012-02-19 11:05

Re: Makita ? AEG czy Milwaukee ?? Co wybrać i dlaczego

pluj mu w twarz JK powie że deszcz pada. jesteś niesamowiety. człowieku ty nie widzisz tego że nikomu nie pomagasz, nikogo nie przekonujesz do aegówna, nikogo, tylko prowokujesz kłótnie, ludzie cię nienawidzą, chłopie nie masz szacunku nawet do siebie,

G
JK. 2012-02-19 13:49

Re: Makita ? AEG czy Milwaukee ?? Co wybrać i dlaczego

Mówisz o sobie?;)

G
Radek_wierciński 2012-02-19 16:51

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
mario 2017-03-17 23:42

Re: Makita ? AEG czy Milwaukee ?? Co wybrać i dlaczego

milwaukee to aeg ,kazde milwaukee jest produkcji niemieckiej ,dopłacasz tylko za czerwona barwe.Jeszcze nie widziałem zadnego narzedzia lub wiertarki produkcji USA,pic na wode z tym milwaukee,caly koncern to angielskie atlas copco juz wykupione przez chiny.

G
xxl 2017-10-07 10:18

Re: Makita ? AEG czy Milwaukee ?? Co wybrać i dlaczego

Witam polecam milwaukee robie nimi juz cały rok przy regipsach używam jej codziennie i jestem zadowolony,polecam

m
mrhammer 2017-10-21 01:51

Re: Makita ? AEG czy Milwaukee ?? Co wybrać i dlaczego

Jeśli się wahasz jakie narzędzie wybrać, to poczytaj w obydwu wariantach jak się sprawy maja z gwarancją, serwisowaniem dostępnością części zamiennych. Zwróć uwagę na ich ceny. To może być klucze w Twojej decyzji.

G
RZi 2018-04-14 10:53

Re: Makita ? AEG czy Milwaukee ?? Co wybrać i dlaczego

Forum zeszło na psy i rządzą tu wypowiedzi handlarzy i krzykaczy tym nie mniej ...
Niczym nie handluje, nawet używkami (bo używam do zamęczenia) i wbrew opiniom tutejszych krzykaczy ... Od 7 lat używam elektronarzędzi Milwaukee, zarówno sieciowych jak i akumulatorowych i porównując je niejednokrotnie na budowach ze sprzętem Bosch, Makita, Metabo, a nawet Hilti ... nigdy bym się nie zamienił. Oczywistym jest, że w parku maszynowym mam również produkty konkurencji (np. Bosch-owską bruzdownicę GNF 35 CA, odkurzacz przemysłowy Starmix ARDL) bo nie jestem zaślepiony jedyną słuszną marką, ale jeśli o system akumulatorowy, Milwaukee M18 nie ma sobie równych.

G
Gabota 2018-07-12 11:00

Re: Makita ? AEG czy Milwaukee ?? Co wybrać i dlaczego

A ja pracuję narzędziami AEG. Od wielu lat ich używam i do domu też kupuję od nich, bo nie potrzebuję czegoś, co mi się zaraz zepsuje. Dobrze na tym wychodzę, bo nie zdarzyło mi się jeszcze kupić od nich jakiegoś bubla.

G
szarik 2019-01-02 21:40

Re: Makita ? AEG czy Milwaukee ?? Co wybrać i dlaczego

milwaukee nigdy nie było i nie jest amerykański, czy ktoś widział na milwaukee napis made in USA ??? czy germany ,wszystko dla milwauke robiło atlas copco,potem sprzedane do chin ,a odłam co robi dla milwaukee to AEG pozdrawiam sprzedających i przedstawicieli firm jak macie za mało informacji to nie wciskajcie ludzią głupot

G
zombi 2019-03-16 21:17

Re: Makita ? AEG czy Milwaukee ?? Co wybrać i dlaczego

Tak się składa że muszę pracować na narzędziach milwaukee i muszę stwierdzić że to badziewie ,zaczynając od baterii które są słabe, żeby wkręcić parę wkrętów to trzeba wymienić baterię co najmiej 1 raz,,,,zresztą to chyba pięta achelisowa tych narzędzi uchwyty od wkrętarek też same się luzują..... mam dewalta wkrętarkę dostała ostro i nic ,baterie trzymają niesamowicie.....no ale reklama robi swoje

G
Mil 2019-03-22 20:46

Re: Makita ? AEG czy Milwaukee ?? Co wybrać i dlaczego

Nie miałeś doczynienia z milwoukee to się nie wypowiadaj

1 2 3