LUX-TOOLS czy warto inwestować w ten sprzęt???

G
jerzytop 2021-10-19 18:42

Re: LUX-TOOLS czy warto inwestować w ten sprzęt???

Jedno jest pewne . Te narzędzia warte są swojej ceny a na dodatek jest na nie 2 latna gwarancja
Używam szlifierki kątowej akumulatorowej juz dość długo i nie narzekam Oczywiście tak jak o każde narzędzie każdej firmy należy dbać a przede wszystkim czasami przedmuchać narzędzia sprężonym powietrzem Brak chłodzenia to niestety i awarie
Ostatnio kupiłem wkrętarkę z udarem bez szczotkową i tez jest OK nawet do prac budowlanych poważniejszych / bez promocji jej cena to 398 zł / także nie jest to sprzet najtanszy . Akumulatorki są również OK o ile ładujemy je w odpowiednim czasie i nie czeka się aż narzedzie samo stanie

G
fuqu 2021-10-31 19:49

Re: LUX-TOOLS czy warto inwestować w ten sprzęt???

dzięki. Zastanawiałem się, czy to kupić (wyrzynarkę) niby mam Metabo, wyjątkowo nieporęczne narzędzie.
Mam już wkrętarkę i jestem bardzo zadowolony. Trochę sobie dłubię i akurat jestem w trakcie remontu. Ona pracuje już tydzień i jeszcze nie ładowałem baterii, w Makicie, którą też mam, ładował bym już dwa razy. Myślę jeszcze o kątówce.
Jak dla mnie fajne maszyny za przyzwoitą cenę.

G
bajtpphu 2021-12-05 23:12

Re: LUX-TOOLS czy warto inwestować w ten sprzęt???

Młot po kilkugodzinnej pracy sie popsuł.Ze wzgledu na to ze po zakupie nie był uzytkowany to brak mozliwosci zwrotu do sprzedawcy w okresie gwarancyjnym. A serweisu pogwaracyjnego brak w Polsce. Zakup to wyrzucone pieniadze

G
Damian 2022-02-08 14:28

Re: LUX-TOOLS czy warto inwestować w ten sprzęt???

Jestem zadowolony mieszkam w niemczech i uzywam tej marki

s
siedlak 2022-03-16 12:17

Re: LUX-TOOLS czy warto inwestować w ten sprzęt???

warto

G
males1 2022-05-24 11:34

Re: LUX-TOOLS czy warto inwestować w ten sprzęt???

witam, mam kosiarkę akumulatorową -złamała mi się rączka od regulacji wysokości - gdzie moge to naprawić lub kupić taką część??

G
Zygmunt. 2022-06-12 06:35

Re: LUX-TOOLS czy warto inwestować w ten sprzęt???

W odpowiedzi na pytanie czy warto inwestować w lux tols zdecydowanie mówię, że nie kupiłem szlifierkę kątową zluxa i muszę powiedzieć że sprzęt jest do niczego.a dokładnie akumulatory co chwilę padają może producent coś na ten temat napisze lub aby obronić swoją markę odpowie.pozdrawiam.

G
Zygmunt. 2022-06-12 06:44

Re: LUX-TOOLS czy warto inwestować w ten sprzęt???

Nie każdego stać jak ciebie na sprzęt z wyższej półki jednak jeżeli kupujesz to chociaż niech to działa a nie szajs wpychają ludziom.ja uważam że lux tols powinien albo wrócić do dawnej marki albo zniknąć z Polski.

G
Olo 2023-08-08 07:33

Re: LUX-TOOLS czy warto inwestować w ten sprzęt???

Kolego mam młotowiertarke luksa chodzi jak brzytwa nie warto przepłacać

G
Dyziek 2023-09-07 08:32

Re: LUX-TOOLS czy warto inwestować w ten sprzęt???

Mam podkaszarkę akumulatorową tej firmy, byłem z niej zadowolony do momentu aż się zepsuła. I tu nastąpił problem, gdzie jest servis , który ją naprawi? OBI wzrusza ramionami, więc nie polecam.

1 ... 2 3